İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

ATV | Canım Ailem Dizisi Bölüm Özetleri

- - - - -

 • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 22 yanıt gönderildi

#21
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti


Bölüm 35 / Yeni Bölüm
3 Kasım Salı 20:00'de


Meliha, Feride ve Seyhan güne bir sürpizle başlar; Cabbar Ağa kızlardan habersiz Samim’in kapısını çalmaktadır. Dilara’nın hastalığını bahane eden Şehnaz, bir önceki gece Samim’e taşınmıştır.
Aynı gün Samim’in hayatında çok önemli bir sırrın açığa çıkacağı gündür. Samim ve Şehnaz, o gün Dilara’nın DNA testinin sonucunu alır.
Diğer tarafta Halim, Sevin ile barışmak için Feride’den yardım ister.
Meliha düğün hazırlıklarını hızlandıran babasına Samim’le evlenmeyeceğini söylemeye karar verir. Samim Dilara’yı, Meliha Cabbar Ağa’yı karşısına alır….
Yollarının ayrıldığını düşünen Samim ve Meliha’yı kader, tekrar bir araya getirecek midir?#22
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
Bölüm 36 / Yeni Bölüm
10 Kasım Salı 20:00'de


Babasını yerde bulan Meliha, Feride ve Samim’in yardımıyla Cabbar Ağa’yı hastaneye kaldırır. Seyhan ise herşeyden habersiz, geceyi Ali’nin dükkanında geçirmiştir. Seyhan kötü haberi alır almaz dükkandan fırlar. Ancak yan kapıdan Halim çıkmaktadır!

Dilara ve Şehnaz’ın evdeki varlıkları çocukları husursuz etmeye başlamıştır… Samim gerginliği azaltmaya çalışırken çocuklar radikal bir karar alır.

Şehnaz’ın eve yerleşmesiyle birlikte tamirhaneye taşınan Ali’yi gece yarısı sürpriz bir misafir beklemektedir…

Samim ve Meliha ise bambaşka bir sürprizle karşılaşır: Hastanede gördükleri hasta yakını onları çok eskiye, Adana günlerine döndürecektir!


#23
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
37. BÖLÜM ÖZETİ

Samim evi terk eden çocukları geri döndürmek için çalışmaya başlar. Meliha Samim'e destek olmaktadır. Ama çocuklar kararlıdır…

Bu sırada Halim ve Ali, Halim'in dükkanındaki kamera yüzünden birbirine girerler.

Aziz ise eski bir hikayenin peşine düşmüştür; Samim, Meliha, Aziz ve Halim'i ilgilendiren bu hikaye sonunda ortaya çıkacak ve işler iyice karışacaktır. Halim'den 35 yıllık sorunun cevabını öğrenen Aziz, soluğu Meliha'da alır. Meliha ve ailesi için büyük bir yemek düzenleyecektir. Samim daveti öğrenir. Ve tehditini savurur; "Gidersen o evi yakarım!"

Artık karar verme sırası Meliha'nındır!

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı