İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Show TV | Melekler Korusun Dizisi Bölüm Özetleri

- - - - -

 • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 29 yanıt gönderildi

#21
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti


33. Bölüm

"TEK BAŞINA"


İpek ve Barış, İstanbul otobüsüne binip yola çıkacakları sırada, aldıkları acı ölüm haberiyle yıkılırlar.

Esin'lerin evinden ayrıldıktan sonra sokakta kalan Melek, çok çaresizdir. Ancak hiçbir engel Melek'i yıldıramaz. Balıkesir'de başlarını sokacakları bir ev tutar ve bir iş bulur. Bu gelişmeler, İpek'in İstanbul'a dönme umudunu giderek kırmaktadır...

Mualla'nın Fevzi ile gizlice evlendiğini öğrenen Kehribar, öfkeden deliye döner. Mualla'yı evlatlıktan reddeder ve evden kovar! Mualla, Kehribar'a kendini affettirmek için her yolu dener; ancak Kehribar'ın aldığı büyük karardan habersizdir.

Özgür, Balıkesir'de Esin'e yardımcı olamayacağını anlayınca, İstanbul'a geri döner. Artık Deniz'den başka tutunacak kimsesi yoktur. Deniz'i yeniden kazanmak isteyen Özgür, şaşırtıcı bir teklifle Deniz'in kapısına gider.

Esin, Fırat ve ailesinin kendisini hemen istemeye geleceklerini öğrenince, iyice köşeye sıkışır, her şeyi göze alır ve annesine hamile olduğu olduğunu açıklar!

İpek, hiç beklemediği, trajik bir olayla hayallerine yeniden tutunur. Esin ve kendisi için İstanbul'a dönüş bileti alır. İpek'i engellemek için otogara giden Melek, hiç beklemediği bir sürprizle karşılaşır...

Melek ve İpek için bundan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır!#22
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
34. Bölüm

Annesini Balıkesir'de bırakarak İstanbul'a gelen İpek, her şeye kaldığı yerden başlamak ister. Ancak kısa sürede pek çok şey değişmiştir. Özgür Deniz'le, Mualla Fevzi'yle, Barış ise artık annesi ve kız kardeşiyle yaşamaya başlamıştır. Evsiz kalan İpek, okulda yeni tanıştığı Çağla ve Nuray'ın yanına taşınmak zorunda kalır. İlk defa öğrenci evine çıkan İpek'i, pek çok tatsız sürpriz beklemektedir. İpek, zorlu bir sınavdan geçecektir!

Melek, tüm güçlüklere rağmen Balıkesir'de yeniden tutunmaya çalışırken, Mualla'dan şok edici bir haber alır. Kehribar evi boşaltarak, kayıplara karışmıştır!

Melek, Kehribar'ın hiç ummadığı bir yerde olduğunu öğrenir ve annesini bulmak için geçici olarak İstanbul'a dönmek zorunda kalır. Ancak İstanbul, Melek'i birbirinden çarpıcı hediyelerle karşılar!

Deniz, Özgür'ün birlikte yaşama teklifini kabul eder ve onun yanına taşınır. Öte yandan, sorumluluklar arttıkça, zorluklar başlar. Özgür, en çok ihtiyaç duydukları anda, marketteki işini kaybeder. Son parasıyla Deniz'e bir ‘hoş geldin sürprizi' hazırlar. Ancak bu uzun gece, üst üste gelen davetsiz misafirlerle unutulmaz olacaktır!

Eylül ve Erkan, hazırladıkları tiyatro oyununa sponsor olan Mert ile yemeğe çıkarlar. Yemeğin sonundaki beklenmeyen sürpriz, Eylül'ün de yeni bir karar vermesine neden olur. Erkan'dan bir bebek sahibi olmak! Eylül, hedefine ulaşmak için Erkan'a çok büyük bir oyun hazırlar.

Esin, annesine hamile olduğunu söyleyince, Adalet fenalaşmıştır... Öfkeden deliye dönen Adalet, Esin'in bebeği aldırması için son bir fırsat yaratır. Çaresizce doktora giden Esin'e, minik bebeğinden büyülü bir işaret gelir. Esin, bebeğini doğurmaya ve tek başına büyütmeye karar vererek İstanbul'a kaçar. Esin'in peşine düşen Birol ve Fırat, Erkan'dan yardım isteyince işler iyice karışacaktır.


#23
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
35. Bölüm

"SAKLAMBAÇ"

İpek, yeni taşındığı öğrenci evinde daha ilk geceden yalnız kalır. Gecenin karanlığında gelen beklenmeyen bir misafir, İpek'e korkulu anlar yaşatır...

İstanbul'a geldiğini herkesten saklayan Melek, İpek'le ilgili şaşırtıcı haberler almaya başlar... Ama Melek'in tek amacı Kehribar'ı alıp geri dönmektir. Ancak Kehribar asla ikna olmaz...

Özgür ve Deniz'in ilişkileri çok büyük bir olayla sınanır. Deniz, Amerika'ya gitmeye karar verir!

Esin'in izini süren Birol ve Fırat'a, Eylül yardım eder. Eylül, Esin'in nerede saklandığını öğrenir hem de İpek'ten! Erkan'da Esin'i uyarmak için ona ulaşmaya çalışır. Ama aldığı tepki onu üzer...

Birol, Esin'in hamile olduğunu Fırat'tan saklamaya çalışır. Bu arada bebeğin babası olduğuna inandığı Mert'in karşısına çıkar.

İpek ve Özgür, köşeye sıkışan Esin'e yardım ederken, Eylül'ün hazırladığı büyük oyundan habersizdirler!


#24
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
36. Bölüm

İpek'in kapısına dayanan Birol ve Fırat, içeri girmeyi başarır. Ancak Esin'i bulamazlar! Çünkü evdekiler Birollara büyük bir oyun oynar. Yaşananlar, en çok Barış ve İpek'in ilişkisine zarar verir.

Yaşadığı gerilimle fenalaşan Esin'in, bebeğini kaybetme riski vardır. Acilen doktora gitmesi gerekir ancak Fırat kapıda nöbettedir. Fırat'ı atlatması için Esin'e Melek yardım eder.

Eylül'ün Birollara yardım ettiğini anlayan Esin, intikam almak için hiç ummadığı bir anda Eylül'ün karşısına çıkarak, onu tehdit eder.

İpek, Esin'in evde kalması için ev arkadaşlarıyla büyük bir anlaşma yapar ancak sürpriz bir konuğun gelişi, her şeyi değiştirir.

Melek, Kehribar'ı huzurevinden çıkarmak için elindeki son kozları oynarken, Kehribar şaşırtıcı bir karar verir.

Deniz'in Amerika'ya gitme kararı, Özgür'le ayrılmalarına sebep olur. Deniz'i evden kovan Özgür, Birol yüzünden kendi evinden kovulur!

Birol, Erkan'ın Esin'in eski sevgilisi olduğunu anlar ve iyice kendini kaybeder. Esin'i bulmak için Özgür'ü rehin alır. Özgür'ü kurtarmak için Erkan'ın evine gelen Esin'in itirafları ortalığı birbirine katar!


#25
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
37. Bölüm

"Tepetaklak"


Esin'in bebeğini öğrenen Fırat, Esin ve Birol'u hayatından siler. O sinirle apartmandan çıkan Fırat, arabasıyla Mualla'ya çarpar. Kehribar ise arada kalır; sakat kalan kızına mı baksın, Melek'le Balıkesir'e mi gitsin karar veremez.

Birol şoke içindedir! Çünkü bebeğin Erkan'dan olduğuna emindir. Ama Eylül-Erkan-Esin ilişki üçgenini çözememiştir. Eylül de bebeğin babasını öğrenmek için Mert'i kullanır.

Deniz, Amerika'ya yola çıkmak üzeredir. Özgür, Deniz'le vedalaşamayacak kadar kırgındır. Bu yolculuk, Deniz ve Özgür'ün ilişkisinde bir dönüm noktasıdır…

İpek'in ikinci sınıfa geçebilmek için çok önemli bir sınavı vermesi gerekir. Bu sırada evden kaçan Barış'ın kardeşi Işıl, İpek için büyük problem olmaya başlar…

Erkan şüphe içindedir; ‘Bebek ondan mı?' Emin olmak için Mert'e kadar gider. Esin, Erkan ve Mert'i yumruk yumruğa bulur. Artık Erkan'a bir cevap vermek zorundadır; ‘Bebek kimden?'

Mualla'nın sakatlığı Melek'in planları altüst eder. Melek, İpek'in yaşadığı evi bulur ve İpek'i zorla çıkarmak ister. İpek'in cevabı ise, yeni bir dönemi başlatır.


#26
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
38. Bölüm

"BÜYÜMENİN BEDELİ"


Melek, İpek'i evden götürmeye çalışırken Yasin gelir ve Melek'i evden kovar. Melek, İpek'i Yasin'den korumak için apartmanın kapıcısı Mahmut'la bir anlaşma yapar. Ancak Melek'in bilmediği bir şey vardır. Mahmut Yasin'in adamıdır!

Mert, Erkan'a bebeğin babasının kendisi olduğunu söyler. Erkan, bu şoku atlatmak için Eylül'e şaşırtıcı bir teklifte bulunur. Ancak, Eylül'ün hamileliğinden habersizdir!

Kehribar, Mualla'ya bakmak için Fevzi'nin evine taşınır. Salih Bey de, yeni ev sahibiyle gizli bir anlaşma yapar. Sokakta kalan Melek, herkesten gizli Salih Bey'de kalır!

Melek için, yepyeni bir dönem başlar. Kendi işini kurar. İhtiyacı olan parayı ise Fevzi'den bulur.

Kızların evinde çok büyük bir kavga çıkar. Yeni bir eve çıkmak için tek ümitleri Esin'in alacağı avanstır. Ama hiçbir şey Esin'in planladığı gibi olmaz. Üstelik bebeğinin hayatı da tehlikededir.

Bu sırada, İpek ve Özgür hiç ummadıkları bir şekilde, içi para dolu bir çanta bulurlar. Çok büyük bir karar vermek zorundadırlar. Paraları alsınlar mı, sahibine mi teslim etsinler? Verdikleri kararla karakola düşerler.

Yasin, sonunda İpek'i evde yalnız yakalar. Melek, eve geldiğinde gördüğü manzara karşısında şoke olur! “İpek katil mi olmuştur?"


#27
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
39. Bölüm

"UZAK UMUTLAR"


İpek'in şaşırtıcı bir yöntemle etkisiz hale getirdiği Yasin, kendine gelememektedir. Polislerin gelmesiyle olay kontrolden çıkar... Melek, karakolda İpek'le ilgili yeni bir gerçekle yüzleşir. İpek ise, Yasin yüzünden Nuray'la gizli bir anlaşma yapmak zorunda kalır.

Melek'in evine haciz gelir. Melek'in tek umudu, büyük bir şirketten aldığı yemek siparişidir. Ancak Melek'in tehlikeli bir rakibi vardır. Tehditler Melek'i yolundan döndürmez.

Bu yemek işi yüzünden Fevzi de evi terk eder ve kayıplara karışır! Mualla, Fevzi'nin gizli hayatıyla tanışır...

Barış; İpek, Esin ve Özgür'ü özel bir partide çalışmaları için bara çağırır. Partinin büyük konuğu Melek'tir! Sürprizlerle dolu gece karakolda biter! İpek, Barış'la ilgili şaşırtıcı bir gerçeği öğrenir...

İpek ve Özgür, Esin'in bebeğine para bulmak için bir plan yaparlar. Ancak her ikisi de hayatlarını değiştirecek büyük bir hatanın eşiğine gelir. Esin ise, bebeği için Erkan'ın karşısına çıkar ve Eylül'ün hamile olduğunu öğrenir.

Melek için siparişlerin teslim zamanı gelir. Ancak yoluna çıkan rakibi buna izin vermez. Melek, kararının bedelini hayatıyla ödemek üzeredir!


#28
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
40. Bölüm

"KIRIK KANATLAR"


Salih Bey, Melek'e bıçak çekildiğini görür ve Melek'i koruma pahasına bıçaklanır! Hastaneye gelen sürpriz ziyaretçi, Melek'i şikâyetini geri alması için tehdit eder.

İpek, işyerindeki çocuğu kurtarmak için kendini tehlikeye atar. Ancak iftiraya uğrar ve hem işinden, hem de parasından olur.

Bu sırada Erkan, İpek'e para getirecek bir teklif sunar. Özgür ise, borç istediği Haldun'dan ahlaksız bir teklif alır!

Esin'in aldığı şaşırtıcı bir tehdit telefonu, bebeği için para bulma umudunu tamamen yok eder. İpek ve Özgür, Esin'in bebeğini kurtarmak için teklifleri kabul ederler!

Mert, Esin'le ilgili önemli bir açık verir. Eylül, Esin'in bebeğin babasının Erkan olduğundan emin olur. Bu sırada, gebelik testinin sonucunu alır. Hamile değildir! Ancak, Erkan Eylül'ün hamile olduğunu zanneder. Eylül, bıçak sırtı bir karar verecektir.

Fevzi'nin kendisini aldattığını düşünen Mualla, gerçeği öğrenmek için dedektiflik yapmaya başlar! Ancak Fevzi, Mualla'nın şüphelerini yok edecek bir oyun hazırlar.

Melek, hayat mücadelesi için tutunduğu işine devam etmeye karar verir. Ancak bu karar, İpek'in hayatını çok büyük bir tehlikeye sokar. İpek'i, Salih'i bıçaklayan adamlar tarafından kaçırılır! Hem de Yasin'in yardımıyla!


#29
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
41. Bölüm

PARALI EĞİTİME HAYIR!


İpek'in kaçırıldığını öğrenen Melek, bu acıya dayanamaz ve hastanelik olur. Ancak kızını kurtarmak için bir plan yapar ve hastaneden kaçar! Özgür ve Barış da, Melek'in peşine düşer!

Yasin, İpek'le yarım kalan hesabını kapatmak için, Melek'in rakipleriyle gizli bir anlaşma yapar. En önemli şartı İpek'le yalnız kalmaktır! Ancak dengeler değişir... İpek'in hayatı gizli bir kahramanın elindedir...

Haldun'la yemeğe giden Özgür, sürprizlerle dolu, yabancı bir dünyaya adım atar... Haldun, Özgür'ün başını belaya sokacak büyük bir teklif daha sunar.

Esin, bebeğini kurtarmak için bir çıkış yolu bulur... Ancak bu yol abisi Birol'dan geçer! Sonunda Esin'in bebeğini Erkan kurtarır!

Eylül ise, hamile olmadığını Erkan'dan saklamak için bir yol bulur... Bu sırada hamile olmanın yollarını arar. Ancak karşısına ciddi bir engel çıkar!

Esin, Mert'le birlikte bebeğinin test sonucunu almaya gider. Erkan da, Eylül'ün gebelik testinin sonucunu almak için aynı kliniktedir! Erkan, Eylül'ün gebelik testiyle birlikte Esin'in test sonucunu da alır!

Harç parasını ödeyemeyen İpek için tek bir yol vardır: Harç protestosuna katılmak! Melek, İpek'in başına gelenleri bu sefer canlı yayından izler. İpek'in başı büyük beladadır!


#30
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
42. Bölüm

"...VE PERDE!"


Esin'in test sonucunu da alan Erkan, gerçeği öğrenmek üzeredir. Esin, Mert ve İpek bir plan yaparlar ve zarfın peşine düşerler. Ancak Eylül'ün büyük itirafı tüm dengeleri alt üst eder...

Eylül'ün hamile olmadığını öğrenen Esin, Eylül'ün yalanını Erkan'a açıklar. Yine de Erkan'ın Eylül'e evlenme teklif etmesini engelleyemez!

İpek, Erkanların asistanı olduğunu Esin ve Barış'tan saklar. Ancak Barış da Esin de son anda oyunun galasına katılırlar! Olaylı geçen galada İpek çok zor duruma düşer!

Fevzi, borçlarına karşılık Melek'e şaşırtıcı bir teklif sunar. Bu teklif Kehribar ve Melek arasında büyük bir rekabete yol açar... Kehribar bir yandan Melek'le uğraşırken diğer yandan da gribi atlatmaya çalışır. Fevzi Kehribar'ın domuz gribi olduğunu iddia eder ve evi terk eder. Aslında domuz gribi olan kendisidir!

Harç protestosunda beklenmedik olaylar çıkar! Özgür ve Esin de, İpek'le birlikte gözaltına alınır. Yaşadıkları sıkıntılardan kurtulmak için ilk akla gelen çözüm Haldun'un 30 binlik teklifidir!

Gözaltında fenalaşan Esin'in bebeğinin düşük tehlikesi vardır. Hemen dinlenmesi gerekmektedir. Ancak kızları evde büyük bir sürpriz beklemektedir!

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı