İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Sizce Kadın Nedir?

- - - - -

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 8 yanıt gönderildi

melekler_ucamaz

melekler_ucamaz

Şimdi Düşlerimin Sonbaharındayımm ...

• Özel Dost
  • 3.880 İleti

Kadınlar,hiç değişmeyen bir zevkin değişebilir araçlarıdır.-MARCEL PROUST

Yaşlandıkça erkeğin yüz hatları derinleşir,kadınların ki ise buruşur.-GOETHE

Bir kadın otuz yaşına geldiğinde poposuyla yüzü arasında bir tercih yapmak zorundadır.-COCO CHANEL

Eğer kadın iyi bir şey olsaydı Tanrı'nın da karısı olurdu.-SACHA GUITRY

Kadınların saklayabildikleri tek sır,bilmedikleri sırdır.-SENECA

Bir sevgilisi olan kadın melektir,iki sevgilisi olan kadın bir canavardır,üç sevgilisi olan kadın ise gerçek kadındır.-VICTOR HUGO

Tüm kadınların serveti iki bacakları arasındadır.-HONORE DE BALZAC

Erkek yüreğinin özünde sadece sertlik vardır,oysa kadının yüreği özünde kötüdür.-FRIEDRICH NIETZSCHE

Bir kadın, bir koca buluncaya kadar geleceği konusunda endişelidir.Bir erkek ise ancak bir kadınla evlendikten sonra geleceği konusunda endişelenmeye başlar.-GEORGE BERNARD SHAW

Sizce Kadın Nedir?

Ferhat

Ferhat

F3RHAT.Com - Kişisel Blog

• Yetkili
  • 1.142 İleti
  • Interests:Basketbol - Rap - Internet
"Bir kadın bir erkeği terk etmeseydi, blues doğmazdı ... "

Ünlü bi blues sözüdür :) Kadınlarla da ilgili olduğundan yazayım dedim :)

melekler_ucamaz

melekler_ucamaz

• Özel Dost
  • 3.880 İleti

"Bir kadın bir erkeği terk etmeseydi, blues doğmazdı ... "

Ünlü bi blues sözüdür :) Kadınlarla da ilgili olduğundan yazayım dedim :)

Teşekkür ederim. blues konusunda biraz aydınlatır mısın beni ? :deli: :deli: Malum cahillik başa bela :blink:

Ayrıca senin kendi fikrin ne bayanlar hakkında? Konumun asıl amacı dostlarımın bayanlar hakkında ki fikirlerini öğrenmek :dost: :kanka:

Sema

Sema

Ne Mutlu Türküm Diyene!!

• Yönetici
  • 5.470 İleti
  • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü, Ülke Gündemi, Siyaset ve Köşe Yazıları...
Bir kadın hayattır çünkü hayatın içinde olan her şey ancak kadınlar olduğunda anlam kazanıyor. Yemek yemek. su içmek bile. Bir kadının elinden içtiğiniz suyla kendi kendinize bardağı doldurup içtiğiniz su arasındaki lezzet farkını anlayabiliyor musunuz? ;2) Anlıyorsanız ne mutlu size. Anlamıyorsanız ne yazık ki yaşamıyorsunuz. B)

Ferhat

Ferhat

• Yetkili
  • 1.142 İleti

Teşekkür ederim. blues konusunda biraz aydınlatır mısın beni ? :deli: :deli: Malum cahillik başa bela :blink:

Ayrıca senin kendi fikrin ne bayanlar hakkında? Konumun asıl amacı dostlarımın bayanlar hakkında ki fikirlerini öğrenmek :dost: :kanka:

Blues hakkında ayrıntılı bilgiyi arkadaşımın yazdığı BU YAZIYI okuyarak edinebilirsin ...

Bence kadın bir erkeği ya çok mutlu eder yada çok mutsuz ... Bunun orta yolu yoktur ...
Herşeyi kadın yönetir, herşey her zaman kadının elindedir ...
Daha fazla şeyler yazma isterdim ama bu aralar kafa biraz dağınık, daha sonra tekrar dönmeye çalışcam bu konuya :P

melekler_ucamaz

melekler_ucamaz

• Özel Dost
  • 3.880 İleti

Blues hakkında ayrıntılı bilgiyi arkadaşımın yazdığı BU YAZIYI okuyarak edinebilirsin ...

Bence kadın bir erkeği ya çok mutlu eder yada çok mutsuz ... Bunun orta yolu yoktur ...
Herşeyi kadın yönetir, herşey her zaman kadının elindedir ...
Daha fazla şeyler yazma isterdim ama bu aralar kafa biraz dağınık, daha sonra tekrar dönmeye çalışcam bu konuya :P

Öncelikle bilgilendirdiğin için teşekkürler.
Şu durumda birşeyler yazmış olman yeter de artar bile. Zamanın olunca istersen daha ayrıntılı şeyler yazarsın ama şimdi de az şey yazmamışsın yani hakkımızda :dost:

Kafanı biran önce toparlaman dileğiyle. Yorumun için teşekkürler

Ferhat

Ferhat

• Yetkili
  • 1.142 İleti
Teşekürler Melek'cim (: Bu aralar saçmalayabilirim sık sık, mazur görün beni (: ...

melekler_ucamaz

melekler_ucamaz

• Özel Dost
  • 3.880 İleti

Teşekürler Melek'cim (: Bu aralar saçmalayabilirim sık sık, mazur görün beni (: ...

Bu konuda şüpen olmasın. Hem yalnızda değilsin ben saçmalamaya başladım bile o nedenle sen saçmalarsan benimkilerin yanında kaybolur gider :dost:

Ferhat

Ferhat

• Yetkili
  • 1.142 İleti

Bu konuda şüpen olmasın. Hem yalnızda değilsin ben saçmalamaya başladım bile o nedenle sen saçmalarsan benimkilerin yanında kaybolur gider :dost:

Çok sağol Melek, eksik olma (: Hiçbi dostum eksik olmasın .. Kimsenin dostu eksik olmasın ..
Neyse senin kadın konununda amacını kaydırdık, daha fazla dağıtmıyım konuyu :)

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı