İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

CNBC-e | One Tree Hill - ( 5.Sezon - Her Cuma Saat: 20.00 )

- - - - -

 • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 11 yanıt gönderildi

#1
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti


Resmi ekleyen

Geçmiş hesaplar bu sefer çözümlenmek üzere yeniden açılıyor. Sırlar, çekişmeler ve beklenmedik gelişmeler seyircileri her hafta ekrana bağlıyor. Yeni bölümler her Cuma 20.00’de CNBC-e’de...

ZIT KARDEŞLERİN TEK ORTAK YÖNÜ: BASKETBOL
Tree Hill kasabasının zıt uçlarında büyüyen Nathan ve Lucas’ın basket tutkuları ve aynı babaya sahip olmaları dışında çok az ortak yönleri var. Küstah ve kendine güvenen Nathan lise basketbol takımının yıldızı ve zengin bir ailenin çocuğu. Sessiz, içine kapanık ve sokak basketbolunda efsanevi bir oyuncu olan Lucas ise çalışan, bekar bir annenin tek çocuğu.

Nathan’ın babası Dan, Lucas’ın annesi Karen ile lise yıllarında bir aşk yaşar. Karen’ın Lucas’a hamile kalması sonucu Dan kariyerini seçerek onları terk eder. Basketbol kariyerinde başarısız olunca da üniversitede tanıştığı yeni eşi ve oğlu Nathan’la birlikte kasabaya geri döner. Lucas’ın varlığını ise reddeder.

Bu karanlık sır bugüne kadar oğlanlardan saklanmaya çalışılmıştır, ancak kader onları aynı basketbol takımında karşılaştırır ve hayatları beklenmedik şekilde birbirinin içine geçer. İki kardeşin birbirlerinin hayatlarındaki rollerine alışmaları zaman alacak gibi görünse de ikisinin de bu yeni gelişmeden ilgi çekici bir şeyler çıkaracağı kesin.

Geçmiş hesaplar bu sefer çözümlenmek üzere yeniden açılıyor. Sırlar, çekişmeler ve beklenmedik gelişmeler seyircileri her hafta ekrana bağlıyor.
#2
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
3T6801 / 4 Years, 6 Months, 2 Days / 5. Sezon - 19.12.2008

Tree Hill’li gençlerin gençlerin yollarının ayrılmasının üzerinden dört yıl geçmiştir. Hepsi üniversiteden mezun olmuş, hayatları farklı yönlere kaymıştır. Lucas kitap yazıp yayımlatmıştır. Brooke yarattığı marka ile moda dünyasında kendisine güçlü bir yer edinmiştir. Peyton kariyerini müzik üzerine kurmuştur. Nathan ve Haley ise James’i büyütmektedir.


#3
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
3T6802 / Racing Like a Pro - 26.12.2008

Haley, Nathan’a tavırlarını değiştirmezse neler olabileceğini anlatmaya çalışır. Bu arada Lucas ve Skills, Jamie’yi bir araba yarışına hazırlamaktadır. Öte yandan Brooke şirketinde çıkan problemlerle boğuşmaktadır. Peyton ise Lucas’ın yeni kız arkadaşıyla tanışır. Mouth da iş bulmuştur, ancak her şey umduğu gibi gitmez.


#4
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
3T6803 / My Way Home Is Through You - 02.01.2009

Peyton ve Brooke’un Tree Hill’e dönüşü, Lindsey’nin endişelenmesine sebep olur, çünkü onların gelişinin Lucas’la olan ilişkisini olumsuz etkileyeceğinden korkmaktadır. Bu arada Nathan dört yıldır ilk defa Dan’i hapishanede ziyaret eder ve ona torununun resmini verir. Öte yandan Haley, Quentin’i okula dönmeye ikna etmeye çalışmaktadır. Brooke ise eski Karen’ın Kafesi olan mekanda dükkan açar; Peyton da ilk grup anlaşmasını imzalamıştır.


#5
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
3T6804 / It’s Alright Ma (I’m Only Bleeding) - 09.01.2009

Peyton, Jason’ın besteleri üzerinde Haley’le birlikte çalışmasını istemektedir, ancak Jason bunu reddeder. Mouth ise patronuyla ilişki yaşamaktadır ve yaş faktörü bu ilişkide önemli rol oynamaktadır. Bu arada Clothes Over Bros’un açılışı yaklaştıkça Brooke’un halletmesi gereken sorunlar da artmaya başlar. Nathan da Quentin’e yardım etmeye çalışmaktadır.


#6
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
3T6805 / I Forgot To Remember To Forget - 16.01.2009

Eski hatıralar yeniden canlanır. Lucas, Peyton’a Los Angeles’ta sürpriz yapar ve ikisi özlem giderir. Bu arada Lucas’ın Peyton’a sorduğu sorunun cevabı oldukça ilginç olacaktır. Öte yandan lisedeyken basketbol maçlarında hile yaptığının hatırlatılması Nathan’ı oldukça sinirlendirir.


#7
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
3T6806 / Don’t Dream It’s Over - 23.01.2009

Tree Hill’de yüzleşme zamanıdır. Lucas Peyton’la, Lindsey’e olan sevimsiz davranışları konusunda yüzleşir. Brooke ise Peyton’ın albüm firması meselesine burnunu sokması hakkında Victoria’yla karşı karşıya kalır. Bu arada Nathan, Carrie’yle giderek yakınlaşmaya başlamıştır. Öte yandan Haley, Quentin’le baş etmeye çalışmakta, Mouth ise iş arkadaşları ve Alice arasında bir seçim yapmak zorundadır.


#8
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
3T6807 / In Da Club - 30.01.2009

The Honorary Title, Tric’de sahneye çıkar. Mia da orada kendi şarkısını çalacaktır. Carrie, Nathan’la yakınlaşmaya çalışır. Brooke, Mouth’a asistanıyla bir randevu ayarlar. Lindsey ise Lucas’la Peyton hakkında konuşmayı planlamaktadır.


#9
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
3T6808 / Please, Please, Please, Let Me Get What I Want - 06.02.2009

Brooke Owen’ın peşinden koşmaya devam etmektedir. Carrie ise Nathan’la flört etmekten kendini alamamaktadır. Bu arada önceki gece olanlardan dolayı Haley Lucas ve Peyton’a hala dargındır. Öte yandan Quentin sezon açılış maçında başarılı olabilmesi için takındığı negatif tavırdan vazgeçmesi gerektiğinin farkındadır. Mouth ise Millicent’i geri kazanmaya çalışır.


#10
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
3T6809 / For Tonight You’re Only Here To Know - 13.02.2009

Haley, Brooke, Peyton, Lindsey ve Mia, Tree Hill Lisesi’nin kütüphanesinde kilitli kalır. Bu arada Brooke annesini koruyup savunmaya karar vermiştir. Lucas ve Nathan ise sevdiklerine karşı takındığı hatalı davranışlar konusunda günah çıkarmaya çalışır. Öte yandan Mia, herkesi daha yakından tanımak istemektedir.

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı