İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Can Gürzap: Kurlar Vadisi Pusu Ocak Sonu veya Şubat Başı Ekranlara Dönecek

- - - - -

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

Woodpecker

Woodpecker

Ağaçkakan Woody

• Yetkili
  • 5.957 İleti
Show TV ile aralarında çıkan ekonomik anlaşmazlık nedeniyle bir süreliğine çekimlerine ara verilen 'Kurtlar Vadisi Pusu' dizisi ne zaman başlayacağını; dizide Davut Tataroğlu'nu oynayan Can Gürzap yanıt verdi. Televizyon Gazetesi'nini haberine göre; HaberTürk'te Saba Tümer'in konuğu olan Can Gürzap, "Çekimlere ara verildi. Yeniden başlaması için kesin bir tarih yok ama ocak sonu ya da şubat başı deniliyor. Ben de tam bilmiyorum" diye konuştu. Can Gürzap, dizinin Star TV'ye geçmesi ihtimaliyle ilgili yapılan söylentiler için de, "Her gün herkes bütün kanalları sayıyor ama bilemiyorum. Bana göre yazdıkları sürece bu dizi oynar. Senaristler yazdıkları ve yapımcılar yapmak istedikleri sürece bu dizi oynar" dedi.

BEN BÖYLE BİR ŞEY GÖRMEDİM!
'Kurtlar Vadisi: Pusu'da 'Davut Tataroğlu' karakterini oynayan Can Gürzap, sokakta insanlardan aldığı tepkilere inanamadığını ifade etti. Gürzap, yaşadığı şaşkınlığı ve dizide yeralmasıyla ilgili düşüncelerini şöyle ifade etti: "Çok tutulmuş, çok seyircisi olan ve benim beğendiğim bir dizide beğendiğim bir rolü oynuyorum. Rol küçük olmasına rağmen bu rolü oynamaktan da zevk alıyorum. Ben bu kadar dizi yaptım, bu kadar tiyatro yaptım, bu kadar filmde oynadım, ben böyle bir şey görmedim. Sokakta çeviriyorlar beni ki benim rolüm o kadar büyük değil. Bir de başrol oynayanları düşünün. Onlar herhalde hiç sokağa çıkamıyorlar. Zor bir hayat yani. Gerçekten o kadar ilginç olaylarla karşılaşıyorum ki bazen durup düşünüyorum ve şaşırıyorum."

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı