İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

[Pek Yakında Gelecek Filmler] X-Men Origins: Magneto (2009)

- - - - -

 • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 1103 yanıt gönderildi

#1
KD ™ Sinema

KD ™ Sinema

  KD ™ Arkadaş

 • Site Botları
 • 147 İleti


Iron Man 2


Resmi ekleyen


Sinemada çizgi roman patlaması yaşadığımız 2008 yılında gösterime giren en iyi çizgi roman uyarlamalarından biri de Iron Man'di. Gişesi de çok iyi olan filmin devam filmi yapılacağı zaten belliydi ve yönetmen Favreau 2. film için hazırlıklara başladı.

IMDB
» Iron Man 2 (2010)

Directed by: Jon Favreau
Genre: Action
Runtime: min
Cast (first 5): Robert Downey Jr., Gwyneth Paltrow, Don Cheadle

IMDB: http://imdb.com/title/tt1228705/

Film hakkında detaylı bilgi için tıklayın.


#2
KD ™ Sinema

KD ™ Sinema

  KD ™ Arkadaş

 • Site Botları
 • 147 İleti

X-Men Origins: Magneto

Resmi ekleyen


X-men serisinin bir yan filmi olan filmde Magneto'nun hayatı anlatılıyor. Film, magnetizmin efendisinin gençlik zamanlarını gösterirken, kötülük dolu mutant’ın psikolojisinin köklerine inilecek ve Charles Xavier (Profesör X) ile olan dostluğunun bozulmasına da yer verilecek.

IMDB
» X-Men Origins: Magneto (2009)

Directed by: David S. Goyer
Genre: Action,Fantasy,Sci-Fi
Plot Outline: A look at the early life of Eric Lensherr and his friendship with Charles Xavier, and how the one-time allies became mortal enemies. |
Runtime: min

IMDB: http://imdb.com/title/tt0499519/


Resmi ekleyen
Resmi ekleyen
Resmi ekleyen
Resmi ekleyenFilm hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

#3
KD ™ Sinema

KD ™ Sinema

  KD ™ Arkadaş

 • Site Botları
 • 147 İleti

THE HAUNTING IN CONNECTICUT

Resmi ekleyen


Virginia Madsen, Martin Donovan ve Elias Koteas gizemli korku projesi için buluştu...

Bir ailenin başından geçen gizemli olaylar, Lionsgate'in öncülüğünde sinema filmi oluyor. Yeni eve taşınan bir aile doğaüstü bazı güçlerin saldırısına uğruyor ve olaylar uzun bir süre gizemini koruyor.

Hal Hartley filmlerinin usta oyuncusu Donavan ile Madsen filmde yeni bir hayata başlayan çifti canlandıracak. Kyle Gallner çiftin oğlu, Koteas ise bir rahip olarak karşımıza gelecek.

THE HAUNTING IN CONNECTICUT FRAGMANI

<object width="800" height="395"><param name="movie" value="http://www.ecranlarge.com/v/0B61521E4F0C515656140F57"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="http://www.ecranlarge.com/v/0B61521E4F0C515656140F57" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="800" height="395"></embed></object>


IMDB
» The Haunting in Connecticut (2009)


Directed by: Peter Cornwell
Genre: Horror,Thriller
Plot Outline: After a family is forced to relocate for their son's health, they begin experiencing supernatural behavior in their new home, which turns out to be a former mortuary.
Runtime: min
Cast (first 5): Amanda Crew, Virginia Madsen, Elias Koteas, Kyle Gallner, Martin Donovan

IMDB: http://imdb.com/title/tt0492044/
Film hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

#4
KD ™ Sinema

KD ™ Sinema

  KD ™ Arkadaş

 • Site Botları
 • 147 İleti

Push


Resmi ekleyen

"Push" is a sci-fi thriller that takes us into the secret world of psychic espionage. Our hero is Nick Gant (Chris Evans), a young man whose father was genetically altered to be the perfect government assassin. After the brutal murder of his father, Nick swears revenge on the agency that created him.

Hidden in the underworld of Hong Kong, Nick assembles a group of rogue psychics to defeat Division, the covert agency responsible for creating and experimenting with psychic drugs for decades.

Nick teams up with Cassie Holmes, a thirteen-year-old girl who can see the future, to track down a missing girl and a stolen suitcase that could potentially bring the downfall of Division — the key to their mutual revenge. Combining their skills, they outwit assassins and learn about Division's latest secret weapon — a powerful and new experimental drug called R16, which could shift the tides of psychic warfare.


IMDB
» Push (2009/II)

Directed by: Paul McGuigan
Genre: Sci-Fi,Thriller
Plot Outline: The action packed sci-fi thriller involves a group of young American ex-pats with telekinetic and clairvoyant abilities...

Runtime: min
Cast (first 5): Dakota Fanning, Camilla Belle, Chris Evans, Djimon Hounsou, Maggie Siff

IMDB: http://imdb.com/title/tt0465580/


<object width="425" height="339"><param name="movie" value="http://www.movieweb.com/v/V08J37lpzDFLMX"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="http://www.movieweb.com/v/V08J37lpzDFLMX" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="339"></embed></object>


Resmi ekleyen
Resmi ekleyen

#5
KD ™ Sinema

KD ™ Sinema

  KD ™ Arkadaş

 • Site Botları
 • 147 İleti

The Unborn

Resmi ekleyen

IMDB
» The Unborn (2009)

Directed by: David S. Goyer
Genre: Horror,Thriller
Plot Outline: A young woman fights the spirit that is slowly taking possession of her. |
Runtime: min
Cast (first 5): Odette Yustman, Gary Oldman, Cam Gigandet, Meagan Good, Jane Alexander

IMDB: http://imdb.com/title/tt1139668/

Yapım : 2009, ABD
Tür : Gerilim / Korku
Yönetmen : David S. Goyer
Senaryo : David S. Goyer
Oyuncular : Carla Gugino, Meagan Good, Gary Oldman, Jane Alexander, Cam Gigandet, Odette Yustman
Yapımcı : Michael Bay, Andrew Form, Bradley Fuller
Görüntü Yönetmeni :James Hawkinson

Filmin Konusu

Bazen ölümden sonra ruh cennete gitme yolunu ararken şeytani bir durumla lanete uğrayarak değişir.Kendine yeni bir beden bulana kadar dünyalar arasında sonsuza dek kaybolmak zorundadır. Bazen de tam olarak isteğine kavuşur ve kendine yeni bir beden bulur. Bu olay tam da Casey Beldon adındaki daha çocukken kendisini terkettiği için annesinden nefret eden bir kızın başına gelir.Ama Casey annesinin onu neden terkettiğini fazla geçmeden olağandışı olayların başına gelmesiyle anlamaya başlar.Uyku sırasında dehşet verici kabuslar,korkunç görünümlü hayaletler görmesi daha gerçekleşmemiş felaketin başlangıcıdır.Bunun üzerine Casey, Sendak adında bir ruh uzmanına bu korkunç olayları nasıl durdurabileceğini sorar.Casey'in hayatta kalabilmek için tek şansı,dünyalar arasındaki kapıları kapatarak bu kimsenin asla doğmamasını sağlamaktır.

Resmi ekleyen Resmi ekleyen


Fragman

<object width="720" height="367"><param name="movie" value="http://www.traileraddict.com/emb/7171"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="http://www.traileraddict.com/emb/7171" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" wmode="transparent" width="720" height="367"></embed></object>#6
KD ™ Sinema

KD ™ Sinema

  KD ™ Arkadaş

 • Site Botları
 • 147 İleti


Resmi ekleyen


IMDB
» 2012 (2009)

Directed by: Roland Emmerich
Genre: Drama
Plot Outline: With the Mayan calendar ending in 2012, a large group of people must deal with natural disasters such as volcanic eruptions, typhoons and glaciers. |
Runtime: min
Cast (first 5): Thandie Newton, John Cusack, Amanda Peet, Woody Harrelson, Danny Glover

IMDB: http://imdb.com/title/tt1190080/Ünlü yönetmen Roland Emmerich'in son yapımı "2012" bir maya efsanesinin ışığında 2012 yılında dünyada olacak felaket senayolarını ele alıyor.Daha önce "day after tommorow" adlı filmi ile uzunca bir süre kendinden söz ettiren başarılı yönetmen yine doğa felaketleri üzerine kurulu filminin ilk ön fragmanını yayınladı.Yine görsel efektler konusunda oldukça etkileyici sahneleri olan Filmde John cusack ve Woody Harrelson gibi sağlam bir oyuncu kadrosuna da sahip yapım tüm dünya sinemalarında 2009 temmuzunda gösterime girmesi bekleniyor.

#7
KD ™ Sinema

KD ™ Sinema

  KD ™ Arkadaş

 • Site Botları
 • 147 İleti
IMDB
» Dorian Gray (2009)

Directed by: Oliver Parker
Plot Outline: A corrupt young man somehow keeps his youthful beauty eternally, but a special painting gradually reveals his inner ugliness to all. |
Runtime: min
Cast (first 5): Ben Barnes, Colin Firth, Rachel Hurd-Wood, Rebecca Hall, Emilia Fox

IMDB: http://imdb.com/title/tt1235124/

Resmi ekleyen

Evet imdb de görünce benimde gözlerim fırladı. Oscar Wilde'ın Dorian Gray'i sinemaya uyarlanıyor. Dorian Gray'i ise Narnia Günlüklerinde oynayan Ben Barnes oynayacakmış. Gerçi kabul bizim buralarda dendiği gibi Ay yüzlü bir çocuk ama Dorian Gray denildi mi bir durmak lazım. Kitapta ki tanımlanan genç erkek sanki o olamazmış gibi geliyor. Merakla filmini bekliyorum.
IMDB-PEOPLE
» Ben Barnes (I)

Resmi ekleyenColin Firth ise Lord Henry Wotton olacakmış.
Filmden ilk kareler

Efenim hemen romanın konusunuda alalım buraya.
Kitabın genel olarak konusu;

“Keşke tersi olabilseydi! Keşke her zaman genç kalacak olan ben olsaydım da portrem yaşlansaydı! Bunun için... bunun için her şeyi verirdim!”
Özellikle bir genç adamın büyümesini, eğitimini, gelişimini, kendini ve inançlarını keşfetmesini işleyen Dorian Gray’in Portresi için Oscar Wilde, ‘bir ruhun hikâyesi’ demişti. 1891’de ilk basıldığında ahlâksızlığı yücelttiği gerekçesiyle büyük tepki çeken romanın baş kişileri olan Lord Henry ile Dorian’ın karşılıklı etkileşimleri, Dorian’ın kendini giderek kötüye, şeytani olana, hazcılığa adaması kitabın eksenini oluşturuyor. Son derece saf ve yakışıklı Dorian’daki değişim, Lord Henry’nin sözleriyle ve Dorian’ın kendi portresinde kendi güzelliğini keşfetmesiyle başlar. Lord Henry’nin etkisiyle kötülüğün ve zevkin çekimine kapılan, dünyada gençlik ve güzellikten önemli bir şey olmadığına inanan Dorian için heyecan, kötülükte ve günahtadır; iyilik ve erdemse sıkıcıdır, edilgendir. İyiliği temsil eden Basil’in Dorian’a duyduğu saf tutkuda eşcinsellik öğeleri açıkça hissedilir. Dorian’ın büyük sırrını, portredeki değişimi gören yalnızca Basil olur. Portreye odaklanan, sonsuz gençlik karşısında ruhunu satan ve ruhunun ölmüş olmasından korkan Dorian için kurtuluş var mıdır? Ve Oscar Wilde’ın dediği gibi, herkes Dorian Gray’de kendi günahını mı görecektir


Biraz google gezinmenin ardından kitabı hakkında güzel bri yazı buldum. Kaynak radikal.com.tr

Güzel şeylerin yaratıcısı
Oscar Wilde'ın 'Dorian Gray'in Portresi', bir kişinin kendisi hakkında yapabileceği en acımasız eleştirilerden biridir


14/11/2003 (1216 defa okundu)

ESİN COŞKUN
# DORIAN GRAY'İN PORTRESİ

Oscar Wilde, çeviren: Nihal Yeğinobalı, Can Yayınları, 2003, 252 sayfa, 10 milyon 600 bin lira.
Sadece eserleriyle değil, özel yaşamıyla da ünlenmiş olan İrlandalı yazar Oscar Wilde etrafında dönen tartışmaları çoğu edebiyat okuyucusu bilir. Eşcinsel oluşu, dostu Lord Alfred Douglas'la aralarındaki münasebetler, Lord'un babasının eşcinsellik suçlamasıyla Oscar Wilde hakkında açtığı dava, yazarın mahkemede suçlu bulunarak iki yıl ağır hapis cezasına çarptırılışı gibi olaylar dönemin İngiltere'sinde büyük skandal yaratmış, sonraki dönemlerde de Oscar Wilde ve hayatı etrafında dönen bir dizi yoruma ve tartışmaya neden olmuştur. Bu tartışmalar yazarın eserlerini de kapsamış, Oscar Wilde eşcinsellik suçlamasıyla çıkarıldığı mahkeme salonunda özel mektuplarının yanı sıra sonradan klasikler arasına girecek yapıtı 'Dorian Gray'in Portresi'ni de savunmak zorunda kalmıştır. Kitap, Wilde'ın birçok eseri gibi daha önce dilimize çevrilmişti. Can Yayınları'nın yaptığı yeni çeviri ise, 'Dorian Gray'in Portresi'ni tekrar gündeme getirdi.
İçeriğinin yanı sıra bizzat Oscar Wilde'ın sanatsal tavrına ve görüşlerine ayna tutması bakımından önemli olan kitapta, Dorian Gray adlı genç ve olağanüstü yakışıklı bir gencin, arkadaşı Lord Henry Wotton tarafından hedonizme ve nihilizme sürüklenişi konu edilir. Lord Henry, hayatta gençlik ve güzellikten başka hiçbir şeyin önemli olmadığı, iyi olmanın ve erdemin yaşamın tüm eğlencesini yok ettiği yolundaki görüşleriyle genç Dorian'ın düşüncelerini zehirler. Onun yönlendirmesiyle yoldan çıkan, giderek daha çok kötü ve yoz olana ilgi duyan Dorian çifte bir yaşam sürmeye başlar. Gündüzleri normal yaşantısına devam ederken, geceleri çeşitli sefahat alemlerine dalar. Ancak kitabın asıl nirengi noktası, Dorian'ın gençlik ve güzellik için ruhunu şeytana satmasıdır. Dorian, ona tutkun ressam Basil Hallward'ın yaptığı kendi portresini gördüğünde bir dilekte bulunur: "Ne hazin şey! İhtiyarlayıp çirkinleşeceğim, iğrenç olacağım. Oysa bu resim sonsuza dek genç kalacak. Şu haziran günündeki yaşından öteye hiç gitmeyecek... Öbür türlü olabilseydi! Sonsuza dek genç kalan ben, ihtiyarlayansa şu resim olsaydı! Bu uğurda... Bu uğurda her şeyimi verirdim! Evet, koca dünyada vermeyeceğim hiçbir şey yok! Ruhumu bile satarım bu uğurda!" Dorian'ın o anda, kendi güzelliğinden ve gençliğinden etkilenerek söylediği bu sözler onun trajedisinin başlangıcını oluşturur.

Sanat üzerine bir manifesto
'Dorian Gray'in Portresi' yayımlandığında, Wilde'ın bu kitabıyla günah çıkarttığı yorumunda bulunanlar olmuştur. Kitaptaki Lord Henry tiplemesinin ise, bizzat Wilde'ın kendisi olduğu ileri sürülmüştür. Gerçekten de kitap eşcinsellik motifleri taşır. Ressam Basil Hallward'ın Dorian'a duyduğu tutku, her ne kadar saf aşk şeklinde işlenmiş, cinsellikle ilgili hiçbir motif kullanılmamışsa da burada bir erkeğin bir diğer erkeğe duyduğu aşk söz konusudur. Hatta Lord Henry'nin Dorian'a olan ilgisi için de böyle bir yorum yapılabilir. Ancak kitabın içerdiği cinsel motifler ya da Oscar Wilde'ın hayatının ne kadarını yansıttığı bir yana, aslında kitap romantik edebiyatın ve sonraları Alman ekspresyonist sinemasının yoğun olarak işlediği konulara yer verir: Çift ya da iki kişilikli olma durumu ya da çifte yaşam sürme durumu, ruhunu şeytana satma, kaderle pazarlık yapma gibi. Burada, her ne kadar romantikler kadar olmasa da Wilde'ın insan varoluşu üzerine kendi estetik düşüncelerine dayanarak birtakım görüşler ileri sürmesi söz konusudur. Diğer yandan kitap, Wilde'ın sanat üzerine düşüncelerinin bir manifestosu niteliğindedir: "Sanatçı güzel şeylerin yaratıcısıdır. (...) Güzel şeylerde çirkin anlam bulanlar, sevimli olamadan yozlaşmışlardır. Bu bir hatadır. Güzel şeylerde güzel anlamlar bulanlar kültür ve zevkleri gelişmiş kişilerdir. Onlar için umut vardır. Onlar güzel şeylerin salt Güzellik ifade ettiği seçkinlerdir."
'Dorian Gray'in Portresi'nin bir diğer özelliği, Wilde'ın çoğu eseri gibi Victoria Çağı İngilteresi'nin katı ahlakçılığını ve ikiyüzlülüğünü alaycı bir dille eleştirmesidir. Lord Henry'nin konuşmaları bize dönemin İngiliz ahlakı ve yaşam tarzı hakkında birçok ipucu verir, ancak bu konuşmaların altında ince bir alay ve horgörü yatar. Gerek yaşamı gerekse yapıtlarıyla döneminin en muhalif kişilerinden biri olan Oscar Wilde, aslında zeki ve alaycı üslubuyla İngiliz toplumunu hedef aldığı kadar kendisini de hedef almıştır. Bu anlamda 'Dorian Gray'in Portresi', bir kişinin kendisi hakkında yapabileceği en acımasız eleştirilerden biridir.#8
KD ™ Sinema

KD ™ Sinema

  KD ™ Arkadaş

 • Site Botları
 • 147 İleti

Resmi ekleyen

IMDB
» Shutter Island (2009)

Directed by: Martin Scorsese
Genre: Drama,Mystery,Thriller
Plot Outline: Drama is set in 1954, U.S. Marshal Teddy Daniels is investigating the disappearance of a murderess who escaped from a hospital for the criminally insane and is presumed to be hiding on the remote Shutter Island. |
Runtime: min
Cast (first 5): Leonardo DiCaprio, Mark Ruffalo, Ben Kingsley, Emily Mortimer, Michelle Williams

IMDB: http://imdb.com/title/tt1130884/


Martin Scorsese'nin yöneteceği Shutter Island, 1954 yılında akıl hastanesinden kaçıp bir adaya gizlenen bir katil ile peşindeki görevli arasındaki mücadeleyi anlatıyor.

Williams, katili yakalamaya çalışan hırslı devlet görevlisi Leonardo DiCaprio'nun eşi olarak karşımıza gelecek
Mark Ruffalo, Martin Scorsese'in yönetmenliğini üstlendiği Shutter Island adlı filmde daha önce ekibe katılmış olan Leonardo DiCaprio ile başrolü paylaşacak.Filmde Ruffalo, Marshal Chuck Aule isimli bir dedektifi canlandırıyor. Ortağı ise DiCaprio'dan başkası değil.

1954 senesinde geçen filmde, iki ortak Shutter Adası'na gidip burada kaybolan akli dengesi bozuk bir hastayı bulmaya çalışacaklar. Ancak işler hiç de umdukları gibi gitmeyecek ve kendilerini gittikçe düğüm halini alan olayların içinde bulacaklar.

"Shutter Island" aka "Ashecliffe" - Based on Dennis ("Mystic River" and "Gone Baby Gone") Lehane's novel of the same name, the film "Shutter Island" (or "Ashecliffe," the name the movie is going by), is a period piece about two U.S. Marshals (Leonardo DiCaprio and Mark Ruffalo) in 1954 who investigate the disappearance of a murderess from a hospital for the criminally insane on "Shutter Island."

"Shutter Island" is a fictional island, off the coast of southern Massachusetts.

Chaos ensues for the two U.S. Marshalls as they encounter a web of deceit, a hurricane, and a deadly inmate riot that leaves them trapped on the island.

"Shutter Island" is sure to be a contender for a myriad of Oscar nominations in 2010. Not only is "Shutter Island" / "Ashecliffe" Oscar winning director Martin Scorsese's ("The Departed") next major motion picture, but the film features stars of the highest caliber.

In addition to multi-Oscar nominated actor Leonardo Di Caprio, Best Actor Oscar nominee ("Pelle The Conqueror") Max Von Sydow, Oscar winner Ben Kingsley ("Gandhi"), Oscar nominee Michelle Williams ("Brokeback Mountain"), Oscar nominee Patricia Clarkson (of "Pieces of April") and Oscar nominee ("Little Children") Jackie Earle Haley - (also starring in the upcoming "Watchmen") - star in the movie that takes place in and around the mental hospital named "Ashecliffe."

STARRING: Leonardo DiCaprio, Ben Kingsley, Max Von Sydow, Mark Ruffalo, Emily Mortimer, Patricia Clarkson, Michelle Williams, Jackie Earle Haley
DIRECTOR: Martin Scorsese
STUDIO: Paramount Pictures
RATING: R (For violence, language, ###### situations)


SHUTTER ISLAND - TEASER TRAILER
#9
KD ™ Sinema

KD ™ Sinema

  KD ™ Arkadaş

 • Site Botları
 • 147 İleti
IMDB
» The Rise of Theodore Roosevelt (2010)

Directed by: Martin Scorsese
Genre: Adventure,Biography,Drama,History,War
Plot Outline: A look at the formative years of the 26th President of the United States, from his transformation from a privileged New York politician to commander of the Rough Riders during the Spanish-American War. |
Runtime: min
Cast (first 5): Leonardo DiCaprio

IMDB: http://imdb.com/title/tt0480046/

Resmi ekleyen
Filme çekilecek olan Pulitzer ödülü kazanmış kitabın kapak resmidir

Daha önce The Aviator (2004) ve The Departed filmlerinde beraber çalışan ve çok da başarılı olan Martin Scorsese ve Leonardo DiCaprio ikilisinin yeni filmi. Henüz yapım aşamasında ama sonucu insan merakla beklemeden duramıyor. Eminim şahane bir film çıkacaktır.

DiCaprio Başkan Oluyor
Leonardo DiCaprio
Scorsese'den The Rise Of Theodore Roosevelt

(13 Eylül 2005) Paramount Pictures, Edmund Morris’in The Rise Of Theodore Roosevelt adlı yapıtının film haklarını almış olduğunu açıkladı.

Morris, Pulitzer ödüllü kitabında Roosevelt’in erken dönemine ışık tutuyor ve hastalıklı genç bir adamın , başkanlığa giden yolculuğunu işliyor.

Filmin yönetmeni Martin Scorsese, bu rol için fenomen oyuncusu haline gelmiş Leonardo DiCaprio ile çalışacak. Scorsese ve DiCaprio son çalışmaları olan The Departed üzerine yoğunlaşmışlardı. Filmin bitimine çok yakın bir süre kaldı.

Filmin senaryosunu, The Human Stain’den tanıdığımız Nicholas Meyer üstlendi. Meyer, Theodore Roosevelt’in 25’li yaşlarından başlayarak film öyküsünü kuracağını belirtti

Tam olarak belli olmayan bir durum ise, DiCaprio’nun önümüzdeki günlerde çalışacağı kesinleşen, The Chancellor Manuscript, The Blood Diamod’ın trafiğinde bu projeye nasıl zaman ayıracağı.


Filmin muhtemel gösterim tarihi 18 Haziran 2010

#10
KD ™ Sinema

KD ™ Sinema

  KD ™ Arkadaş

 • Site Botları
 • 147 İleti

MOON

Resmi ekleyen

Duncan Jones ‘un çektiği Moon (Ay) filmi 2009 ‘da gösterime girmeden, filmden kareler internete sızmaya başladı bile. Kevin Spacey ve Sam Rockwell ‘ın başröllerini üstlendiği filmin konusu ise 3 yıldır aydaki üstte çalışan Sam Rockwell ‘in dönüşüne 2 hafta kala yaşadığı olağandışı olayları konu oluyor.

During a recent interview with Sam Rockwell, learned that Kevin Spacey will be playing the voice of a robot in the upcoming thriller Moon. The movie is being directed by David Bowie's son Duncan Jones.

In the film, Rockwell plays a miner suffering from space madness, as he has been sent to a moon base alone to mine a precious ore. Just a few weeks away from his release, Rockwell's character learns that he is about to be replaced by his own clone and must come face to face with this doppelganger.

Rockwell didn't give any further information about the robot that Spacey would be playing. He simply stated, ""We've got Kevin Spacey who's going to play the voice of the robot. Which is great. But it's just me, and there are a couple of supporting roles of people who do transmissions onto the space station.That's a pretty weird movie. That's a lot of Sam. It's a lot of Sam for me to watch. There's no Anjelica Huston, Kelly Macdonald and Brad Henke [his cast members from Choke] in that movie, but we do have Kevin, thank god."

The film will be released sometime next year.

MOON Filminden Fotoğraflar

IMDB
» Moon (2009)

Directed by: Duncan Jones
Genre: Sci-Fi,Thriller
Plot Outline: Astronaut Sam Bell has a quintessentially personal encounter while stranded on the moon for a three-year period. |
Runtime: min
Cast (first 5): Kevin Spacey, Sam Rockwell, Matt Berry, Kaya Scodelario, Benedict Wong

IMDB: http://imdb.com/title/tt1182345/

1 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 1 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı