İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

10 Aralık Çarşamba | Günün Filmleri | Katilimi Tanıyorum, Garez, Sihirli Kutu ve Dondurmam Gaymak

- - - - -

  • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

#1
Woodpecker

Woodpecker

    Ağaçkakan Woody

  • Yetkili
  • 5.957 İleti


Katilimi Tanıyorum "I Know Who Killed Me"
Yönetmen : Chris Sivertson
Oyuncular: Neal McDonough, Lindsay Lohan
Türü : Dram / Gerilim
Kanal : Kanal D
Saat : 22:15

KONUSU : Küçük bir kır kasabası, parlak ve gelecek vaat eden genç üniversite öğrencisi Aubrey Fleming’in (Lindsay Lohan) sadist bir seri katil tarafından kaçırılıp, işkence edilmesiyle derinden sarsılır. Kaçmayı başaran genç kız hastanede travmatik bir hâlde kendine geldiğinde, kendisinin sandıkları kişi olmadığı ve gerçek Aubrey’nin hala ölümcül bir tehlike içinde olduğu konusunda ısrar eder.

Garez "The Grudge"
Yönetmen : Takashi Shimuzu
Oyuncular: Sarah Michelle Gellar, Jason Behr
Türü : Gerilim
Kanal : Kanal 1
Saat : 22:00

KONUSU :
Karen Japonya'da sosyal görev eğitimi alan, bir değişim programı öğrencisidir. Ve her şeyden habersiz bir şekilde o gün işe gelmeyen bir hemşirenin yerine çalışır. Söz konusu eve girdiğinde, yaşlı bir kadın olan Emma nin karmakarışık bir hale gelmiş evde donakalmış olarak oturduğunu fark eder.Yaralanmış ve paniğe kapılmış kadının yanına doğru yaklaşırken, üst kattan tuhaf sesler duyar. Ne olduğunu araştırdığında, hayal bile edemeyeceği kadar korkutucu doğa üstü bir kabusla karşılaşır.

Sihirli Kutu "The Last Mimzy"
Yönetmen : Robert Shaye
Oyuncular: Timothy Hutton, Joely RicHardson
Türü : Bilim Kurgu / Fantastik / Macera
Kanal : TRT 1
Saat : 19:30

KONUSU : 10 yaşındaki Noah Wilder, ailesi gibi tekdüze bir hayat sürmektedir. Ailenin en küçük bireyi 5 yaşındaki Emma bu hayata direnmektedir. Ailecek çıkılan bir tatil esnasında Noah ve Emma'nın buldukları bir kutu bütün hayatlarını değiştirecektir.


Dondurmam Gaymak

Yönetmen : Yüksel Aksu
Oyuncular: Turan Özdemir, Gülnihal Demir
Türü : Dram / Komedi
Kanal : Show TV
Saat : 22:15

KONUSU :
Muğla'da dondurmacı olan Ali Usta gittikçe insanların tercihi olmaya başlayan büyük dondurma markalarına karşı var olma mücadelesi vermektedir. Kasabanın haylaz çocukları ise Ali Usta'nın sarı motoruna ve tabii ki içindeki dondurmalarına göz dikmişlerdir. İlk uygun fırsatta da motoru çalarlar. Borçla aldığı dondurma motorunu bıraktığı yerde bulamayan Ali Usta öfkeden delirir ve motorunu, kendisini yok etmek isteyen büyük dondurma markalarından birinin çaldığını düşünerek tek tek bayilerden motorunun hesabını sormaya başlar.


0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı