İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Bir Dönemin En Sevilen Dizilerinden Olan 'Altın Kızlar'ın Türk Versiyonu Çekilecek

- - - - -

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

Woodpecker

Woodpecker

Ağaçkakan Woody

• Yetkili
  • 5.957 İleti
80'li yılların unutulmaz dizileri arasında yerini alan ve o dönemde TRT ekranlarında yayınlanan 'Altın Kızlar' dizisinde, Dorothy, Rose, Blanche ve Sophia isimli orta yaş üstü 4 kadının başına gelenler komik bir üslupla anlatılmaktaydı. Dönemin çok izlenen dizisinin şimdi de Türk versiyonu çekilecek. Milliyet gazetesinin haberine göre, dizide 'Dorothy' karakterini canlandıracağını açıklayan Nurseli İdiz, "Severek izlediğimiz dizilerin başında gelen Altın Kızlar'ın yerli versiyonu fikri bana çok sevimli geldi. Benim dışımda Sumru Yavrucuk'a da teklif gittiğini biliyorum. Dizi için Blanche rolüne oyuncu aranıyor" dedi.

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı