İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

MSN'e İfade Ekleme Nasıl Yapılır? | Resimli Kolay Anlatım

- - - - -

  • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

#1
Hale

Hale

    Hayat nefeslerle sınırlı, sevgilerle sonsuzdur.

  • Yönetici
  • 49.690 İleti
  • Gender:Female
  • Location:İstanbul
  • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Dili, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü.
MSN'e İfade Eklemeİlk önce kişi listenizdeki bir kişi ile konuşma penceresi açın. Daha sonra bu pencerede 1 nolu ok ile gösterilen "İfadelerim" sekmesine tıklayın. Resimdeki ekran karşınıza çıkacaktır,burada da 2 nolu ok ile gösterilen "Diğer..." sekmesine tıklayın.
Resmi ekleyen
Açılan pencerede 3 nolu ok ile gösterilen "Oluştur..." sekmesine tıklayın.Resmi ekleyen
Karşınıza çıkan pencerede 4 nolu ok ile gösterilen "Resim Bul..." sekmesine tıklıyoruz. Buradan eklemek istediğimiz smiley'i bilgisayarımızdaki herhangi bir klasörün içinden (smiley hangi klasör içinde ise oradan) seçiyoruz. 5 nolu ok ile gösterilen kutucuğa smiley'e atamak istediğimiz kısayolu en çok 7 karakter içerecek şekilde yazıyoruz. Msn Messenger'ın kendi hafızasında olan kısayolları yazmamamız gerekiyor,yoksa kabul etmeyecektir. 6 nolu ok ile gösterilen kutucuğu doldurmak isteğinize kalmış,bu smiley'e herhangi bir isim vermek içindir, fakat gerekli değildir.Resmi ekleyen
"Tamam" butonunu tıkladığınızda smiley yüklenmiş olacaktır.

Bu smiley'i kullanmak için, ilk resimdeki işlemleri uygularsanız,tüm smiley listesine ulaşıp, içinden dilediğinizi seçebilirsiniz.


Kolay gelsin

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı