İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Envizio | Online Araç Modifiye Uygulaması

- - - - -

  • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

#1
patriot34

patriot34

    KD ™ Dost

  • Kadim Dost
  • 2.836 İleti
  • Gender:Male
  • Location:iSTANBUL


Envizio | Online Araç Modifiye Uygulaması


Resmi ekleyen

Yeni bir araç almayı düşünüyorsunuz fakat birçok otomobil üreticilerinin kendi kurumsal internet sitelerinde bile, aracı almadan önce size bir ön fikir oluşturmak için yeterli uygulama sunulamıyor. Özellikle renk seçeneklerinde, almak istediğiniz aracın gerçekten nasıl görüneceği konusunda fikir sahibi olmanız için bizzat aracı görmeniz gerektiği durunlar meydana gelebiliyor.

Envizio bu konuda beklide tam aradığınız uygulama olacaktır. Sürekli yenilenen araç listesi sayesinde, birçok markadaki araçların yıllara göre kategorilenmiş modellerine erişebilme; renk ve jant seçenekleri arasında tercih yapma ve sonucu 3D şeklinde görme imkanı bulacaksınız.Resmi ekleyen

Aslında bu uygulama Amerika’daki belli başlı jant firmalarının ürünlerini sergilemeleri için hazırlanmış bir sistem. 3 boyutlu olarak aracınıza uyguladığınız jantı satın almak isterseniz, uygulama size Zip kodundan en yakın yetkili satıcıya yönlendirebiliyor. Bu satın alma sisteminden faydalanamamamız, yüzlerce model araç arasından belkide hayalinizdeki aracı 3D inceleme imkanı bulmamıza engel olmayacaktır tabikide:)Resmi ekleyen


İstediğiniz markadan istediğiniz model bir aracı seçin. Kendi zevkinize göre renk ve jant seçenekleri ile aracınızı kişiselleştirin. Mouse’nin sağ ve sol tuşları ile zoom, çevirme, döndürme gibi özellikler ile aracınıza istediğiniz konumdan bakın. Sizlere sunulan arka planları da kullanarak isterseniz ortama biraz ambiyans katın. En son olarak da “View The Final Image” diyip sonucu görün.

Uygulamaya gitmek için tıklayınız:
http://www.wheelenvizio.com/

Not: Uygulamayı kullanabilmeniz için Flash Player 7 yada 8 ve Viewpoint Media Player eklentilerinin bilgisayarınızda yüklü olması gerekmektedir. Web sayfası açıldığında eğer gerekli uygulamalar yüklü değilse, bu konuda uyarılacak ve eklentileri yüklemeniz için size yol gösterilecektir.

Not 2: Yaptığınız çalışmayı kaydetmek isterseniz; üye olabilir ve kendinize ait bir garaj oluşturabilirsiniz. İmajı kendinize mail olarak atabilir yada en kolay yöntem olan, ekran görüntüsü alma yöntemini kullanabilirsiniz.

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı