İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

12 Ekim Cumartesi | Günün Filmleri | Halka 2, Tatlı Sahtekar, Takvim Kızları, Yeşil Kart

- - - - -

  • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

#1
Woodpecker

Woodpecker

    Ağaçkakan Woody

  • Yetkili
  • 5.957 İleti


Halka 2 "Ring 2"

Yönetmen : Hideo Nakata
Oyuncular : Naomi Watts,Simon Baker
Türü : Gerilim
Kanal
: FOX
Saat : 22:15

KONUSU :
Altı ay önce gerçekleşen korkunç olayların etkisinden kurtulmak isteyen gazeteci Rachel Keller ve ondan daha zeki olduğunu söyleyebileceğimiz oğlu Aidan Seattle'dadırlar. Rachel oğlu Aidan'ı alıp küçük bir mekan olan Astoria, Oregon'a taze bir başlangıç yapmak için taşınır. Ancak bu kararından çabuk döner. Bu küçük mekanda yerel bir cinayete tanıklık eder. Rachel intikam almak isteyen Samara'nın geri döndüğüne ve bu korkunç dehşet ve ölüm halkasını sürdüreceğinin farkına varır.


Tatlı Sahtekar
"The Fighting Temptations"

Yönetmen : Jonathan Lynn
Oyuncular : Beyonce Knowles, Cuba Gooding J.r
Türü : Komedi
Kanal : Show tv
Saat : 23:00

KONUSU : New York'ta reklamcılıkla uğraşan Darrin Fox (Cuba Gooding Jr.), kendisine kalan mirası almak için büyüdüğü yer olan Georgia'ya gider. Vasiyete göre parayı alması için kilise korosunu eğitmesi gerekir. Koronun başarılı olmasının sırrı, Darrin'in çocukluk arkadaşında (Beyoncé Knowles) saklıdır.


Takvim Kızları
"Calendar Girls"

Yönetmen : Nigel Cole
Oyuncular : Helen Mirren, Julie Walters, Penelope Wilton, Celia Imrie
Türü : Dram / Komedi
Kanal : tv8
Saat : 20:45

KONUSU :
Chris ile Annie arasında çok farklı ama çok yakın düzeyde süregelen iyi bir arkadaşlık vardır. Yorkshire Dales'a bağlı küçük bir köyde huzur içinde sürüp giden yaşamları, Annie'nin kocasının amansız hastalık kan kanserine yakalanması ve ölümüyle bir anda allak bullak olur. Bu arada bölgedeki Kadınlar Enstitüsü'nün aktif üyesi olan Chris, yerel hastaneye fon sağlayacak bir girişim başlatır. Chris'in oldukça geleneksel görünen fikrine göre, her sayfasında farklı bir kadın fotoğrafı olan bir takvim basılacaktır. Kadınların reçel yaparken, örgü örerken ve çiçek baskı yaparken görüntüleneceği bu fotoğraflar için arkadaşlarının desteğini ister. Oldukça geleneksel görünen bu fikrin radikal bir açılımı da vardır: Kadınlar bu işleri yaparken çıplak olacaktır.Çok geçmeden bu haber ülke ve dünya medyasının manşetlerine taşınır. Hollywood'a düzenlenen tanıtım turnesi sırasında talk show programlarına konuk olurlar ve dergilerin fotoğraf çekimlerine katılırlar. Beklenmedik anda gelen bu aldatıcı ve geçici şöhret ortamında Chris ile Annie arasındaki dostluğun ciddi bir sınavdan geçmesi kaçınılmaz olacaktır.


Yeşil Kart
"Green Card"

Yönetmen : Peter Weir
Oyuncular : Gerard Depardieu, Andie MacDoell
Türü : Dram / Komedi / Romantik
Kanal : TNT
Saat : 21:15

KONUSU :
Gerard Depardieu ve Andie MacDowell başrolde. Amerika'da yaşayan yabancıların aldığı yeşil karta sahip olmak için sahte bir evlilik yapan çiftin öyküsü.


0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı