İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Lig TV - Futbolun Kalbi Burda Atıyor | Ulusal Kanal - www.ligtv.com.tr "Canlı Anlatımlar - Gol Videoları - Haberler"

- - - - -

  • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

#1
Erkan

Erkan

    Sanki Çok Önemli Kararlar Alacak Gibiyim Ama, Du Bakalım ?

  • Yönetici
  • 5.702 İleti
  • Gender:Male


Resmi ekleyen
LİG TV Programları

Resmi ekleyen
2'ye 1
Lig TV'nin deneyimli habercileri Ömer Güvenç ve Bahri Havadır, gündem yaratan bir programa imza atıyor. Güvenç-Havadır ikilisi çok özel konukları ile merak edilen konuları "2'ye 1"de açıklığa kavuşturuyor.

Resmi ekleyen
91. Dakika
Lig TV'den canlı yayınlanan Turkcell Süper Lig ve Fortis Türkiye Kupası maçlarının ardından saha içi ve dışında yaşanan olaylar bu programda ekrana geliyor. Lig TV'nin uzman maç spikerleri Öztürk Pekin, Melih Şendil, Onur Şahin ve Ertunç Öner tarafından dönüşümlü olarak sunulan 91. Dakika'da futbolcular, yöneticiler, teknik adamlar ve spor yazarları görüşleriyle maç sonunu evlere taşıyor.

Resmi ekleyen
Açık Hat
Ve söz Lig TV izleyenlerinde !.. Takımınızın gidişatından memnun musunuz? Onlara bir mesajınız var mı? Gündemdeki konular hakkında ne düşünüyorsunuz? "Açık Hat"ta telefon bağlantıları ile futbolseverlerin nabzı tutuluyor, taraftarlar görüşlerini tüm Türkiye'ye duyuruyor.

Resmi ekleyen
Ana Haber
Futbol adına ne varsa Lig TV Ana Haber'de !.. Türkiye'nin en geniş ve konusunda uzman ekibi tarafından hazırlanan Lig TV Ana Haber Bülteni, Türkiye’nin en deneyimli spikerleri tarafından sunuluyor. Flaş konuklarla, özel haber ve röportajlarla, ilginç yorumlarla ve telefon bağlantılarıyla günün tüm haberleri izleyenlere aktarılıyor. Ana Haber Bülteni her akşam saat 20.00'de Lig TV'de.

Resmi ekleyen
Arka Sayfa
Lig TV'nin sevilen spikeri Melih Şendil'in hazırlayıp sunduğu Arka Sayfa, spor basınına yön veren isimleri buluşturuyor. Hürriyet Gazetesi Spor Müdürü ve TSYD Genel Başkanı Esat Yılmaer, Milliyet Gazetesi Spor Müdürü Cem Şengül ve Sabah Gazetesi Spor Müdürü Serdar Ali Çelikler hem haftanın maçlarını hem de futbolda perde arkasında kalan olayları tartışıyor.

Resmi ekleyen
Artistik Futbol
Lig TV'de futbolun içindeki herkesin, her kesimin sesi, görüşü yer buluyor... Peki ya futbol dışındaki ünlülerin? Sanat dünyasının birbirinden ünlü isimleri, Serkan Kaya'nın sunduğu "Artistik Futbol"da futbola bakışlarını, tuttukları takımlara sevgilerini anlatıyorlar. Sanat dünyasının yıldızlarının, futbolun yıldızlarına bakışı "Artistik Futbol"da.

Resmi ekleyen
Aslan Cim Bom
Galatasaraylılar ekran başına !.. Sarı kırmızılı dünyaya ait her türlü magazinel haber, röportaj, araştırma ve dosyanın yer aldığı; futbolcuların özel yaşamlarından kesitler verilen programı Pınar Argun sunuyor.

Resmi ekleyen
Avrupa'dan Futbol
Avrupa'nın futbol yıldızları "Avrupa'dan Futbol"da !.. Lig TV Dış Haber Editörü Mehmet Özkan'ın hazırlayıp, FourFourTwo dergisinden Mert Aydın'ın yorumlarıyla katıldığı programı Duygu Özşentürk sunuyor. Programda Avrupa liglerinden maçlar, son haberler, takım ve futbolcu değerlendirmeleri futbolseverlerin beğenisine sunuluyor.

Resmi ekleyen
Başlama Vuruşu
Lig TV'den naklen yayınlanacak Turkcell Süper Lig ve Fortis Türkiye Kupası maçları öncesi hem stüdyodan hem de karşılaşmanın oynanacağı stattan canlı bağlantılarla heyecan ekranlara taşınıyor.

Resmi ekleyen
Bordo Mavi
Karadeniz fırtınası Lig TV'de esiyor !.. Trabzonspor'a ait her türlü magazinel haber, röportaj, araştırma ve dosyanın yer aldığı; futbolcuların özel yaşamlarından kesitler verilen programı Duygu Özşentürk sunuyor.

Resmi ekleyen
Çizgi Dışı
Ekranların "Çizgi Dışı" adamı Bilgin Gökberk ve Alev Evliyaoğlu, çizgi dışı konuklarıyla spora farklı bir pencereden bakıyor.. "Çizgi Dışı"nın çok farklı sohbetleri her perşembe Lig TV'de.

Resmi ekleyen
Dünya'nın Futbolu
Bugüne dek yurt dışından ithal pekçok futbol magazin programı izleyip Dünya futbolu hakkında bilgi sahibi oldunuz. Şimdi sıra tamamen yerli yapım olan "Dünya'nın Futbolu" programında. Mustafa Güney'in hazırladığı program Dünya Futbolundan son gelişmeleri, ilginç bilgileri ekrana getiriyor.

Resmi ekleyen
Futbol Gündemi
Lig TV'nin deneyimli habercisi Oğuz Tongsir'e Türk spor basınının duayenlerinden TSYD Eski Genel Başkanı Atilla Gökçe yorumlarıyla eşlik ediyor. Programa birbirinden önemli isimler konuk oluyor, "Futbol Gündemi" futbolun gündemini belirliyor. Futbol adına bütün gelişmeler canlı bağlantılar ve naklen yayınlarla 90 dakika ekranlara taşınıyor. Günün futbol manşetleri "Futbol Gündemi"nde atılıyor.

Resmi ekleyen
Futbol Life
Lig TV'nin en iddialı programlarından biri olan Futbol Life, Minecan Beyazadam tarafından sunuluyor. Lig TV'nin konusunda uzman ekibince hazırlanan ve futbolun magazinini sulandırmadan, izleyenlere keyifli dakikalar yaşatan Futbol Life 60 dakika sürüyor.

Resmi ekleyen
Futbolun Ruhu
Her an futbolla yatıp futbolla kalkmaları beklenen, adeta herkesin hedef tahtasına dönen futbolcular özel hayatlarında neler yaşıyor? Ruh halleri futbollarına nasıl yansıyor? Onların da etten kemikten birer insan olduğunu unuttuğumuz futbol dünyasının ünlüleriyle, Psikolog Ceren Tokdemir’in sohbetleri “Futbolun Ruhu”nda.

Resmi ekleyen
Günaydın Futbol
Futbol dünyasından günün ilk bilgileri, her sabah canlı yayınla "Günaydın Futbol"da !.. Futbolda dün yaşananlar, o gün yaşanacaklar, gazete manşetleri, medya kritikleri, canlı bağlantılar, takımlardan son haberler... Hepsi, deneyimli haberci Halil Özer'in sunduğu "Günaydın Futbol"da.

Resmi ekleyen
Haberler
Türkiye'nin en geniş ve konusunda uzman futbol ekibi tarafından hazırlanan haberler, Türkiye’nin en deneyimli spikerleri tarafından sunuluyor. Flaş konuklarla, ilginç yorumlarla ve telefon bağlantılarıyla günün tüm haberleri izleyenlere aktarılıyor.

Resmi ekleyen
Haftanın Golleri
Futbol tutkunları bu programda gole doyuyor. Turkcell Süper Lig'de o hafta oynanan 9 maçın golleri "Haftanın Golleri"nde ekrana geliyor.

Resmi ekleyen
Kadınca
Futbol dünyamızda her zaman erkekler konuşacak değilya? Şimdi sıra onların eşlerinde !.. Lig TV spikeri Duygu Özşentürk futbolcuların, başkanların, teknik direktörlerin eşleriyle "futbol dünyasında kadın olmayı" konuşuyor.

Resmi ekleyen
Kara Kartal
Beşiktaşlılar ekran başına !.. Siyah beyaz dünyaya ait her türlü magazinel haber, röportaj, araştırma ve dosyanın yer aldığı; futbolcuların özel yaşamlarından kesitler verilen Kara Kartal Lig TV'de.

Resmi ekleyen
Maraton
Her Pazar günü, naklen yayınlanan maçın ardından, Türk televizyon tarihinin spor rating şampiyonları Şansal Büyüka ile Erman Toroğlu, "Renklerin çıkarlarının değil, futbolun kurallarının" konuşulduğu programda futbol gündemini belirliyor. Türkiye'nin Futbol Saati Şansal Büyüka ve Erman Toroğlu ile tüm DIGITURK üyelerine açık yayınlanıyor, 4 saat boyunca Türkiye’de futbol adına konuşulmadık konu kalmıyor.

Resmi ekleyen
Pazar'ın Ertesi
Lig TV'nin başarılı spikerlerinden Onur Şahin Türk futbolunun gündemindeki olayları masaya yatırıyor; deneyimli teknik adam Ümit Kayıhan, Lig TV'ye özel analiz sistemleriyle maçların çıplak gözle farkedilemeyen yönlerini ortaya çıkarıyor.

Resmi ekleyen
Politik Futbol
İsmine bakıp aldanmayın !.. "Politik Futbol", futbola siyaseti değil, siyasete futbolu bulaştırıyor. Lig TV Ankara temsilcisi Orhan Kılıç, Başkent'te siyasetçilerle keyifli futbol sohbetleri yapıyor.

Resmi ekleyen
Prof.Dr. Burhan Uslu İle Sporcu Sağlığı
Ülkemizde sporcu sağlığı dendiğinde akla ilk gelen isim olan Prof.Dr. Burhan Uslu'nun hazırladığı program, sadece futbolseverleri değil, sporcuları da bilinçlendiriyor. Prof.Dr. Burhan Uslu her hafta değişik konu ve konuklarıyla ekrana geliyor, spor ve sporcu sağlığı ile ilgili bilgi ve deneyimlerini izleyicilerle paylaşıyor.

Resmi ekleyen
Santraya Doğru
Haftanın maçlarından önce takımların nabzı bu programda tutulacak. Onur Şahin'in hazırlayıp sunduğu programda, Turkcell Süper Lig'de oynanacak maçlar öncesi takımların son durumları haber ve canlı bağlantılarla ekrana getiriliyor.

Resmi ekleyen
Sarı Kanarya
Fenerbahçeliler ekran başına !.. Sarı lacivert dünyaya ait her türlü magazinel haber, röportaj, araştırma ve dosyanın yer aldığı; futbolcuların özel yaşamlarından kesitler verilen "Sarı Kanarya"yı Dilara Gönder sunuyor.

Resmi ekleyen
Stüdyo Futbol
Cuma akşamı Turkcell Süper Ligi'nde naklen yayınlanan maçın ardından saha içi ve dışında yaşanan olayları, futbolcu ve teknik adam görüşleri evlere taşıyan "Stüdyo Futbol", Lig TV'nin uzman maç spikerleri Melih Şendil, Onur Şahin ve Öztürk Pekin tarafından dönüşümlü sunuluyor.

Resmi ekleyen
Şansal Büyüka İle Dobra Dobra
Hafta sonu futbol adına yaşanan koşuşturma ve telaşın ardından, taşların yerine oturduğu salı günleri Ömer Güvenç soruyor, Şansal Büyüka bütün içtenliği ile 45 dakika boyunca dobra dobra cevaplıyor.

Resmi ekleyen
Var mısın İddiaya?
İddaa severler bu programı seyretmeden iddaa oynamayın !.. Lig TV Dış haberler Editörü Mehmet Özkan, FourFourTwo'dan Mert Aydın ile İddaa listesinde yer alan bütün maçları ve takımların son durumunu tartışıyor. Ayrıca Türk Spor basınının İddaa uzmanları da Türkiye'den tüm maçları değerlendirerek İddaa'da kazanmak için futbolseverlere fırsat sunuyor.

Resmi ekleyen
Vatandaş Ne Diyor?
Herkesin bir fikri, bir görüşü var. Artık herkes fikrini Lig TV ekranlarından, Türkiye'ye aktarabilecek. Lig TV muhabir ve kameramanları caddelerde, sokaklarda dolaşacak, halkın futbolla ilgili görüşlerini ekranlara taşıyacak.

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı