İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Star TV | Papatyam

* * * * - 1 Oy Kullanılmış

 • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 20 yanıt gönderildi

#11
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti


Bölüm 26


Kayınçosunun ziyareti Necati’nin evdeki hayatını olumsuz etkilemeye devam etmektedir. Torunları artık onunla oynamamakta ve hiçbir şeyi ona sormamaktadır. Aynı şekilde çocukları da her şeyi Taylan'a danışmaktadır. Feride bile Necati’yi eski kafalılıkla suçlamaktadır. Kendini değersiz hissetmeye başlayan Necati kaybettiği itibarını geri alabilmek için bir şeyler yapmak zorundadır. Erdem ise hamile karısının duygusallığı ile başa çıkabilmek için her şeyi tersine çevirmeye karar verir. Çözüm olarak Fulya'dan daha duygusal davranacaktır. Ağlamaya kadar varan duygusallıklarla Fulya'yı etkilemeyi başarır… Gülşen ise bir kez olsun dışarıda iftar yapmak için Lütfüye baskı yapar. Onu ikna edemeyince iftar saatinde dışarıda olmak için bir numara yapmaya karar verir. Bedelini ise Lütfü ödeyecektir.


8 Eylül Salı 20:00#12
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
Bölüm 28


Bir arkadaşının vefat etmesiyle Necati'yi de bir ölüm korkusu alır. Yaşlılık bunalımına giren Necati artık sürekli ölümü düşünmektedir. Nasılsa öleceğim duygusuyla herşeyi boşlamaya başlayan Necati tek tek arkadaşlarıyla vedalaşmaya başlar… Taylan'ın da yardımıyla kendine bir mezar yeri almaya çalışır ve mezar taşına ne yazacağını planlamaya çalışır. Necatinin vasiyetini hazırladığını duyan oğulları etrafında pervane olurlar… Vasiyette yazanlar onları hiç memnun etmediği gibi üvey kardeşleriyle aralarını da açar.

Ayrıca vasiyetle birlikte Necati'nin gizemli sandığı da tekrar gündeme gelir. Feride bu kez işin peşini bırakmaz ve Necati sandığın hikâyesini gözyaşları içinde ona anlatır.


#13
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
29.bölüm


Vasiyet yüzünden, Feride ve Necati’nin çocukları arasındaki gerginlik, ufak yanlış anlaşılmalar nedeniyle, üvey annemiz ve üvey babamız kendi çocuklarını kayırıyor tartışmasına dönüşür.

Bu arada, Rıza askere gitmek için kendini hazırlamıştır ancak kilosu gitmesine engel olacak mıdır?

Çocuklar arasındaki gerginlik, Feride ve Necatiye’de yansır. Aile bağları çatırdar gibi görünse de dışarıdan gelen bir tehdit bütün aileyi eskisinden bile daha sağlam bağlarla birleştirir.


#14
alperdem1

alperdem1

  KD ™ Arkadaş

 • Üyeliği İptal Edildi
 • Pip*Pip*
 • 58 İleti
 • Gender:Male
 • Location:Ankara
Süper bir dizi herkeze öneririm Ama aynı Gün Geniş Aile çıkıyo

#15
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
30. Bölüm


Kayınçosunun evdeki varlığından bunalan Necati onun kim olduğuna ve niye burada bulunduğuna kafayı takar. Bunun öğrenmek için telekulak sistemine başvurur ve paralelden evdeki telefon konuşmalarını dinlemeye başlar. Sonunda elde ettiği ipuçlarını birleştirerek kim olduğunu öğrenir. Taylan aslında kendi anlattığı kişi değildir ve ciddi bir tehlike içindedir. Onu tehlikeden kurtaracak kişi ise yine Necati Usta olacaktır.
Bu arada Feride Necati'nin telefon dinlemelerini yanlış anlamıştır ve aldatıldığını düşünmeye başlamıştır. Bir kaç tesadüf daha bir araya gelince Necati yine içinden çıkması zor bir duruma düşer. Özge'nin İzmir'de iş bulması ve gidecek olması da Seyfo'yu çok üzmüştür. Ona gitme kal diyemeyen Seyfo başka bir çözüm bulur.#16
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
31. Bölüm


Büyük bir inşaat firması, Necati’nin 2 dairesinin bulunduğu eski apartmanı yıkıp, yerine lüks bir apartman yapma teklifinde bulunur. Bu haber ailede büyük bir sevinç yaratır. Herkes daire başına teklif edilen 3’er daireden kendisine ne kadar pay düşeceğinin hesabını yapmaktadır.
Bu sırada Semiha’yla evlenme kararı alan Taylan telaş içindedir. Semiha’yı babasından istemek için gereken her türlü masrafı Necati üstlenir. Necati, Taylan’ın evlenip evden gidecek olması ihtimaliyle sevinç içindedir. Bakalım yeni apartmandan birer daire hayali kuran ev halkı umduğunu bulacak mı?


#17
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
32. Bölüm


Necati sonunda amacına ulaşmış ve Taylan'la Semiha'yı evlenmeye ikna etmiştir. Fakat bu sefer de onu düğün tehlikesi beklemektedir. Taylan Semiha'ya pahalı bir düğün vaat etmiştir.ama her zamanki gibi parası yoktur. Necati başına geleceği anlayarak Taylan'a bir oyun oynamaya karar verir. Düğün yapacağını söyler ama ona çok farklı bir düğün tasarlar.

Özge'nin yaptığı Avrupa Birliği araştırması da herkesi birbirine düşürür. Kimi Avrupa Birliğine girmeye istekliyken kimisi de buna karşıdır.

Evde tavşan beslemek isteyen Yiğit ise annesini ve Feride'yi bir türlü ikna edemez. Onun durumuna üzülen Necati tavşanı alır fakat her yeri kemirmeye başlayan tavşanı evdeki kadınlardan saklamak zor olacaktır.


#18
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
33.bölüm


Necati ve Feride ciddi bir kavga etmişlerdir fakat kimse nedenini bilmemektedir. Soğukluk devam ederken yeni evlenen Taylan büyük bir problemle gelir. Gerdekte başlayan problem bir haftadır devam etmektedir. Necati soruna el atar ve meşhur karışımını hazırlamaya başlar. Aşk iksiri isimli bu karışım ortalığı karıştıracaktır. Çünkü hem çocuk isteği Gülşen tarafından reddedilen Lütfü hem de Necati'nin kendisi içer. Feride ile kavgalı olan Necati acil olarak barışmak zorundadır. Hamileliği riskli geçen Fulya ise yatağa çakılmıştır.

Erdem'den sürekli hizmet bekleyen karısından kurtulmak için Gülşen'i kullanmaya karar verir. Seyfo ise büyük bir hazırlık içindedir. Özge'ye evlenme teklif edecektir fakat karşısına büyük bir engel çıkar.


#19
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
34. Bölüm


Necati'ye genç bir kızdan telefon gelir. Necati kıza ev tutmak için buluşur. Çarşı esnafı Necati'yi kızla görünce sevgilisi zanneder. Bu sırada Taylan kuvvet macunu, afrodizyak türü yiyecekler için Müslüm'e sipariş verir ve kendisi için aldığını söylememek için 'Necati'ye alıyorum' der. Müslüm hazırladığı sipariş Necati'nin evine gönderir. Feride anlam veremez ama daha sonra Necati'yi genç kızla birlikte görünce Necati'nin kendisine genç bir sevgili bulduğunu düşünerek evi terk eder. Cafede sinek avlamakta olan Vedat ve Erdem müşteri çekmek için fal baktırmaya karar verirler. Önceleri işleri çok iyi gitmektedir.


#20
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
35. Bölüm


Necati'nin başı dertte!


Evdeki hizmetçi kadınla baş başayken Feride'ye yakalanan ve yanlış anlaşılan Necati, Feride’yi ikna edemez ve terk edilir. Necati affedilmenin yollarını ararken Feride de boşanma işlemlerini başlatmıştır.

Gülşen evde bir hizmetçi olması fikrini çok sevmiştir. Her türlü işi ona yaptırır fakat bir süre sonra hizmetçiyi ve Lütfü'yü rüyalarında görmeye başlar.

Özge ve Seyfo ise nükleer enerji karşıtı eyleme katılırlar fakat dönüşte bileklerinden kelepçelidirler. Bir süre birlikte dolaşmak zorunda kalan ikilinin en büyük korkusu ise Özge'nin abisidir.

Boşanmanın eşiğindeki Necati ise her zamanki gibi kendini affettirmenin yolunu bulur. Bu duygusal anları sakın kaçırmayın.

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı