İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

[Pek Yakında Gelecek Filmler] X-Men Origins: Magneto (2009)

- - - - -

 • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 1103 yanıt gönderildi

#1091
KD ™ Sinema

KD ™ Sinema

  KD ™ Arkadaş

 • Site Botları
 • 147 İleti


ABOUT CHERRY
“ABOUT CHERRY”
Resmi ekleyen


Konusu

Filmde liseyi bitirmek üzereyken ###### sektörüne giren 18 yaşında bir kızın hikayesi anlatılıyor. Ashley Hinshaw genç kızı, James Franco kıza aşık olan bir avukatı canlandırıyor. Diğer oyuncular ise Heather Graham, Dev Patel, ve Lili Taylor. Hikayede ###### sektörünün iniş çıkışları keşfedilirken, ###### sektörünün kadınların nesneleştirilmesinde rol oynayıp oynamadığı sorgulanıyor.

ABOUT CHERRY RESİMLERİ
ABOUT CHERRY FRAGMANI

<iframe width="853" height="480" src="http://www.youtube.c...ed/9URwsSuEdys" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

"About Chery" Resmi İnternet Sitesi

ABOUT CHERRY FİLMİ GÖSTERİM TARİHİ: 21 ARALIK 2012

IMDB» Cherry (2012)

/poster/1945062.jpg
Yönetmen: Stephen Elliott
Tür: Drama
Ülke: USA
Konu: A drama centered on a troubled young woman who moves to San Francisco, where she gets involved in pornography and aligns herself with a cocaine-addicted lawyer.
Puan: 4.6/10 Resmi ekleyenResmi ekleyen (1,047 oy)
Süre: 102 Dk.
Oyuncular (ilk 10): James Franco, Heather Graham, Ashley Hinshaw, Dev Patel, Diane Farr, Lili Taylor, Megan Boone, Jonny Weston, Sensi Pearl, Maya Raines

IMDB: http://www.imdb.com/title/tt1945062/</span>


#1092
KD ™ Sinema

KD ™ Sinema

  KD ™ Arkadaş

 • Site Botları
 • 147 İleti

Hypnotisören
“Hypnotisören”
Resmi ekleyen


Konusu

After a young woman and her parents are murdered by a killer determined to wipe out the entire family, Detective Inspector Joona Linna works with a psychiatrist to hypnotize the son who narrowly escaped death in order to find the one surviving daughter before the murderer does.


Hypnotisören RESİMLERİ
Hypnotisören FRAGMANIHypnotisören FİLMİ GÖSTERİM TARİHİ: 31 MAYIS 2013

IMDB» Hypnotis&#xF6;ren (2012)

/poster/1556243.jpg
Yönetmen: Lasse Hallstr&#xF6;m
Tür: Crime,Drama,Thriller
Ülke: Sweden
Konu: A detective pairs himself with a famous psychologist on a case involving a traumatized young witness to a crime.
Puan: 5.7/10 Resmi ekleyenResmi ekleyen (408 oy)
Süre: Dk.
Oyuncular (ilk 10): Tobias Zilliacus, Mikael Persbrandt, Lena Olin, Helena af Sandeberg, Jonatan B&#xF6;kman, Oscar Pettersson, Eva Melander, Anna Azcarate, Johan Hallstr&#xF6;m, G&#xF6;ran Thorell

IMDB: http://www.imdb.com/title/tt1556243/</span>

#1093
KD ™ Sinema

KD ™ Sinema

  KD ™ Arkadaş

 • Site Botları
 • 147 İleti

GAMBIT
“GAMBIT”
Resmi ekleyen


Konusu

Harry Dean’in dünyanın en zengin adamlarından birinden bir tablo çalma planında bir şey eksiktir: ilk hamlesini yapmak için kullanacağı güzel bir kadın. Nicole bu iş için uygun bir aday gibi görünür. Ama Harry Nicole’e aşık olunca planı hiç istemediği bir yönde ilerler.

Koleksiyon yöneticisi Harry Deane güzel sanatlar uzmanıdır ama küstah patronunu suistimal etmekte de bir o kadar iyidir. Ama bu değişmek üzeredir. Plan, patronunu sahte bir Monet tablosunu almaya ikna etmektir. Bu işte kendisine yardım etmesi yani İngiltere’nin en zengin adamını kandırması için Teksaslı bir kızı işe alır. Ancak plan uygulamaya konulur konulmaz, Deane rodeo kraliçesine aşık olduğunu fark eder. Bu da planında birçok soruna neden olur...


GAMBIT RESİMLERİ
GAMBIT FRAGMANIGAMBIT FİLMİ GÖSTERİM TARİHİ: 12 NİSAN 2013

IMDB» Gambit (2012)

/poster/0404978.jpg
Yönetmen: Michael Hoffman
Tür: Comedy,Crime
Ülke: USA
Konu: An art curator decides to seek revenge on his abusive boss by conning him into buying a fake Monet, but his plan requires the help of an eccentric and unpredictable Texas rodeo queen.
Puan: 5.3/10 Resmi ekleyenResmi ekleyen (539 oy)
Süre: 89 Dk.
Oyuncular (ilk 10): Cameron Diaz, Alan Rickman, Colin Firth, Stanley Tucci, Cloris Leachman, Senem Temiz, Tom Courtenay, Anna Skellern, Togo Igawa, Erica LaRose

IMDB: http://www.imdb.com/title/tt0404978/</span>

#1094
KD ™ Sinema

KD ™ Sinema

  KD ™ Arkadaş

 • Site Botları
 • 147 İleti

ESCAPE FROM PLANET EARTH
“ESCAPE FROM PLANET EARTH”
Resmi ekleyen


Konusu

Baab isimli bir gezegende yaşayan astronot Scorch Supernova (Brendan Fraser) ulusal bir kahraman ve saygı duyulan birisidir. Bir gün, BASA'nın şefi Lena (Jessica Alba) Dünya isimli tehlikeli bir gezegenden yardım sinyali alır. Zira, Dünya isimli gezegendeki hükümetin kurduğu gizli bir tesisteki Bölge 51 isimli hapishanede evrenin çeşitli yerlerinden getirilen ayaktakımına mensup uzaylılar hapsedilmektedir ve uzaylıları kurtarma görevi Scorch'un BASA'da görev kontrol dairesi başkanı abisi kuralcı Gary'nin (Rob Corddry) tüm itirazlarına rağmen Scorch tarafından kabul edilir. Ancak Scorch, şeytani Shanker (James Gandolfini) tarafından acımasız bir tuzağa düşürülünce; Gary hem kardeşini hem gezegenini kurtarabilmek için eşi Kira (Sarah Jessica Parker) ve yaramaz oğlu Kip'i geride bırakarak maceraya atılır.


ESCAPE FROM PLANET EARTH RESİMLERİ


ESCAPE FROM PLANET EARTH FRAGMANIESCAPE FROM PLANET EARTH FİLMİ GÖSTERİM TARİHİ: 12 TEMMUZ 2013

IMDB» Escape from Planet Earth (2013)

/poster/0765446.jpg
Yönetmen: Cal Brunker
Tür: Animation,Adventure,Comedy
Ülke: USA, Canada
Konu: Astronaut Scorch Supernova finds himself caught in a trap when he responds to an SOS from a notoriously dangerous alien planet.
Puan: 0/10 Resmi ekleyenResmi ekleyen (0 oy)
Süre: Dk.
Oyuncular (ilk 10): Jessica Alba, Sarah Jessica Parker, Brendan Fraser, James Gandolfini, Jane Lynch, Kaitlin Olson, Paul Reubens, Rob Corddry, Craig Robinson, Gregg Binkley

IMDB: http://www.imdb.com/title/tt0765446/</span>

#1095
KD ™ Sinema

KD ™ Sinema

  KD ™ Arkadaş

 • Site Botları
 • 147 İleti

Niko 2 - Lentäjäveljekset
“Niko 2 - Lentäjäveljekset”
Resmi ekleyen


Konusu

On Christmas Eve, Niko the young reindeer must find his little brother who has gone missing. But in order to save Christmas, it's going to take a lot of help from Niko's friends in order to save the day. While on his epic journey to save his brother, Niko learns the importance of friendship and family, in this heartwarming Holiday tale that all ages will enjoy.


Niko 2 - Lentäjäveljekset RESİMLERİ

Niko 2 - Lentäjäveljekset FRAGMANI"Niko 2 - Lentäjäveljekset" Filmi Resmi İnternet Sitesi

Niko 2 - Lentäjäveljekset FİLMİ GÖSTERİM TARİHİ: 01 MART 2013

IMDB» Niko 2 - Lent&#xE4;j&#xE4;veljekset (2012)

/poster/1856053.jpg
Yönetmen: Kari Juusonen
Tür: Animation,Adventure,Comedy
Ülke: Finland, Germany, Denmark, Ireland
Konu: Set right before Christmas, Niko the reindeer must deal with his mom getting re-married and his being tasked with looking after his little stepbrother.
Puan: 5.2/10 Resmi ekleyenResmi ekleyen (38 oy)
Süre: 75 Dk.
Oyuncular (ilk 10): Kari Hietalahti, Vuokko Hovatta, Kari Ketonen, Juha Veijonen, Elina Knihtil&#xE4;, Riku Nieminen, Erik Carlson, Pertti Koivula, Aarre Kar&#xE9;n, Mikko Kivinen

IMDB: http://www.imdb.com/title/tt1856053/</span>

#1096
KD ™ Sinema

KD ™ Sinema

  KD ™ Arkadaş

 • Site Botları
 • 147 İleti

THE BARRENS
“THE BARRENS”
Resmi ekleyen


Konusu

Film Vineyard ailesi ile New Jersey Çam Ormanı’na yaptıkları geziyi anlatıyor. Jersey Şeytanı’nın bu ormanda yaşadığına dair bir efsane vardır. Efsaneye göre, 13 çocuğu olan Anne Leeds diye bilinen bir kadın 13. Çocuğunu Şeytan’a sunmuştur. Kasaba halkı çok fazla çocuğu olduğu için kadının kasabadan gitmesini istemektedir. Bu nedenle kadın çocuklarıyla yaşadıkları evden çıkmak istemediği için böyle bir kurban sunmuştur. Şimdi ise Vineyard ailesi büyükbabalarının küllerini dökebilmek için bu ormanda kamp yapacaklardır. Ancak ormandayken kaybolan biri olduğunu duyarlar. Richard bunun Jersey Şeytanı’nın işi olduğunu düşünür. Bunun üzerine diğer kampçılardan uzaklaşmaya karar verirler. Kamp yerinden ayrıldıktan sonra öncekinden daha büyük sorunlarla karşılaşırlar. Jersey Şeytanı efsanesi gerçek midir? Yoksa basit bir hikaye midir?


THE BARRENS RESİMLERİ

THE BARRENS FRAGMANITHE BARRENS FİLMİ GÖSTERİM TARİHİ: 29 MART 2013

IMDB» The Barrens (2012)

/poster/2050633.jpg
Yönetmen: Darren Lynn Bousman
Tür: Horror
Ülke: USA, Canada
Konu: A man takes his family on a camping trip and becomes convinced they are being stalked by the legendary monster of the New Jersey Pine Barrens: the Jersey Devil.
Puan: 4.8/10 Resmi ekleyenResmi ekleyen (1,006 oy)
Süre: 94 Dk.
Oyuncular (ilk 10): Mia Kirshner, Shawn Ashmore, Stephen Moyer, Peter DaCunha, Erik Knudsen, Athena Karkanis, Max Topplin, Allie MacDonald, Demore Barnes, Naomi Snieckus

IMDB: http://www.imdb.com/title/tt2050633/</span>

#1097
KD ™ Sinema

KD ™ Sinema

  KD ™ Arkadaş

 • Site Botları
 • 147 İleti

THE REEF 2: HIGH TIDE
“CESUR BALIK 2”
Resmi ekleyen


Konusu

Trained in the skills of sea power, Pi the fish can fight a shark, sink a squid or batter any random predator that ever threatens his friends and neighbors on the reef. Unfortunately, being the only hero in town can take its toll, especially when a group of sharks declares that the end of the reef is soon at hand.


CESUR BALIK 2 RESİMLERİ


CESUR BALIK 2 FRAGMANICESUR BALIK 2 FİLMİ GÖSTERİM TARİHİ: 19 NİSAN 2013

IMDB» The Reef 2: High Tide (2012)

/poster/1978567.jpg
Yönetmen: Mark A.Z. Dipp&#xE9;
Tür: Animation,Family,Musical
Ülke: South Korea, USA
Konu: With Drake Bell, Andy Dick, Fran Drescher, Frankie Jonas. Trained in the skills of sea power, Pi the fish can fight a shark, sink a squid or batter any random predator that ever threatens his friends and neighbors on the reef...
Puan: 3.3/10 Resmi ekleyenResmi ekleyen (79 oy)
Süre: Dk.
Oyuncular (ilk 10): Drake Bell, Andy Dick, Fran Drescher, Frankie Jonas, Jamie Kennedy, Donal Logue, Busy Philipps, Rob Schneider, Stephen Stanton, Matthew Willig

IMDB: http://www.imdb.com/title/tt1978567/</span>

#1098
KD ™ Sinema

KD ™ Sinema

  KD ™ Arkadaş

 • Site Botları
 • 147 İleti

OBLIVION
“OBLIVION”
Resmi ekleyen


Konusu

Görkemli gelecekte, artık tanınmayacak halde olan Dünya'da, bir yandan insanoğlunu kurtarmaya çalışan bir adamın geçmişle hesaplaşması onu bir kurtuluş ve keşif yolculuğuna sürükler. Jack Harper (Cruise) Dünya üzerinde geriye kalan birkaç insansız hava aracı tamircisinden biridir. Scavlar olarak bilinen korkunç bir tehditle yıllarca süren savaşın ardından hayati kaynakları kurtarmak için yapılan büyük bir operasyonun parçası olan Jack'in görevi neredeyse bitmiştir.

Gökyüzünde binlerce kilometre yükseklikte yaşayan ve devriye gezen Jack'in hayatı yere inen bir uzay gemisinden güzel bir yabancıyı kurtarmasıyla değişir. Kadının gelişi, Jack'in bildiği her şeyi sorgulamasına neden olan bir dizi olayı tetikler. Bu olayların sonucunda, insanlığın kaderi Jack'in ellerindedir.


OBLIVION RESİMLERİ


OBLIVION FRAGMANIOBLIVION FİLMİ GÖSTERİM TARİHİ: 19 NİSAN 2013

IMDB» Oblivion (2013)

/poster/1483013.jpg
Yönetmen: Joseph Kosinski
Tür: Action,Adventure,Sci-Fi
Ülke: USA
Konu: A court martial sends a veteran soldier to a distant planet, where he has to destroy the remains of an alien race. The arrival of an unexpected traveler causes him to question what he knows about the planet, his mission, and himself.
Puan: 0/10 Resmi ekleyenResmi ekleyen (0 oy)
Süre: Dk.
Oyuncular (ilk 10): Tom Cruise, Morgan Freeman, Olga Kurylenko, Nikolaj Coster-Waldau, Zoe Bell, Melissa Leo, Andrea Riseborough, James Rawlings, Catherine Kim Poon, Jaylen Moore

IMDB: http://www.imdb.com/title/tt1483013/</span>

#1099
KD ™ Sinema

KD ™ Sinema

  KD ™ Arkadaş

 • Site Botları
 • 147 İleti

TAŞ MEKTEP: YA İSTİKLAL YA ÖLÜM

Resmi ekleyen


Konusu

Kayseri Lisesi'nin son sınıfındaki 62 öğrenci 1920-1921 yıllarındaki öğretim döneminde okullarını terk ederler. Tek amaçları Sakarya Meydan Savaşı'na katılıp orduya destek olmaktır.


TAŞ MEKTEP: YA İSTİKLAL YA ÖLÜM RESİMLERİTAŞ MEKTEP: YA İSTİKLAL YA ÖLÜM FRAGMANITAŞ MEKTEP: YA İSTİKLAL YA ÖLÜM FİLMİ GÖSTERİM TARİHİ: 15 ŞUBAT 2013#1100
KD ™ Sinema

KD ™ Sinema

  KD ™ Arkadaş

 • Site Botları
 • 147 İleti

CELESTE AND JESSE FOREVER
“CELESTE AND JESSE FOREVER”
Resmi ekleyen


Konusu

Celeste (Rashida Jones) and Jesse (Andy Samberg) met in high school, married young and are growing apart. Now thirty, Celeste is the driven owner of her own media consulting firm, Jesse is once again unemployed and in no particular rush to do anything with his life. Celeste is convinced that divorcing Jesse is the right thing to do -- she is on her way up, he is on his way nowhere, and if they do it now instead of later, they can remain supportive friends. Jesse passively accepts this transition into friendship, even though he is still in love with her. As the reality of their separation sets in, Celeste slowly and painfully realizes she has been cavalier about their relationship, and her decision, which once seemed mature and progressive, now seems impulsive and selfish. But her timing with Jesse is less than fortuitous...


CELESTE AND JESSE FOREVER RESİMLERİ

CELESTE AND JESSE FOREVER FRAGMANICELESTE AND JESSE FOREVER FİLMİ GÖSTERİM TARİHİ: 24 MAYIS 2013

IMDB» Celeste &#x26; Jesse Forever (2012)

/poster/1405365.jpg
Yönetmen: Lee Toland Krieger
Tür: Comedy,Drama,Romance
Ülke: USA
Konu: A divorcing couple tries to maintain their friendship while they both pursue other people.
Puan: 6.6/10 Resmi ekleyenResmi ekleyen (1,596 oy)
Süre: 92 Dk.
Oyuncular (ilk 10): Rashida Jones, Andy Samberg, Ari Graynor, Eric Christian Olsen, Rob Huebel, Elijah Wood, Shira Lazar, Will McCormack, Kate Krieger, Matthias Steiner

IMDB: http://www.imdb.com/title/tt1405365/</span>
1 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 1 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı