İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

''Çocuklar Duymasın'' Geri Dönüyor

- - - - -

 • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 3 yanıt gönderildi

#1
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti


Resmi ekleyen

Türk televizyon tarihine damgasını vurmuş birkaç projeden biri olan “Çocuklar Duymasın”ın yeniden çekilmesi söz konusu.

“Çocuklar Duymasın”ın yaratıcısı Birol Güven, diziyi ilk kadrosuyla çekip çekemeyeceğini anlamak için de Tamer Karadağlı’dan Özgür Ozan’a, Pınar Altuğ’dan Zeyno Gönenç’e tüm oyuncularla görüştü. Dizinin eski oyuncularından aldığı yanıtlar Birol Güven’in “Çocuklar Duymasın”ı yeniden çekmek konusundaki kararlılığını daha da güçlendirdi. Birol Güven şu günlerde “Çocuklar Duymasın”ın çatısını yeniden oluşturmanın peşinde.Dizinin çekimlerinin ne zaman başlayacağı ve hangi kanalda yayınlanacağı konusunda henüz netleşen bir şey yok.

Çünkü “Çocuklar Duymasın”ı aynı kadroyla yeniden çekme fikri bile çok yeni.Birol Güven’in hedefi diziyi aynı kadro ve dolaysıyla aynı karakterlerle bıraktıkları noktadan günümüze kadar olanları de skeç konusu olarak aralara serpiştirmek.
Dizi ekrana veda ettiğinde henüz çocuk olan “Havuç” ve ablası bu kez seyircinin karşısına eğitim aldıkları Amerika’nın kültürüyle yoğrulmuş olarak çıkacak. Dizinin yeni çocuk yıldızı ise “Light Selami”ninki olacak.#2
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
İLK 'EVET' PINAR'DAN
Yapımcı senarİst Birol Güven'in "Çocuklar Duymasın" dizisini 5 yıl aradan sonra yeniden çekmeye karar vermesi, gözleri dizinin başrol oyuncusu Pınar Altuğ'a çevirdi. O dönem Umut Elçioğlu ile evli olan Altuğ, başka bir aşka yelken açınca Güven'i kızdırmış, özel hayatı yüzünden diziden olaylı bir şekilde ayrılmak zorunda kalmıştı. Medyafaresi'nin haberine göre; Pınar Altuğ dizide oynamayı kabul ettiğini belirtti ancak şartları olduğunu söyledi. aylık hamile olan Pınar, "Birol Güven ile daha konuşmadım. Ona kırgınlığım var ama bu işi yapmak için üzerine temiz bir sayfa açmak gerekiyor. Ben de öyle yaptım. Birol benim arkadaşım değil. Senaristim ve yapımcım. Geri dönme kararını da ben verdim. Benim de kendime göre koyduğum kurallar var. Benim hayatıma kimse karışamaz" dedi.

#3
don_corleone

don_corleone

  KD ™ Yakın Arkadaş

 • Kadim Dost
 • 362 İleti
 • Gender:Male
 • Interests:Tarih,futbol,finans...
Ben izlememe rağmen toplumsal olarak pek yararlı bir dizi olduğunu düşünmüyorum.Büyükşehir keşmekeşi içinde sıkışıp kalmış kısır bir insan döngüsü içinde karakterlerle harmanlanmış nükteler vardı.Koray Candemir'in de deiği gibi;Hiç bir zaman eskisi gibi olmaz.

#4
patriot34

patriot34

  KD ™ Dost

 • Kadim Dost
 • 2.836 İleti
 • Gender:Male
 • Location:iSTANBUL
Ben bu diziyi,başrol oyuncusunun askerdeki kocasını aldatmış biri olarak hatırlıyorum vede öyle kalacak,oyuncular değişse dahi farketmez ama yedirecek insan bulurlar biraz sansasyon biraza reklam toplumumuz için yeterli, nede olsa çağdaş kapitalist uygarlık yolundayız gereğini yaparlar..DURMAK YOKKKKKKKKKKKKKK
0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı