İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Yaşadığım Şehir den Kareler

- - - - -

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 22 yanıt gönderildi

Gece.Mavisi

Gece.Mavisi

KD ™ Yakın Arkadaş

• Yetkili
  • 819 İleti
  • Interests:C:\Perl\bin\perl sgl.pl

Hollanda Rotterdam

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Rotterdam
Resmi ekleyen

Soldan sağa : de Euromast, de Delftse Poort , Montevideo, de Millenniumtoren, het World Port Center, het World Trade Center en de Toren op Zuid .

De Erasmusbrug, de Zwaan : kuğu
Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

De Willemsbrug
Resmi ekleyen Gerçek boyutundan [ 2600 x 1027 ] 32% oranında küçültüldü - Tam boy görmek için tıklayınız
Resmi ekleyen

De Van Brienenoordbrug
Resmi ekleyen

Stadion Feyenoord, de Kuip
Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Hale

Hale

Hayat nefeslerle sınırlı, sevgilerle sonsuzdur.

• Yönetici
  • 49.690 İleti
  • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Dili, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü.
Amsterdam'a 10 günlük bir iş seyahati için gitmiştim. İş dışındaki saatlerde bu güzel şehri gezme fırsatım oldu. En çok beğendiğim ve çıkmayı hiç istemediğim yer Van Gogh Müzesi idi, modern bir mimarinin içinde eski zamanlara yolculuk yaptım. Neredeyse tüm şehri yürüyerek dolaştığımı söyleyebilirim, bisiklet turu atıp, kanallarda yapılan tekne turlarına katıldım. :zeynep2:

Rotterdam'a geçip bu güzel şehri de gezmek istiyordum hatta planımı bile yapmıştım, ama acilen İstanbul'a dönmem gerekti, o nedenle gezemedim. Bu güzel fotoğraflar sayesinde gezmiş oldum, Amsterdam'dan pek farklı değilmiş gibi geldi bana, gerçi her yerin kendine özgü güzellikleri ve farklılıkları vardır. :dntknw:

Teşekkürler Gece.Mavisi. :hale:

oktaytunçbilek

oktaytunçbilek

KD ™ Dost

• Üyeliği İptal Edildi
  • 2.228 İleti
Çok güzel kareler ve paylaştıgınız için teşekkür ederim.

Hollanda'da bulunmadım ama bir çok avrupa ülkesinde kısa vakitler geçirdim.ama hollanda'nın methini hep duydum fotograflardan anladıgım kadarı ile güzel,yaşanası bir ülke. :beach:

Gece.Mavisi

Gece.Mavisi

KD ™ Yakın Arkadaş

• Yetkili
  • 819 İleti

Amsterdam'a 10 günlük bir iş seyahati için gitmiştim. İş dışındaki saatlerde bu güzel şehri gezme fırsatım oldu. En çok beğendiğim ve çıkmayı hiç istemediğim yer Van Gogh Müzesi idi, modern bir mimarinin içinde eski zamanlara yolculuk yaptım. Neredeyse tüm şehri yürüyerek dolaştığımı söyleyebilirim, bisiklet turu atıp, kanallarda yapılan tekne turlarına katıldım. :zeynep2:

Rotterdam'a geçip bu güzel şehri de gezmek istiyordum hatta planımı bile yapmıştım, ama acilen İstanbul'a dönmem gerekti, o nedenle gezemedim. Bu güzel fotoğraflar sayesinde gezmiş oldum, Amsterdam'dan pek farklı değilmiş gibi geldi bana, gerçi her yerin kendine özgü güzellikleri ve farklılıkları vardır. :dntknw:

Teşekkürler Gece.Mavisi. :hale:

Öncelikle yorumunuz için, ben teşekkür ediyorum.

Amsterdam çok güzel yer, tarihi yapıları ile büyüleyici diyebilirim.

Sizin de bulunmanız ne hoş Hollanda da araba dan çok bisiklet bulursunuz.

Örnek veriyim, yeni bir bisiklet alsanız ortalama 500 euro dan 2000 euro ya kadar fiyatları..

İkinci el araba alsanız, opel ve fransız arabaları 200 euro dan bulmaya başlarsınız arabaları.. :D

Milletvekilleri de bisiklet le gidiyor meclislerine burda, halk çoğunluk olarak bisiklet tercih ediyor.

Rotterdam şehri bir başka, geldim halen gidemiyorum ben de bağımlılık yaptı bu şehir.

Büyük kanal yanına arabamı çekiyorum, termos için de süzme kahvem akşam sessizliğin de izliyorum...

Dalıyorum ta uzaklara... :(

Gece.Mavisi

Gece.Mavisi

KD ™ Yakın Arkadaş

• Yetkili
  • 819 İleti

Çok güzel kareler ve paylaştıgınız için teşekkür ederim.

Hollanda'da bulunmadım ama bir çok avrupa ülkesinde kısa vakitler geçirdim.ama hollanda'nın methini hep duydum fotograflardan anladıgım kadarı ile güzel,yaşanası bir ülke. :beach:

Ben teşekkür ederim, yorumunuz için.

Hollanda da her ülke vatandaşını bulmak mümkün dur..

Kültürlülük yönünden zengin.

Umarım bir gün yolunuz düşer gelirsiniz, bir kahve mı içersiniz.

Sema

Sema

Ne Mutlu Türküm Diyene!!

• Yönetici
  • 5.470 İleti
  • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü, Ülke Gündemi, Siyaset ve Köşe Yazıları...
Sevgili Gece.Mavisi Gercekten dediğin gibi Kanallara karşı Süzme Kahve harika gidiyor :cool:

Almanya'ya çok sık geliyorum ve geldiğim her zamanda mutlaka Hollanda'ya (Amsterdam'a) gidiyorum, Birkaç kez Rotterdam'a uğradık, Amsterdam'a göre daha bir sakin, ama bağımlılık yapacak bir yer gercekten..

Resimler icin Teşekkürler :hale:

Hale

Hale

Hayat nefeslerle sınırlı, sevgilerle sonsuzdur.

• Yönetici
  • 49.690 İleti
  • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Dili, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü.
Valla şimdi gidemediğime daha çok üzüldüm Rotterdam'a. :(
En sevdiğim şeydir elimde kahvem ve uzaklara dalıp gitmek. :hale:

Gece.Mavisi

Gece.Mavisi

KD ™ Yakın Arkadaş

• Yetkili
  • 819 İleti

Sevgili Gece.Mavisi Gercekten dediğin gibi Kanallara karşı Süzme Kahve harika gidiyor :cool:

Almanya'ya çok sık geliyorum ve geldiğim her zamanda mutlaka Hollanda'ya (Amsterdam'a) gidiyorum, Birkaç kez Rotterdam'a uğradık, Amsterdam'a göre daha bir sakin, ama bağımlılık yapacak bir yer gercekten..

Resimler icin Teşekkürler :hale:

Hollanda da en çok tüketilen, kahve ve meşhur peynir leri bir de haring leri...

Hepsi de vazgeçemediklerim dir..

Rotterdam bir başka, Belçika da doğup büyüme me rağmen... bir geldim bir daha gidemedim.

Harin, yemede yanın da yat.. :D

Resmi ekleyen

patriot34

patriot34

KD ™ Dost

• Kadim Dost
  • 2.836 İleti
Teşekkür ederim Bu güzellikleri bizlerle paylaştığın için.Bizlerinde bir kahve içesi gelmedi değil hani..Yorumlarınlada güzel süslemişsin göresim geldi inşallah nasip olur diyeceğim ama zor.Sen fırsat buldukça paylaş gezmiş kadar oluruz.. :3)

Gece.Mavisi

Gece.Mavisi

KD ™ Yakın Arkadaş

• Yetkili
  • 819 İleti

Teşekkür ederim Bu güzellikleri bizlerle paylaştığın için.Bizlerinde bir kahve içesi gelmedi değil hani..Yorumlarınlada güzel süslemişsin göresim geldi inşallah nasip olur diyeceğim ama zor.Sen fırsat buldukça paylaş gezmiş kadar oluruz.. :3)

Ben teşekkür ederim güzel yorumunuz için..

İnşallah fırsat buldukça eklerim.

Buyrun güzel bir süzme, yanında da bu tatlı iyi gider.

Resmi ekleyen

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı