İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

[Pek Yakında Gelecek Filmler] X-Men Origins: Magneto (2009)

- - - - -

 • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 1103 yanıt gönderildi

#1081
KD ™ Sinema

KD ™ Sinema

  KD ™ Arkadaş

 • Site Botları
 • 147 İleti


DÖNÜŞÜM

Resmi ekleyen


Konusu

Film perdeye yansıyan 15 Kasım 2011 tarihli akşam haber bülteninde yer alan bir haberle açılır. Haberde, yurt dışındaki ilaç devlerinin insanlar üzerindeki klinik ilaç araştırmalarını üçüncü dünya ülkelerine kaydırdığı ve Türkiye'nin de o ülkelerden biri olduğu söylenmektedir. Bu ülkelerdeki yoksulluk, cehalet ve yasal boşlukları suistimal eden şirketlerin bu yöntemle araştırma maliyetlerini azalttığı söylenen haberde Türkiye'de 893 kişinin bu deneylerde öldüğü iddia edilmektedir.

Perde kararır ve 210 gün sonra yazısıyla tekrar açılır.

Kamera ormanda dolanırken bir telefon görüşmesini dinleriz. İki Amerikalı aralarında konuşmaktadır. Türkiye'deki htr2b kobaylarının kaçtığı bilgisi Washington'a verilir.

Diğer yanda ormanın içinde yalnız, sakin, huzur dolu iki katlı bir ev görürüz. Mehmet Bey ve eşi o gece tüm aileyi akşam yemeğine davet etmiş, hazırlık yapmaktadır.

Ancak o gece Mehmet Beyleri ziyarete sadece aile tanıdıkları degil, HTR2B kobayları da ziyarete gelir.

Kötülük ormanı sarmıştır artık.


DÖNÜŞÜM RESİMLERİ

DÖNÜŞÜM FRAGMANI"DÖNÜŞÜM" Filmi Resmi İnternet Sitesi

DÖNÜŞÜM FİLMİ GÖSTERİM TARİHİ: 28 ARALIK 2012
#1082
KD ™ Sinema

KD ™ Sinema

  KD ™ Arkadaş

 • Site Botları
 • 147 İleti

THE HEAT
“THE HEAT”
Resmi ekleyen


Konusu

Bir FBI ajanı olan Katerina James, Boston şehir polisiyle birlikte çalışarak bir Rus gangsterin ve çetesinin peşine düşer. Kendisine bu uzun soluklu macerada eşlik edecek isimse dedektif Joyce Nelson’dır. İki kadın erkeklere taş çıkartacak bir iş birliği ile ve kendi yöntemleriyle çete avına çıkarlar...


THE HEAT RESİMLERİ

THE HEAT FRAGMANITHE HEAT FİLMİ GÖSTERİM TARİHİ: 05 NİSAN 2013

IMDB» The Heat (2013)

/poster/2404463.jpg
Yönetmen: Paul Feig
Tür: Comedy
Ülke: USA
Konu: Uptight FBI special agent Sarah Ashburn is paired with testy Boston cop Shannon Mullins in order to take down a ruthless drug lord. The hitch: neither woman has ever had a partner -- or a friend for that matter.
Puan: 0/10 Resmi ekleyenResmi ekleyen (0 oy)
Süre: Dk.
Oyuncular (ilk 10): Sandra Bullock, Melissa McCarthy, Taran Killam, Kaitlin Olson, Michael Rapaport, Thomas F. Wilson, Demián Bichir, Tony Hale, Raw Leiba, Bill Burr

IMDB: http://www.imdb.com/title/tt2404463/</span>

#1083
KD ™ Sinema

KD ™ Sinema

  KD ™ Arkadaş

 • Site Botları
 • 147 İleti

NOW YOU SEE ME
“NOW YOU SEE ME”
Resmi ekleyen


Konusu

Karizmatik Atlas (Jesse Eisenberg) tarafından yönlendirilen sihirli süper grup Mahşerin Dört Atlısı yüksek teknolojili sihirbazlık gösterileri sergilemektedir. Bu adamlar izleyicileri önce başka bir kıtadaki bir bankayı soyarak, daha sonra beyaz yakalı bir suçlunun bankadaki milyon dolarlarını izleyicilerin banka hesaplarına aktararak şaşırtıyorlar.

Özel FBI ajanı Dylan (Mark Ruffalo) bu sihirbazlara hak ettiği cezayı çektirmeye ve daha büyük bir soygun yapmadan önce onları durdurmaya kararlıdır. Ancak hakkında şüpheleri olan Interpol ajanı Alma (Melanie Laurent) ile çalışmak zorundadır. Başka care bulamayan Dylan banka soygununun kılık değiştirilerek ve video hileleriyle yapıldığını ileri süren ünlü bir sihirbaz olan Thaddeus’tan (Morgan Freeman) yardım ister. Dylan ile Alma’nın aynı fikirde oldukları tek şey sihirbazların dışarıda bir adamlarının olduğu ve onu yakalarlarsa sihirbazların suç eğlencelerine son verebilecekleridir. Peki bu adam Thaddeus olabilir mi? Veya Alma? Yoksa gerçekten her şey sihirden mi ibaret?

Baskı arttıkça ve dünya Dört Atlı’nın muhteşem son gösterisini izlemek için sabırsızlandıkça, Dylan ve Alma da bir cevap bulmak için zamanla yarışmaktadır. Ancak kısa bir sure sonra, bu illüzyon ustalarının bir adım önüne geçebilmenin imkansız olduğu anlaşılır.


NOW YOU SEE ME RESİMLERİ
NOW YOU SEE ME FRAGMANINOW YOU SEE ME FİLMİ GÖSTERİM TARİHİ: 15 MART 2013

IMDB» Now You See Me (2013)

/poster/1670345.jpg
Yönetmen: Louis Leterrier
Tür: Thriller
Ülke: USA
Konu: FBI agents track a team of illusionists who pull off bank heists during their performances and reward their audiences with the money.
Puan: 0/10 Resmi ekleyenResmi ekleyen (0 oy)
Süre: Dk.
Oyuncular (ilk 10): Morgan Freeman, Dave Franco, Isla Fisher, Mark Ruffalo, Woody Harrelson, Jesse Eisenberg, Michael Caine, M&#xE9;lanie Laurent, Elias Koteas, Common

IMDB: http://www.imdb.com/title/tt1670345/</span>

#1084
KD ™ Sinema

KD ™ Sinema

  KD ™ Arkadaş

 • Site Botları
 • 147 İleti

F TİPİ FİLM

Resmi ekleyen


Konusu

Duruşu ve dinamikleriyle sadece müzik tarihi değil, siyasi tarihimizde de kendine önemli bir yer edinen Grup Yorum tarafından geliştirilen bu proje, binlerce kişinin kurban olduğu bir drama odaklanıyor. F tipi hapishanelerin kapalı kapılarının ardında yaşananları beyaz perdeye aktaran film 10 farklı yönetmenin imzasını taşıyor. Ezel Akay, Barış Pirhasan, Sırrı Süreyya Önder, Reis Çelik, Hüseyin Karabey, İlksen Başarır, Aydın Bulut, Vedat Özdemir, Mehmet İlker Altınay ve Grup Yorum'un yer aldığı projede her yönetmen kendi senaryosunu yazıp 10 dakikalık bir kısa filmle beyazperdeye aktarıyor.


F TİPİ FİLM RESİMLERİ
F TİPİ FİLM FRAGMANIF TİPİ FİLM FİLMİ GÖSTERİM TARİHİ: 21 ARALIK 2012#1085
KD ™ Sinema

KD ™ Sinema

  KD ™ Arkadaş

 • Site Botları
 • 147 İleti

ZERRE

Resmi ekleyen


Konusu

Küçük kızı ve annesi ile hayata tutunan Zeynep, bu büyük Evren'de ne kadar yer kaplar? İşsizlikle dolu bir şehirdeki insanlar, yaşadıkları sorunlar ve hayatları, uçuşan sayısız parçacıklar gibi küçücük müdür?


ZERRE RESİMLERİ

ZERRE FRAGMANI"ZERRE" Filmi Resmi İnternet Sitesi

ZERRE FİLMİ GÖSTERİM TARİHİ: 08 MART 2013

IMDB» Zerre (2012)

/poster/2343582.jpg
Yönetmen: Erdem Tepegoz
Tür: Drama
Ülke: Turkey
Puan: 6.4/10 Resmi ekleyenResmi ekleyen (6 oy)
Süre: 80 Dk.
Oyuncular (ilk 10): Jale Arikan, R&#xFC;&#xE7;han Caliskur, &#xD6;zay Fecht, Remzi Pamukcu, Ergun Kuyucu, Dilay Demrok, Sencer Sagdi&#xE7;, Cemal Baykal, Mesude Turkmen, Suat Oktay Senocak

IMDB: http://www.imdb.com/title/tt2343582/</span>

#1086
KD ™ Sinema

KD ™ Sinema

  KD ™ Arkadaş

 • Site Botları
 • 147 İleti

ARKADAŞIM MAX

Resmi ekleyen


Konusu

8 yaşında bir çocuğun, MAX adlı bir köpek sayesinde, hayatta karşılaştığı zorluklara karşı pes etmemeteyi öğrendiği ve öğrettiği bir filmdir bizim filmimiz.

Aliye hanım, yaşlı ve çok iyiliksever bir kadındır. Bütün kasabanın geçim kaynağı olan zeytinyağı fabrikasının sahibi olan Aliye hanım konağında köpeği MAX ile birlikte yaşamaktadır.

Hayattaki tek akrabası yeğeni açgözlü beceriksiz Burhandır. O ve görgüsüz karısı Şermin, Aliye hanımı ortadan kaldırıp bütün mirası ele geçirme peşindedir. Bunun için bir plan yaparlar ancak hesaba katmadıkları birşey vardır. O da MAX’dir.

Aliye hanım’ın Burhan tarafından kaçırılışının tek tanığı olan Max, Burhan’ın elinden kurtulmayı başarır. Kasabanın diğer ucunda Deniz adında bir çocuk vardır. Deniz yalnız ve içine kapanık bir çocuktur. Tek isteği arkadaşlarının kendisini de aralarına almasıdır. Bu yalnız günlerinde yolu Max’le kesişir.

Max ile birlikte Deniz'in kendine güveni gelir. Bir taraftan okuldaki çocuklarla mücadele ederken diğer taraftan Max'i yok etmek isteyen Burhan ve adamlarına karşı amansız bir mücadeleye girişir.

Komedinin ağırlıkta olduğu bir kurguya sahip olan Akıllı Köpek MAX‘te komik kötülerimizin başına gelenler, küçük büyük bütün seyircileri kahkahaya boğacaktır.


ARKADAŞIM MAX RESİMLERİ
ARKADAŞIM MAX FRAGMANIARKADAŞIM MAX FİLMİ GÖSTERİM TARİHİ: 25 OCAK 2013#1087
KD ™ Sinema

KD ™ Sinema

  KD ™ Arkadaş

 • Site Botları
 • 147 İleti

Hexe Lilli: Die Reise nach Mandolan
“Hexe Lilli: Die Reise nach Mandolan”
Resmi ekleyen


Konusu

Das Königreich Mandolan ist in Aufruhr! Ständig versucht Groswesir Guliman (Jürgen Tarrach), sich an die Macht zu putschen. Und ständig misslingt das Unterfangen – denn auf dem Thron liegt ein Fluch. Hexe Lilli (Alina Freund) soll ihm mit ihren magischen Künsten dabei helfen, den Bann zu brechen und ihn ein und für allemal zum rechtmäßigen Herrscher zu befördern, als der sich der eitle Pfau sieht. Gemeinsam mit dem pummeligen Drachen Hektor (Michael Mittermeier) begibt Lilli sich ans Werk – viel zu spät begreift sie, welch’ krumme Machenschaften Guliman mit ihr verfolgt...


Hexe Lilli: Die Reise nach Mandolan RESİMLERİv

Hexe Lilli: Die Reise nach Mandolan FRAGMANI"Hexe Lilli: Die Reise nach Mandolan" Filmi Resmi İnternet Sitesi

Hexe Lilli: Die Reise nach Mandolan FİLMİ GÖSTERİM TARİHİ: 19 NİSAN 2013

IMDB» Hexe Lilli: Die Reise nach Mandolan (2011)

nopic.gif
Yönetmen: Harald Sicheritz
Tür: Comedy,Family,Fantasy
Ülke: Germany, Spain, Austria
Konu: Lilli is traveling to India, to solve a mystery.
Puan: 4.7/10 Resmi ekleyenResmi ekleyen (70 oy)
Süre: 90 Dk.
Oyuncular (ilk 10): Pilar Bardem, Cosma Shiva Hagen, Pegah Ferydoni, Anja Kling, Michael Mendl, Lars Rudolph, Tanay Chheda, J&#xFC;rgen Tarrach, Alexander Yassin, Alina Freund

IMDB: http://www.imdb.com/title/tt1452293/</span>

#1088
KD ™ Sinema

KD ™ Sinema

  KD ™ Arkadaş

 • Site Botları
 • 147 İleti

MONSTERS, INC.
“SEVİMLİ CANAVARLAR”
Resmi ekleyen


Konusu

Oyuncak Hikayesi'nin Oscar Ödüllü yaratıcılarından dünyanın 1 numaralı bilgisayar animasyon filmi!

Dünyanın her yerinde, hayranların ve eleştirmenlerin kalplerini esir alan bir film! Hayalgücünün sınırlarını zorlayan, yaratıcılık harikası bir hikaye anlatımıyla SEVİMLİ CANAVARLAR, kapılarını kargaşa ve yaramazlığın, canavarlar büyüklüğünde kahkahalar attırdığı bir dünyaya açıyor.

En iyi öcü James P.Sullivan ve onun çalışkan yardımcısı Mike Wazowski Canavarya'nın en büyük çığlık işleme fabrikası olan Canavarlar Şirketi'nde çalışmaktadırlar. Canavarlar dünyasının ana enerji kaynağı, insanoğlu çocuklarının çığlıklarıdır. Canavarlar, çocukların tehlikeli ve zehirli olduklarına inanırlar. Küçük bir kız çocuğu dünyalarına yanlışlıkla girdiğinde, korkudan ne yapacaklarını şaşırırlar. Sulley ve Mike, küçük kızı evine geri göndermek için ellerinden gelenin en iyisini yaparlar. Ancak bu süre boyunca canavarca entrikalar ve korkunç komik talihsizliklerle karşılaşırlar.

Kendinize bir iyilik yapın ve yılın en eğlenceli filmini, yepyeni bonus özellikler ve animasyonlarıyla birlikte seyrederken canavar kahkahalara ve eğlenceye boğulun!

Toy Story'nin yaratıcılarından bomba gibi bir animasyon daha: CGI teknolojisi ile ve Disney ortaklığıyla gerçekleştirilen dördüncü Pixar filmi Monsters Inc., Canavarlar Dünyası adlı kendilerine has bir diyarda yaşayan ve enerji toplamak için arada bir insanların bulunduğu ortamlara gelmek zorunda kalan canavarların öyküsünü anlatıyor. Geliyorlar, çünkü Canavarlar Dünyası'nın enerji kaynağı, canavarlar tarafından korkutulan insanların attığı çığlıklar.

Gerçekte kötü niyetli olmayan bu tuhaf yaratıklardan Sully (ses: John Goodman) günün birinde kazara küçük bir kızı da Canavarlar Dünyası'na getirince, tek gözlü arkadaşı Mike (ses: Billy Crystal) başta olmak üzere tüm canavarlar dehşete kapılıyor. Neden mi?

Çünkü Canavarlar Dünyası'ndaki inanışa göre insanlar toksik etki yapıyorlar ve küçük kızın varlığı onlar için bir salgın hastalık tehdidi anlamına geliyor...


SEVİMLİ CANAVARLAR RESİMLERİ

SEVİMLİ CANAVARLAR FRAGMANI"Monsters, Inc." Filmi Resmi İnternet Sitesi

SEVİMLİ CANAVARLAR FİLMİ GÖSTERİM TARİHİ: 22 MART 2013

IMDB» Monsters, Inc. (2001)

/poster/0198781.jpg
Yönetmen: Pete Docter
Tür: Animation,Adventure,Comedy
Ülke: USA
Konu: Monsters generate their city&#x27;s power by scaring children, but they are terribly afraid themselves of being contaminated by children, so when one enters Monstropolis, top scarer Sulley finds his world disrupted.
Puan: 8.0/10 Resmi ekleyenResmi ekleyen (251,670 oy)
Süre: 92 Dk.
Oyuncular (ilk 10): John Goodman, Billy Crystal, Mary Gibbs, Steve Buscemi, James Coburn, Jennifer Tilly, Bob Peterson, John Ratzenberger, Frank Oz, Daniel Gerson

IMDB: http://www.imdb.com/title/tt0198781/</span>

#1089
KD ™ Sinema

KD ™ Sinema

  KD ™ Arkadaş

 • Site Botları
 • 147 İleti

STAR TREK INTO DARKNESS
“STAR TREK: BİLİNMEZE DOĞRU ”
Resmi ekleyen


Konusu

[indent=1]2013 yazında, öncü yönetmen J. J. Abrams, bizlere Star Trek’i Bilinmeze Doğru götürecek muhteşem bir aksiyon macerayı sunacak.
Atılgan’ın mürettebatı eve geri çağrıldığında, kendi organizasyonları içinde durdurulamaz bir terör gücünün donanmayı ve temsil ettiği her şeyi parçaladığını, dünyamızı bir kriz içinde bıraktığını görürler. Bitirmesi gereken şahsi bir kavgası olan Kaptan Kirk, tek kişilik kitle imha silahını yakalamak için savaş alanına doğru özel bir arayış başlatır.
Kahramanlarımız yaşamla ölüm arasında destansı bir santraç oyununa sürüklenirken, aşka meydan okunacak, dostluklar parçalanacak ve Kirk’ün geride bıraktığı tek ailesi olan müretebatı için fedakarlıklar yapması gerekecek.

STAR TREK INTO DARKNESS RESİMLERİ

Resimleri ile fragman yarın tekrardan düzeltilip eklenecektir. küçük bir not fragman 1:47'de gösterilen küçük bir sahne Resmi ekleyen


STAR TREK INTO DARKNESS FRAGMANI

<iframe width="640" height="465" src="http://teamcoco.com/.../embed/v/41587" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

"Star Trek Into Darkness"Resmi İnternet Sitesi

STAR TREK INTO DARKNESS FİLMİ GÖSTERİM TARİHİ: 17 MAYIS 2013

IMDB» Star Trek Into Darkness (2013)

/poster/1408101.jpg
Yönetmen: J.J. Abrams
Tür: Action,Adventure,Sci-Fi
Ülke: USA
Konu: With Chris Pine, Zachary Quinto, Zoe Saldana, Benedict Cumberbatch. After the crew of the Enterprise find an unstoppable force of terror from within their own organization, Captain Kirk leads a manhunt to a war-zone world to capture a one man weapon of mass destruction.
Puan: 0/10 Resmi ekleyenResmi ekleyen (0 oy)
Süre: Dk.
Oyuncular (ilk 10): Benedict Cumberbatch, Chris Pine, Alice Eve, Zachary Quinto, Zoe Saldana, Karl Urban, Simon Pegg, Anton Yelchin, John Cho, Peter Weller

IMDB: http://www.imdb.com/title/tt1408101/</span>

#1090
KD ™ Sinema

KD ™ Sinema

  KD ™ Arkadaş

 • Site Botları
 • 147 İleti

Mi-hwak-in-dong-yeong-sang
“DON'T CLICK”
Resmi ekleyen


Konusu

Haber spikeri olmak isteyen Jung-mi (KANG) sık sık video paylaşım sitelerini gezer. Bu sitelerden bazılarına kendi yaptığı içeriği ekler. Ablası Se-hi (PARK) bunun yararı olmayan tehlikeli bir hobi olduğunu düşünür ama kardeşini vazgeçiremez. Jung-mi kısa bir süre sonra sözde “yasaklı bir videonun” video-paylaşım topluluğu arasında oldukça ünlü olduğunu fark eder. Tesadüf o ki, Se-hi’nin erkek arkadaşı Joon-hyuk (JOO) sanal suç araştırma biriminde çalışmaktadır. Jung-mi videoyu izlemek için yalvarıp dil dökünce, Joon-hyuk da izlemesine izin verir. Ancak videonun ürkütücü içeriğini şahit olduktan sonra, Jung-mi tuhaf olaylar yaşamaya başlar. Se-hi kız kardeşini videonun lanetinden kurtarmaya çalışacaktır.


DON'T CLICK RESİMLERİDON'T CLICK FRAGMANI"Mi-hwak-in-dong-yeong-sang" Filmi Resmi İnternet Sitesi

DON'T CLICK FİLMİ GÖSTERİM TARİHİ: 03 MAYIS 2013

IMDB» Mi-hwak-in-dong-yeong-sang (2012)

nopic.gif
Yönetmen: Tae-kyeong Kim
Tür: Horror,Mystery
Ülke: South Korea
Puan: 4.1/10 Resmi ekleyenResmi ekleyen (65 oy)
Süre: 93 Dk.
Oyuncular (ilk 10): Lee Malg Eum, Choi Ji Heon, Lee Yoo Joo, Won Joo, Byeol Kang, Bo-yeong Park

IMDB: http://www.imdb.com/title/tt1935785/</span>
0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı