İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

14 Aralık Pazar | Günün Filmleri | Küçük Kıyamet, Adamım, Banka: Kelebek Etkisi, Amerikan Haydutları

- - - - -

  • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

#1
Woodpecker

Woodpecker

    Ağaçkakan Woody

  • Yetkili
  • 5.957 İleti


Küçük Kıyamet
Yönetmen : Yağmur Taylan, Durul Taylan
Oyuncular: Başak Köklükaya, İlker Aksum, Cansel Elçin
Türü : Dram / Gerilim / Psikolojik
Kanal : Show TV
Saat : 23:00

KONUSU :
İstanbul’da ardarda yaşanan sarsıntılar, annesini depremde kaybeden Bilge üzerinde psikolojik rahatsızlıklar yaratmakta ve genç kadının ciddi travmalar yaşamasına neden olmaktadır. İki küçük çocuğu, eşi ve yeğenleriyle şehri terk ederek, olası İstanbul Depremi’nden kaçıp bu “Küçük Kıyamet”ten kurtulmaya çalışan aile, gittikleri başka bir güney kasabasında bu kez başlarına gelen esrarengiz olaylar nedeniyle yine korkularıyla yüzleşirler.

Adamım
"The Man"
Yönetmen : Les Mayfield
Oyuncular: Samuel L. Jackson, Eugene Levy
Türü : Aksiyon / Komedi / Suç
Kanal : Kanal D
Saat : 20:00

KONUSU : Özel Ajan Derrick Vann, ortağını öldüren katilin peşine düşer. Ancak bulduğu ipuçları onu yanlış adama, Andy Fidler'e götürür. Aklı karman çorman olan, sürekli sorular soran satış elemanı Fidler, Vann'a hedefine ulaşma konusunda ayakbağı olacaktır.

Banka: Kelebek Etkisi "The Bank"
Yönetmen : Robert Connolly
Oyuncular: David Wenham, Anthony LaPaglia
Türü : Macera / Gerilim
Kanal : tv8
Saat : 20:15

KONUSU :
Bankacılık sektöründe geçen bir gerilim macera filmi olan “The Bank”, sayılarla ve parayla arası iyi olan bir grup uzmanın bir araya gelerek kurduğu bir şirket etrafında yaşananları gözler önüne seriyor. Bir bankanın iç işleyişini iyi bilen ve özel sektör bankaları için çalışan Jim Doyle’un kurucularından biri olduğu BTSE adlı şirketin çalışmalarını anlatan film, bankacılık sektörünün karanlık yüzüne odaklanıyor. Ve birçoklarına göre sıkıcı bir konu olan bankacılığı sürükleyici bir şekilde işliyor.

Amerikan Haydutları
"American Outlaws"
Yönetmen : Les Mayfield
Oyuncular: Colin Farrell, Scott Caan
Türü : Aksiyon / Komedi
Kanal : FOX
Saat : 23:00

KONUSU :
Amerikan İç Savaşı'nın ardından genç silahşörler Jesse James ve Cole Younger, kendilerine yenir düşman bulurlar: Üçkağıtçı Rock Nothern Demiryolları. Jesse ve Cole herşeyi yapmaya hazır kanun kaçağı kovboylar ve acımasız demiryolu baronları tarafından sömürülen Missouri halkını kurtarmak için, adeta yeni iç savaş başlatırlar.


0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı