İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

paylaşım

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 1 yanıt gönderildi

aprikent

aprikent

KD ™ Yeni Tanıdık

• Dost
  • 5 İleti
sevgili yetkili arkadaşıma sesleniyorum.Forumda yayımlanan bir fıkraya iki defa yorum yaptım ama her iki yorumumda yayınlanmadı.o gün itibariyle başka bir forumda çeşıtlı konularda paylaşım sayım 6000 in üstüne çıkmış ve top 10 içinde bulunmaktayım.
çok sevdiğim bu forumda sebebini bilmediğim bu aksaklık beni başka yöne itti.
biraz daha itina forumun daha büyümesini sağlayacağına inanıyorum.
iyi paylaşımlar diliyorum.

Erkan

Erkan

Sanki Çok Önemli Kararlar Alacak Gibiyim Ama, Du Bakalım ?

• Yönetici
  • 5.701 İleti
Merhaba sevgili aprikent,

Aklıma gelen ilk olasılığın gerçek çıkmasına sevinsem mi, yoksa üzülsem mi bilemedim :)

Yorum yazdığınızı ve yorumlarınızın silindiğini söylediği yer aslında forumumuz değil. Forumumuzun bir yan hizmeti olan, Fıkralar Arşivi bölümü.

Forum sayfalarımız sürekli güncel olan, sürekli takip ve kontrol edilen bir hizmetimiz. Dolayısıyla tüm mesajlarınız onaylanmadan sitede yayınlanıyor. Eğer site kurallarının ihlali söz konusuysa, bu mesajlara müdahele ediliyor.

Fıkralar Arşivi sayfalarımız ise, arşiv niteliğinde fıkra ve komik yazıların yer aldığı ve forum sayfalarımıza göre çok daha az güncellenen bir hizmetimiz. Bu yüzden yazılan yorumlarda onaylanmadan sitede yer almıyorlar.

Yoğunluktan dolayı, fıkralar arşivi sayfalarımızı kontrol etmeyeli uzun zaman olmuş. Sizin yazdığınız dört adet yorum da, onay bekliyor haldeydi, ben az önce onaylayana kadar ;)

http://www.fikralar..../akcadagli.html Yorumlarınızı ilgili fıkrada görebilirsiniz.

Bu küçük sorun için özür dileriz. Bundan sonra sitemizde değerli yorum ve paylaşımlarınızı görmek dileğiyle, iyi forumlar dileriz.

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı