İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

CNBC-e | E.R. - ( 13.Sezon - Her Cuma Saat: 21.00 )

- - - - -

 • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 19 yanıt gönderildi

#11
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti


2T78010 / Tell Me No Secrets - 26.12.2008

Genç bir kız okuduğu okulun önünde kan revan içinde bulunur. Belli ki tecavüze uğramıştır. Luka ve Gate onu tedavi ederken, Abby ve Neela da tam olarak ne olduğu öğrenmeye çalışmaktadır. Bu arada Luka meslektaşı olan anneye yardım etmek zorundadır. Polisin Ames konusunda yardımı dokunmayınca, Luka problemle yüzleşmeye karar verir. Öte yandan erkek kardeşi kimliğini tüm açıklığıyla ortaya koyunca Pratt de durumu sindirmeye çalışır. Ray’in bir sırrı vardır. Gates ise Neela’yı etkileme konusunda başarısız olur.


#12
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
2T78012 / City of Mercy - 02.01.2009

Noel heyecanı herkesi sarmıştır. Rudolph kılığındaki Luka ve elf kılığındaki Abby pediyatri ünitesini ziyaret eder. Özel bir kız için Noel Baba kılığına giren Morris ise Noel’in gerçek anlamını kavrayacaktır. Bu arada Ames, Luka ve Abby arasında gerginliğe sebep olur. Sonunda Luka iç parçalayıcı bir itirafta bulunur. Neela oldukça sıradışı bir böbrek nakli ameliyatını izleme fırsatı yakalar. Öte yandan Morris’in çocuklarından biri onu ziyarete gelmiştir.

#13
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
2T7811 / Breach of Trust - 09.01.2009

Kerry, Miami’den ilginç bir iş teklifi alır. Bu arada bütçe kesintileri Luka’yı zor durumda bırakır ve Kerry’nin işini tehlikeye atar. Konuyla ilgili hastane çalışanları arasındaki konuşmalar gerginliğin artmasına sebep olmaktadır. Ancak Kerry savaşmaya kararlıdır. Abby de Luka’yla Kerry’nin durumuyla ilgili tatsız bir görüşme yapar. Öte yandan gönüllü olarak sosyal hizmetlerde çalışan Pratt’in ilgilendiği hasta, klinikte verilen ilacın yan etkileri yüzünden hayatını kaybedince işler karışır. Söz konusu vaka soruşturmaya açılır.

#14
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
2T7813 / A House Divided - 16.01.2009

Luka ve Pratt’in davranışlarının ardından acilde fikir ayrılıkları yaşanmaya başlar. Bir hastanın ettiği telefon, Luka ve Abby arasında gerginliğe sebep olur. Bu arada tartışmalı bir vakayla karşı karşıya kalan Gates ve Ray, küçük bir çocuğun tedavisinin nasıl yapılacağı konusuna farklı öneriler sunar. Luka ve Abby arasında süregelen tatsızlıklar bir türlü bitmemektedir. Öte yandan Ben, Sam’le ilişkisinde yeni bir boyuta geçmek ister, ancak Sam tedbirli ve dikkatli davranmayı tercih etmektedir. Ray ise Neela ile şansını tamamen yitirip yitirmediğini merak etmektedir.

#15
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
2T7814 / Murmurs of the Heart - 23.01.2009

Luka, hukuki problemlerle boğuşan Pratt’e destek olmakta kararlıdır. Abby’nin ise intikam peşinde olan Ames konusunda Luka’nın yardımına ihtiyacı vardır. Sonradan Ames’le yüzleşecek olan Luka gergin anlar yaşayacaktır. Abby de ailesini korumak için ne gerekiyorsa yapmak zorundadır. Bu arada Neela ve Gates, Meg’i acil hastaneye götürür. Sam ise yeni eviyle ilgili büyük bir tehlike geçirecektir.

#16
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
2T7815 / Dying Is Easy - 30.01.2009

Morris son derece yoğun olan acilde günün adamı olur. Pratt de onun kararlarını savunmak ve davranışlarının sonuçlarını kabullenmek zorundadır. Luka ise Ames’le ilgili gerçekleşen olayların ardından acildeki insanlarla tekrar yüz yüze gelir. Bu arada Abby ve Sam son kez sahneye çıkamadan ölecek olan bir komedyenin tedavisiyle ilgilenmektedir. Öte yandan Neela yapılacak böbrek nakli ameliyatında kendini göstermek için önemli bir fırsat yakalar. Ray her şeyi henüz kaybetmediğini düşünürken, Abby gün sonunda şaşırtıcı bir karar alacaktır.

#17
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
2T7816 / Crisis of Conscience - 06.02.2009

Luka, Sam ve Gates karaciğer yetmezliği tanısı konan bir kadını tedavi etmektedir. Ancak her şey göründüğü kadar basit değildir. Gates tıbbi bir belgeye doğru olmayan bir bilgi geçirmeye çalışınca Luka ile karşı karşıya gelir. Abby ise sıradışı bir ayin sırasında yaralanan evli bir çifti tedavi etmektedir. Bu arada bir falcı ona geleceğiyle ilgili kehanetlerde bulunacaktır. Öte yandan Neela karaciğer nakli için kendini hazırlamaktadır. Ancak onda bir tuhaflık vardır. Alex’in sorunları ise Sam’in iş hayatını olumsuz yönde etkilemeye devam etmektedir.


#18
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
2T7817 / From Here To Paternity - 13.02.2009

Chicago’da yaşanan tipi, bir ailenin karda mahsur kalmasına sebep olmuştur. Pratt, Abby, Hope ve Ray aileyi kurtarmaya, bir yandan da halen kayıp olan aile üyesiyle ilgili umutlarını ayakta tutmaya çalışmaktadır. Öte yandan Luka’nın etrafındaki sorunlu stajyer, canını sıkmaktadır. Bu arada Abby ve Luka evlilik planları yapmaya başlar. Sam ise Alex konusunda zor bir karar verir; bu esnada da onu hayal kırıklığına uğratıp uğratmadığını düşünmektedir. Neela, artık Dubenko’nun gözdelerinden biri olmadığını öğrenir. Gates’in de beklenmedik bir ziyaretçisi vardır.


#19
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
2T7818 / Photographs and Memories - 20.02.2009

Luka, Abby, Morris ve diğer ekip üyeleri gerçekleşen trafik kazasındaki yaralıları kurtarmaya çalışmaktadır. Yaralılar arasında kamyon sürücüsünün karısı ve arabanın sürücüsünün oğlu vardır. Bu arada Sam doğumgününü hastanede kutlar ve hayata bakışını değiştirecek bir fotoğrafçıyla tanışır. Öte yandan bir tıp öğrencisi Gates’in hatalarını fark ederek, onu gölgede bırakır. Luka ve Abby ise bir yandan düğünü nerede yapacaklarına karar vermekle uğraşırken bir yandan da kendilerine yardım etmeye çalışan Morris ve Hope’la nasıl başa çıkacaklarını düşünmektedir.


#20
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
2T7819 / Family Business - 27.02.2009

Baba oğul acile başvurmuştur. Luka gencin zayıf kalbini tedavi etmeye çalışırken bir yandan da babanın sorumluluğunu üzerine alır. Bir Samiriyeli’yi tedavi eden Neela ve Abby ise dil sebebiyle iletişim sorunları yaşar. Bu arada Pratt Chaz’e yeni bir kariyer seçiminde yardımcı olmaya çalışmakta, Gates’in de babasıyla sorunları devam etmektedir. Öte yandan Sam’in, öfkeli hastalarla başa çıkma yöntemleri hakkında vereceği seminer yüzünden başını kaşıyacak vakti yoktur.

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı