İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

CNBC-e | How I Met Your Mother - ( Her Çarşamba Saat: 20.30 )

- - - - -

 • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 68 yanıt gönderildi

#1
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti


Resmi ekleyenHOW I MET YOUR MOTHER
Ted'in aşk hikayesinin mutlu sonla biteceği kesin. Peki nasıl başladı öğrenmek ister misiniz?


Manhattan'lı mimar Ted Mosby iflah olmaz bir romantik. Hayatının aşkını arıyor. Bu uğurda ona yardımcı olan arkadaşlarıysa ayrı bir hikaye: En İyi arkadaşı saf avukat Marshall, onun anaokulu öğretmeni karısı Lily, tek gecelik ilişkilerin piri, nev-i şahsına münhasır Barney ve mutluluğu arayan Robin... Bu beş arkadaşın dostluk, aşk ve hayat üzerine eğlenceli maceralarını kaçırmayın.#2
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
1ALH02 / Sweet Taste of Liberty - 23.03.2006

Çocuklarına eski günlerini anlatmaya devam eden Ted’in aklına havaalanında yaşadıkları gelir. Her zamanki gibi Marshall ve Lily ile bara eğlenmeye giden Ted hayatından çok memnundur. Barney ise sürekli aynı yere gitmekten çok sıkıldığını söylemiştir. Geceyi Lily ile geçirmeyi umut eden Marshall nişanlısının Robin’le plan yaptığını öğrenince hayal kırıklığına uğrar. Barney, Ted’i alarak havaalanına gider. Amacı tavlayabilecekleri kızlarla karşılaşmaktır. Birkaç çanta alarak bagaja verir ve yolculuk etmekte olan iş adamları gibi davranmaya başlarlar. Havaalanında tanıştıkları kızların Philadelphia’ya gitmekte olduklarını öğrenen Barney, kendilerinin de Ted ile Philadelphia uçağını beklediklerini söyleyerek durumu iyice içinden çıkılmaz bir hale sokar.


#3
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
1ALH03 / Return of the Shirt - 31.03.2006

Ted kendisiyle 3 yıldır konuşmayan eski kız arkadaşı Natalie’yi arar. Genç kız telefonu suratına kapatınca nedenini merak eden Ted, eski sevgilisini doğum gününde telesekreterine bıraktığı mesajla terk ettiğini hatırlar. Ted zamanında çok kırdığı Natalie ile arasını düzeltmeye karar verir.


#4
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
1ALH04 / Okay Awesome - 06.04.2006

Robin, yeni gözde bir kulübe ücretsiz giriş kartları bulur ve Ted ile Barney'i de beraberinde götürür. Ancak VIP bölümüne giremeyince Robin sinirlenir. Yetişkin gibi davranmaya çalışan Marshall ve Lily ise evde kalır ve bir şarap tatma partisi düzenler. Ancak Marshall'ın canı kısa sürede sıkılır.

#5
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
1ALH05 / Slutty Pumpkin - 13.04.2006

Ted, yirmili yaşlarındayken cadılar bayramı partisinde tanışıp aşık olduğu bir kızla ilgili enteresan bir hikaye anlatır. Kızın telefon numarasını kaybetmiş ve senelerce aynı kızla karşılaşmak umuduyla aynı sıkıcı cadılar bayramı partilerine katılmıştır. Bu arada Robin, Marshall ve Lily ile birlikte dışarı çıkar. Barney cadılar bayramı partisi yerine Victoria's Secret partisine gitmek ister ve diğerlerini ikna etmeye çalışır.

#6
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
1ALH06 / Matchmaker - 20.04.2006

Marshall ve Lily, dairelerinde oldukça ürkütücü bir yaratık görür ve onun bir canavar olduğuna kanaat getirirler. Ted bir çöpçatanlık servisine kaydolur. Ancak ona uygun bulunan tek kadın çoktan nişanlanmıştır. Marshall evdeki canavar için üniversiteden biyolog bir arkadaşını çağırır.

#7
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
1ALH07 / The Duel - 27.04.2006

Lily, resmen Marshall ve Ted'in yanına taşınır. Bununla birlikte Ted, yavaş yavaş daireden atılmaya başladığını hisseder. Bu sırada Robin, çeşitli bahaneler sunan Barney’e, bir randevuyu reddetmek ya da kabul etmek için bir dakikadan fazla süreye ihtiyaç olduğunu ispatlamaya çalışmaktadır.

#8
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
1ALH08 / Belly Full of Turkey - 04.05.2006

Lily ve Marshall Şükran Günü’nü Marshall’ın ailesiyle birlikte geçirir. Ancak Lily kendini biraz dışlanmış hissetmektedir. Ayrıca hamile olduğu endişesi de onu rahatsız etmektedir. Diğer taraftan Robin ve Ted şükran günü için evsizlere yemek ısmarlamaya karar verir ve Barney’nin de kendilerine yardım etmeye gönüllü olduğunu öğrenince çok şaşırır.

#9
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
1ALH09 / Pineapple Incident - 11.05.2006

Barney, Ted’e artık bu kadar düşünmeyi bırakıp harekete geçmesini öğütler. Ancak Ted, düşünmeyi bırakmak için sarhoş olmayı seçer. Diğer taraftan Robin zengin bir adamla randevuya çıkmıştır ve kör kütük sarhoş olan Ted devamlı kendisini aramaktadır. Ertesi sabah Ted yatağında bir kadın bulur; ancak onun kim olduğu hakkında en ufak bir fikri yoktur.

#10
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
1ALH10 / The Limo - 18.05.2006

Ted, bütün grubun birlikte yeni yıl kutlaması için ayrıntılı bir plan yapar ve limuzin kiralar. Diğer taraftan iş yerinden tanığı bir kadınla buluşmayı beklerken, kendini Robin’e kaptırır. Önce Robin, sonra Lily ve daha sonra da Marshall gruptan ayrılır.
0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı