İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

CNBC-e | One Tree Hill - ( 5.Sezon - Her Cuma Saat: 20.00 )

- - - - -

  • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 11 yanıt gönderildi

#11
Woodpecker

Woodpecker

    Ağaçkakan Woody

  • Yetkili
  • 5.957 İleti


3T6810 / Running To Stand Still - 20.02.2009

Brooke, Tric’de barmenlik yapan Owen’la beraber çıktığı New York gezisinde eski bir tanıdığa rastlar. Bu arada Nathan ve Lucas, Jamie’yi Dan’den korumaya çalışırken onun ön duruşmasını da izleme fırsatı bulur. Öte yandan Mia çok önemli bir plak şirketinden reddedilemeyecek bir teklif alır. Haley ve Nathan’ın evliliği ise sallantıdadır.#12
Woodpecker

Woodpecker

    Ağaçkakan Woody

  • Yetkili
  • 5.957 İleti
3T6811 / You’re Gonna Need Someone On Your Side - 27.02.2009

Lucas ve Lindsey’nin nikah törenine saatler kalmıştır. Onlarsa tüm telaşlarının içinde bir yandan Nathan ve Haley’nin evliliğini kurtarmak için ne yapılması gerektiğini düşünmektedir. Bu arada Brooke Peyton’a eşlik etmesi için eski bir erkek arkadaşını ayarlar. Rachel ve Dan ise Tree Hill’e geri dönmüştür. Mouth ve Millicent da nihayet barışır.

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı