İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Recover My Files - Silinen Dosyaları Kurtarma - Resimli Anlatım

- - - - -

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 3 yanıt gönderildi

Gece.Mavisi

Gece.Mavisi

KD ™ Yakın Arkadaş

• Yetkili
  • 819 İleti
  • Interests:C:\Perl\bin\perl sgl.pl

Recover My Files silinen belgeler, grafikler, dijital kamera fotoğrafları, Zip dosyalar, E-Posta, Müzik video ve diğer tüm dosya biçimlerini geri getirmenize yarayan üstün özellikli bir programdır...

Bu başlıkta silinen dosyalarınızı birkaç basit adımda geri getirmeyi resimlerle Aşağıda hzanlatılmıştır.Öncelikle şunu söylemek istiyorum, veri kurtarmak garantili bir iş değildir.Daha önce sildiğiniz bir dosyayı göremiyebilir yada geri getirdiğinizde çalıştıramayabilirsiniz! Sonuç olarak kurtarma işlemi birazda sizin şansınızla alakalıdır. Tarama sırasında birçok dosya bulursunuz ama asıl geri getirmek istediğiniz dosyayı bulamayabilirsiniz..

Programı indirin, kurun ve lisanslayın! Sonra veri kaybına uğramış diski bilgisayarınıza 2.disk olarak takın ve programı çalıştırın. (Disk üzerindeki partition'ların görünüp görünmemesi önemli değil, program mutlaka görecektir)

1.Adım, Burada seçenekler karşınıza gelecek.Eğer format yemiş bir diskten veri kurtarmak istiyorsak HIZLI yada TAM FORMAT TARAMA seçeneklerinden birini seçiyoruz.Tabii ki her zaman tam tarama modu size +daha fazla dosya olarak geri döner.Ama format yememiş bir diskten veri kurtarmak istiyorsak yani silinmiş bir diskten (yada sildiğimiz tek bir dosya olabilir) o zaman HIZLI yada TAM DOSYA TARAMA seçiyoruz.yukarıda söylediğim +daha fazla dosya olayı bunun içinde geçerli!

Resmi ekleyen

2.Adım, Burada programın bulduğu aygıtları göreceksiniz, bağladığınız diskin harfini işaretleyin.Partitionlar uçmuş olsa bile aygıt mutlaka görünür.

Resmi ekleyen

3.Adım, Hangi uzantıya sahip dosyalarınız vardı bunları seçin.Mesela Excel dosyalarınız varsa xls uzantısını seçersiniz.Zaten orada hangi uzantının hangi programa ait olduğu yazıyor.İsterseniz tümünüde seçebilirsiniz bu size kalmış.

Resmi ekleyen

4.Adım, Programın aygıtı taramasını bekleyin.Duruma göre biraz uzun sürebilir ama olsun sonuçta dosyalarınızı kurtaracaksınız dimi?

Resmi ekleyen

Son Adım, Program bulduğu dosyaları size sıralar ve bunların ne durumda olduğunu söyler.Kurtarmak istediğiniz dosyaları işaretleyip yukardaki Recover sekmesinden bunların nereye kurtarılmasını istediğinizi seçersiniz.Programın bir güzel yanıda eğer bir cd yazıcınız varsa kurtardığı verileri direkt olarak cd'ye basması.

Resmi ekleyen

Alıntıdır

erkan oğuz

erkan oğuz

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 1 İleti
TEŞEKKÜRLER DOSTUM

sekerkiz06

sekerkiz06

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 1 İleti
ÇOK GÜZEL PAYLAŞIM ÖNCELİKLE TEŞEKKÜRLER VE TEBRİKLER AMA:(BU PROGRAMLA FORMAT ATMADAN ÖNCEKİ GİZLİ DOSYALARI NASIL BULCAZ Bİ YARDIM EDİN:(:(:( :dntknw:

kom35

kom35

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 1 İleti
teşekkürler

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı