İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Yabancı Ünlülerin Kullandığı Arabalar

- - - - -

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 5 yanıt gönderildi

patriot34

patriot34

KD ™ Dost

• Kadim Dost
  • 2.836 İleti
Resmi ekleyen
Denzel Washington - 1959 Cadillac Eldorado

Resmi ekleyen
Charlize Theron - Lexus rx

Resmi ekleyen
Paris Hilton - Range Rover

Resmi ekleyen
Jessica Alba - Hummer

Resmi ekleyen
Nicolas Cage - Bentley Continental Gt

Resmi ekleyen
Tom Cruise - Saleen S281

Resmi ekleyen
Lindsay Lohan - Bugatti Veyron

Resmi ekleyen
Christina Aguilera - Rolls Phantom

Resmi ekleyen
Cindy Crawford - Bentley Continental

Resmi ekleyen
Eddie Murphy - Rolls Phantom

Resmi ekleyen
Jack Osbourne - Aston Martin

Resmi ekleyen
Jennifer Lopez - Rolls Phantom

Resmi ekleyen
Madonna - Maybach

Resmi ekleyen
Slyvester Stallone - Rolls Phantom

oktaytunçbilek

oktaytunçbilek

KD ™ Dost

• Üyeliği İptal Edildi
  • 2.228 İleti
Para,güç ve şöhret bunlar bir arada iken tabiki bu araçları kullanmaları gayet normal degilmi?ayrıca yaşadıkları ülkeninde kişi başı gelir seviyesi düşünülürse hiç anormal degil. :beach:

patriot34

patriot34

KD ™ Dost

• Kadim Dost
  • 2.836 İleti
(ayrıca yaşadıkları ülkeninde kişi başı gelir seviyesi düşünülürse hiç anormal degil. )

Evet temel noktada bu sömürü paraları,zaten konuyu açarken ders olması ibretlik olarak açtım,bizdekiler, futbolcularda dahil farkları yok hani sanki başka bir dünyada yaşıyorlar,bizdekilerde daha acı verici kültür ,eğitim hak getire.

oktaytunçbilek

oktaytunçbilek

KD ™ Dost

• Üyeliği İptal Edildi
  • 2.228 İleti
Sorunumuz sadece bu olsa öpün ve hiç üşenmeden başınıza koyun,bizde her şey sorun başlıbaşına o yüzden'de onlarla zaten aşık atmamız zor özenti denen illet bizde oldukça ayranı yok içmeye hesabı biz w.c'ye daha çok gideriz üstad. :beach:

ahu

ahu

KD ™ Yakın Arkadaş

• Üyeliği İptal Edildi
  • Pip*Pip*Pip*Pip*Pip*
  • 629 İleti
Ünlüleri bilmem ama arabaları çok güzel. Ama her daim düşünürüm 5 fazla olsun iyisimi olsun,diyorlar. Yoksa aman ortalama birşey alırsam halim nice olur,şöyle en pahalısından alayımda milletin diline bari düşmeyeyim mi,diyorlar... yada ciddi ciddi beğenip mi alıyorlar ?

Cevapları yalnız onlar biliyor tabi. Arz talep meselesi ticaret fakat yine de bu kadar lüks hep azdırır insanı,zaten belli olmuyor mu?

Paylaşım için teşekkürler sevgili Patriot

oktaytunçbilek

oktaytunçbilek

KD ™ Dost

• Üyeliği İptal Edildi
  • 2.228 İleti

Ünlüleri bilmem ama arabaları çok güzel. Ama her daim düşünürüm 5 fazla olsun iyisimi olsun,diyorlar. Yoksa aman ortalama birşey alırsam halim nice olur,şöyle en pahalısından alayımda milletin diline bari düşmeyeyim mi,diyorlar... yada ciddi ciddi beğenip mi alıyorlar ?

Cevapları yalnız onlar biliyor tabi. Arz talep meselesi ticaret fakat yine de bu kadar lüks hep azdırır insanı,zaten belli olmuyor mu?

Paylaşım için teşekkürler sevgili Patriot

Sevgili ahu,zaten bu paylaşımdaki şahışlar hollywood'un önde gelen kişileri orta halli bir yaşantı sürmüyorlarki orta halli bir arabaya binsinler,toplum bulundukları konum lüks'e itiyor bazen,belki bu kadar lüks'ten sıkılanda var ama ortam ve şartlar onu gerektirdigi için yapmak zorunda kalıyor. :beach:

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı