İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

[Radikal] Çoban değil doktor olacakUmut Oran: CHP yönetimi iktidara gelmeyi istemiyor!

- - - - -

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

KD ™ Haberci

KD ™ Haberci

Haberiniz Olsun

• Site Botları
  • 0 İleti
Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde tek koluyla çobanlık yapan İrfan Töreci, tek koluyla ve azmiyle ÖSS'ye ilk girişte Hacettepe Tıp Fakültesi'ni kazanmayı başardı. İrfan, 5 yaşında doktorsuzluktan kaybettiği kolunun yerine doktor olma hayalini koymuştu.Meslek ve hizmetCHP liderliğine göz koyan işadamı Umut Oran'a göre CHP yönetimi, ülke iktidarına talip değil. Oran, "Çıkışımın yeni bir siyaset anlayışının çıkışı olacağına inanıyorum. Siyaseti meslek edinenler değil, hizmet etmek isteyenler de buna katılacaktır" diyor.'Emeklilik yaşında'Oran'ın sözleri şöyle: "Hep Türkiye'de siyasete girilmez dedik, buraları birilerine bıraktık. CHP'de yönetim yaşı emeklilik düzeyinde, ama alttan gelenler yok. Sistemsizliğin içine girip yıpranmaktansa, tepeden tırnağa yeni bir anlayışla müdahil oldum, ezberi bozdum."Haberin Devamı

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı