İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

CNBC-e | E.R. - ( 13.Sezon - Her Cuma Saat: 21.00 )

- - - - -

 • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 19 yanıt gönderildi

#1
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti


Resmi ekleyenE.R.
14 yıldır ABD'da bütün reytinleri altüst eden ER ile hayatın gerçek yüzü...


Koridorlarında sevinç ve hüznün bir arada yaşandığı acil serviste özel yaşamlarını arka plana atan fedakar doktorlar insanüstü çabalarıyla yine nefesleri kesiyor. İlerleyen bölümlerde, “ER” ailesine yeni üyelerin katılmasıyla hırslı doktorlar arasındaki otorite çekişmeleri gittikçe büyüyecek. Bu sezon da sürpriz ilişkiler, öğrenilmemesi gereken gerçekler ve beklenmeyen ölümlerle çalkalanacak olan “ER”, hastane dramasında bir numara olduğunu bir kez daha kanıtlayacak.#2
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
2T7801 / Bloodline - 17.10.2008

Acilde gerçekleşen silahlı saldırı sonucu yaralananlara yardım için hastanenin dört bir yanından doktor yağar. Luka ve Abby yaralı halde bulunur ve Abby’nin karnındaki bebek hayati tehlike içindedir. Öte yandan cerrahlar Jerry’nin yaralarını dikmeye çalışmaktadır. Bu arada Sam ve Alex’i kaçıran Steve ve ortakları kuzeye doğru yola çıkmıştır.

#3
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
2T7802 / Graduation Day - 31.10.2008

Bebekleri hayati tehlike içinde olan Luka ve Abby inançlarını kaybetmemeye ve doğru kararları vermeye çalışmaktadır. Maggie yardım etmeye kararlıdır. Bu arada hastanenin yönetim kurulu Clemente meselesine nihai bir çözüm aramaktadır ve dolayısıyla Luka’nın statüsü belirsizdir. Öte yandan geleceğin ona ne getireceğinden emin olamayan Sam hastaneye geri dönmüştür. Herkes her şeyin normale dönmesi için elinden gelen çabayı göstermektedir.

#4
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
2T7803 / Somebody To Love - 07.11.2008

Cinsel tercihini gizli tutan yaşlı bir adam, böbrek yetmezliği şikayetiyle acile gelir. Adam partneriyle ailesi arasında bir tercih yapmak zorunda kalacaktır. Bu arada Luka bazı yasal sorunlarla karşı karşıya gelecektir. Pratt ve Kerry yeni rollerine alışmak mecburiyetindedir. Öte yandan tıp öğrencilerinin ve stajyerlerin acildeki ilk günüdür ve en çok da Neela ve Gates zorlanacaktır.

#5
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
2T7804 / Parenthood - 14.11.2008

Bir büyükbaba ve torunu bir elektrikli testere kazasında yaralanır. Onlara yardım etmeye çalışan Luka son derece kritik bir vakayla karşı karşıyadır. Pratt koskaca acili tek başına çekip çevirmek mecburiyetinde kalır. Üst üste gelen travma vakaları bir yana çalışanlara görevlerini öğretmek zorunda olması ve sorunlu bir stajyerin yarattığı sıkıntı işini güçleştirmektedir. Bu arada bir tıp öğrencisine rehberlik etmekte olan Neela, Pratt’e yaptığı hatayı düzeltmesinde yardımcı olur. Abby ise annelik kurslarına gitmeye başlamıştır, ancak her şey eğlence ve oyundan ibaret değildir.

#6
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
2T7805 / Ames v. Kovac - 21.11.2008

Luka’nın tedavi etmekte olduğu Curtis Ames isimli hasta kalp krizi geçirince yanlış tedavi ve ihmalkarlıktan Luka’yı dava eder. Luka davanın öne sürdüğü suçlamalardan ve yol açacağı sonuçlardan son derece endişelidir. Bu arada Abby işe dönmüştür ve hayatındaki büyük değişimlere adapte olmaya çalışmaktadır. Öte yandan tıbbi gereç eksikliği Pratt, Abby ve Neela’nın yaptığı tedavileri olumsuz etkilemektedir. Sonunda oldukça riskli bir prosedür denemek zorunda kalırlar.

#7
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
2T7806 / Heart of the Matter - 28.11.2008

Çok önemli haberler alan Luka’yı günün sonunda sürpriz bir ziyaretçi beklemektedir. Bu arada bir arabayla bir motosikletin çarpışması sonucu oluşan kazada yaralananlar hemen acile getirilir. Hastaların durumu kritiktir. Motosikletin sürücüsünü tedavi etmekte olan Luka ve Ray, karısından saklanmasını istediği özel bir sağlık durumu olduğunu öğrenir. Abby ve Neela ise arabanın şoförüyle ilgilenmektedir, ancak yapılan ameliyat iyi geçmez. Öte yandan Pratt’in hayatında yeni bir bayan ve yeni bir ev arkadaşı vardır. Gates de kendi kız meseleleriyle uğraşmaktadır.

#8
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
2T7807 / Jigsaw - 05.12.2008

Tedavi olmayı reddeden zorlu bir grip hastası, Morris ve Sam’i oldukça uğraştıracaktır. Ancak gencin sorununun göründüğünden daha fazlası olduğu kısa sürede ortaya çıkar. Luka ve Abby’nin çocuk acil bakım ünitesi, bir dadı bulunana kadar bebek bakımıyla hasta bakımını dengelemeyi amaçlamaktadır. Fakat adaylar hiç de tatmin edici vasıflara sahip değildir. Bu arada Luka hastanede Curtis Ames’le tatsız bir karşılaşma yaşar. Pratt ise yerel bir kilisenin uyguladığı ilaç değişim programının risk taşıdığını keşfetmiştir.

#9
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
2T7808 / Reason To Believe - 12.12.2008

Luka ve Abby içkili araba kullandığı için kaza yapan bir adamı tedavi etmektedir. Adamın karısına şiddet uyguladığı anlaşılınca ne yapılması gerektiği konusunda görüş ayrılığı yaşarlar. Bu arada Luka can sıkıcı bir paket alır. Abby de ilginç bir yabancıyla tanışır. Bir grup sokak çocuğu aralarından birinin kuduz olduğunu düşünerek acile baş vurmuştur. Öte yandan Pratt toplumla ilgili bir mesele sebebiyle ortalardan kaybolur ve bir aile bireyiyle ilgili şaşırtıcı gerçekler öğrenir. Kerry’nin televizyonda boy göstermesi tam da acile göre bir vakadır.

#10
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
2T7809 / Scoop and Run - 19.12.2008

Acilde Şükran Günü kutlamaları yapılmaktadır ve herkes hazırlık telaşı içindedir. Çıkan acil durum Luka ve Abby’nin planlarını altüst eder. Yaşlı bir hastanın transfer edilmesi için yapılan uçuş Abby’yi bir otobüs kazasının içine düşürür. Luka ise eski bir hastasıyla ilgili konuda polisle benzer endişeler taşımaktadır. Bu arada Chaz’i öğrenen Pratt, Kerry’ye döner. Gates de Neela’yı etkilemeye çalışmaktadır, ancak Meg işleri karıştırır.
0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı