İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

[Pek Yakında Gelecek Filmler] X-Men Origins: Magneto (2009)

- - - - -

 • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 1103 yanıt gönderildi

#1101
KD ™ Sinema

KD ™ Sinema

  KD ™ Arkadaş

 • Site Botları
 • 147 İleti


INCH'ALLAH
“İNŞALLAH”
Resmi ekleyen


Konusu

Chloe is a young Canadian doctor who divides her time between Ramallah, where she works with the Red Crescent, and Jerusalem, where she lives next door to her friend Ava, a young Israeli soldier. Increasingly sensitive to the conflict, Chloe goes daily through the checkpoint between the two cities to get to the refugee camp where she monitors the pregnancies of young women. As she becomes friends with Rand, one of her patients, Chloe learns more about life in the occupied territories and gets to spend some time with Rand's family. Torn between the two sides of the conflict, Chloe tries as best she can to build bridges between her friends but suffers from remaining a perpetual foreigner to both sides. Following up her acclaimed debut-feature Le ring, filmmaker Anais Barbeau-Lavalette delivers with Inch'Allah the moving tale a young woman's encounter with war and its everyday life. Avoiding any political agenda, Chloe's story questions how one can internalize a foreign conflict without incurring any scars of their own.


İNŞALLAH RESİMLERİ

İNŞALLAH FRAGMANI"Inch'Allah" Filmi Resmi İnternet Sitesi

İNŞALLAH FİLMİ GÖSTERİM TARİHİ: 05 TEMMUZ 2013

IMDB» Inch'Allah (2012)

/poster/2336960.jpg
Yönetmen: Anaïs Barbeau-Lavalette
Tür: Drama
Ülke: Canada, France
Konu: Chloe is a young Canadian doctor who divides her time between Ramallah, where she works with the Red Crescent...
Puan: 6.2/10 Resmi ekleyenResmi ekleyen (110 oy)
Süre: 102 Dk.
Oyuncular (ilk 10): Evelyne Brochu, Sabrina Ouazani, Sivan Levy, Yousef 'Joe' Sweid, Hammoudeh Alkarmi, Zorah Benali, Carlo Brandt, James Garson Chick, Marie-Therese Fortin

IMDB: http://www.imdb.com/title/tt2336960/</span>


#1102
KD ™ Sinema

KD ™ Sinema

  KD ™ Arkadaş

 • Site Botları
 • 147 İleti

MUTLU AİLE DEFTERİ

Resmi ekleyen


Konusu

Sert ve otoriter bir mizaca sahip Emekli Albay Yıldırım Taşyumruk günün birinde damdan düşer. Bu olay yıllar önce kendisinden koşa koşa kaçmış olan evlatlarını yeniden aynı çatı altında buluşturur. Yıldırım Bey artık daha güçlü, daha hızlı ve daha öfkelidir. Ve çocuklarının sakladığı sırları ortaya çıkarmakta kararlıdır. Çocukları ise yalanlarını sürdürmeye çalışırken her geçen gün daha da köşeye sıkışmaktadır. Kafası gittikçe karışan Yıldırım Bey, yalanların, dolanların hangisi kime ait bir süre sonra ayırt edemez olur. Aslında önemli olan ise, en sonunda bu beş benzemez insanın tekrar aile olmayı başarıp Mutlu Aile Defteri'nde yer alıp alamayacaklarıdır? Bu film, o çatı altında yaşanacakların komik ve sevgi dolu hikayesidir...


MUTLU AİLE DEFTERİ RESİMLERİ


MUTLU AİLE DEFTERİ FRAGMANI"Mutlu Aile Defteri" Filmi Resmi İnternet Sitesi

MUTLU AİLE DEFTERİ FİLMİ GÖSTERİM TARİHİ: 08 ŞUBAT 2013#1103
KD ™ Sinema

KD ™ Sinema

  KD ™ Arkadaş

 • Site Botları
 • 147 İleti

AFTER EARTH
“AFTER EARTH”
Resmi ekleyen


Konusu

1000 yıl sonraki bir gelecekte genç bir çocuğun meydana gelen bir kazadan sonra ayrı düştüğü babasını ve kendisini bu tehlikeli yeni dünyadan korumaya ve kurtarmaya çalışmasını izleyeceğiz.


AFTER EARTH RESİMLERİ

AFTER EARTH FRAGMANI"After Earth" Filmi Resmi İnternet Sitesi

AFTER EARTH FİLMİ GÖSTERİM TARİHİ: 07 HAZİRAN 2013

IMDB» After Earth (2013)

nopic.gif
Yönetmen: M. Night Shyamalan
Tür: Action,Adventure,Sci-Fi
Ülke: USA
Konu: With Will Smith, Jaden Smith, Isabelle Fuhrman, Sophie Okonedo. After a crash landing, a father and son explore a planet that was evacuated by humans 1,000 years earlier.
Puan: 0/10 Resmi ekleyenResmi ekleyen (0 oy)
Süre: Dk.
Oyuncular (ilk 10): Will Smith, Isabelle Fuhrman, Jaden Smith, Zo&#xEB; Kravitz, Sophie Okonedo, David Denman, Kristofer Hivju, Lincoln Lewis, Sacha Dhawan, Gilbert Soto

IMDB: http://www.imdb.com/title/tt1815862/</span>

#1104
KD ™ Sinema

KD ™ Sinema

  KD ™ Arkadaş

 • Site Botları
 • 147 İleti

PACIFIC RIM
“PACIFIC RIM”
Resmi ekleyen

Konusu

Kaiju olarak bilinen ve canavarlardan oluşan bir lejyon denizden yükselmeye başlayınca, milyonlarca insanın ölümüne ve tüm yaşam kaynaklarının tükenmesine neden olan bir savaş başlar. Dev Kaiju'larla savaşmak için özel bir silah icat edilir: Bunlar Jaeger'ler denilen devasa robotlardır. Jaeger'lar zihinleri sinirsel bir köprüye kilitlenen iki pilot tarafından simültane olarak kontrol ediliyorlar. ancak Jaeger'lar bile acımasız Kaiju'lar karşısında neredeyse savunmasızlardır. Yenilginin eşiğine gelen insanlığı korumaya çalışan güçlerin tek bir seçeneği kalır: geçmişten gelen efsanevi ama eskimiş bir Jaeger'ı kumanda eden iki kahramana (Charlie Hunnam ve Rinko Kikuchi) güvenmek zorundadırlar. Biri eski pilot, diğeri çaylak olan ikili yaklaşan kıyamet karşısında insanlığın son umududur.

PACIFIC RIM FOTOĞRAFLARI

PACIFIC RIM FRAGMANI

<iframe width="853" height="480" src="http://www.youtube.c...ed/2vKz7WnU83E" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

PACIFIC RIM FİLMİ GÖSTERİM TARİHİ: 12 TEMMUZ 2013

IMDB» Pacific Rim (2013)

/poster/1663662.jpg
Yönetmen: Guillermo del Toro
Tür: Action,Adventure,Sci-Fi
Ülke: USA
Konu: When an alien attack threatens the Earth&#x27;s existence, giant robots piloted by humans are deployed to fight off the menace.
Puan: 0/10 Resmi ekleyenResmi ekleyen (0 oy)
Süre: Dk.
Oyuncular (ilk 10): Charlie Hunnam, Ron Perlman, Idris Elba, Burn Gorman, Charlie Day, Diego Klattenhoff, Clifton Collins Jr., Rinko Kikuchi, Robert Maillet, Max Martini

IMDB: http://www.imdb.com/title/tt1663662/</span>
0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı