İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

CNN Türk - www.cnnturk.com | Ulusal Haber Kanalı | Genel Bilgiler

- - - - -

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 3 yanıt gönderildi

Erkan

Erkan

Sanki Çok Önemli Kararlar Alacak Gibiyim Ama, Du Bakalım ?

• Yönetici
  • 5.701 İleti
CNN Türk, Amerikan CNN şirketi ve Doğan Grubu ortaklığı ile kurulmuş bir ulusal haber kanalıdır. 11 Ekim 1999'da yayın hayatına başlamıştır. Bazı programları doğrudan İngilizce'den çevriliyor. Merkezi İstanbul'dadır.

kemal44

kemal44

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 1 İleti

CNN Türk, Amerikan CNN şirketi ve Doğan Grubu ortaklığı ile kurulmuş bir ulusal haber kanalıdır. 11 Ekim 1999'da yayın hayatına başlamıştır. Bazı programları doğrudan İngilizce'den çevriliyor. Merkezi İstanbul'dadır.

aradigim haber programi arena ve 32 ci gun ..bulamiyorum bilgi verir seniz..tesekur ler.......

Hale

Hale

Hayat nefeslerle sınırlı, sevgilerle sonsuzdur.

• Yönetici
  • 49.690 İleti
  • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Dili, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü.

aradigim haber programi arena ve 32 ci gun ..bulamiyorum bilgi verir seniz..tesekur ler.......

CNN Türk Resmi Sitesi'ni tıklayın, orada ana sayfada Canlı Yayın
butonuna tıklayın, karşınıza çıkan sayfada programlar butonu çıkıyor,
ona basın, tüm programlar karşınızda tıklayın seyredin, çok kolay. :yasin2:

Hale

Hale

Hayat nefeslerle sınırlı, sevgilerle sonsuzdur.

• Yönetici
  • 49.690 İleti
  • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Dili, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü.
CNN Türk

• 11 Ekim 1999 - CNN Türk yayın hayatına başladı.

CNN Türk, ABD'li CNN şirketi ve Doğan Grubu ortaklığı ile kurulmuş bir haber kanalıdır. 11 Ekim 1999'da yayın hayatına başlamıştır. Merkezi İstanbul'dadır. Haber kanalı NTV'nin popülerliliğini arttırması sonucunda alternatif olarak kurulmuştur.

Resmi ekleyen

Doğrudan İngilizce'den çevrilen bazı programlar yayınlamıştır. 5N1K, Bir Yudum İnsan, Oradaydım gibi yapımlar kanalın en bilinen programlarıdır. 2005 yılında Formula 1 yayın haklarını almıştır. 2008 sezonu sonunda sözleşmeleri bitmiştir. Koç Grubuna ait Eko Tv'nin karasal yayın frekansından yayın hayatına başlayan CNN Türk 28 Ocak 2008'de karasal yayın frekanslarını TNT'ye bırakmıştır. Daha sonra TV5 kanalının karasal yayın lisansı satın alınıp CNN Türk yayını yeniden çatı antenlerine verilmiştir. Kanal şu an sadece bazı şehirlerde karasal yayında olup ayrıca, Kablo TV, Teledünya, Digiturk ve D-Smart üzerinden yayınlarına devam etmektedir. CNN Türk 2010 yılında tüm CNN ler gibi logosunu sağ alt köşeye taşımıştır.

Bakınız,
http://www.kadimdostlar.com/Tarihte_Bugun_Olaylar_Doganlar_Olenler_f180/Tarihte_Bugun_11_Ekim_1968_NASA_ilk_insanli_t73582.html&gopid=135926#entry135926']Tarihte Bugün: 11 Ekim' target='_blank'>Tarihte' class='bbc_url' title=''>http://www.kadimdostlar.com/Tarihte_Bugun_Olaylar_Doganlar_Olenler_f180/Tarihte_Bugun_11_Ekim_1968_NASA_ilk_insanli_t73582.html&gopid=135926#entry135926']Tarihte Bugün: 11 Ekim

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı