İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

CNBC-e | Ghost Whisperer - ( Her Çarşamba Saat: 21.00 )

- - - - -

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 55 yanıt gönderildi

Woodpecker

Woodpecker

Ağaçkakan Woody

• Yetkili
  • 5.957 İleti
F054 / Holiday Spirit - 21.01.2009

Riley isimli küçük bir çocuğun evinde olan Melinda onun Noel ağacını süslemesine yardım etmektedir. Bu arada da çocuğun gördüğü tuhaf şeyleri anlatması ve içini açması için onu ikna etmeye çalışmaktadır.

Woodpecker

Woodpecker

Ağaçkakan Woody

• Yetkili
  • 5.957 İleti
F055 / Slam (Slambook) - 28.01.2009

Melinda, Ned’in yeni başladığı lisede gerçekleşen tuhaf olayları araştırmaktadır. Melinda bu esnada lise hayatının içinde yaşanan aşkları, karmaşık dostlukları ve dönen dedikoduları anlamaya çalışacak ve yaşanan olayların bunlarla ilgisi olduğunu keşfedecektir.

Woodpecker

Woodpecker

Ağaçkakan Woody

• Yetkili
  • 5.957 İleti
F056 / First Do No Harm - 04.02.2009

Melinda, bir patlama sonucu gerçekleşen zamansız ölümü için Jim’i suçlayan bir hayalete yardım eder.

Woodpecker

Woodpecker

Ağaçkakan Woody

• Yetkili
  • 5.957 İleti
F057 / Home But Not Alone - 11.02.2009

Ned’in yeni kız arkadaşının ve ailesinin başına tuhaf olaylar gelmektedir. Ned Melinda’dan yardım ister, Melinda da tüm bunlarda ölen babalarının parmağının olduğunu düşünmeye başlar. Melinda olayları çözmeye uğraşırken bir yandan da aileyi bir arada tutmaya çalışacaktır.

Woodpecker

Woodpecker

Ağaçkakan Woody

• Yetkili
  • 5.957 İleti
F058 / The Gravesitter - 18.02.2009

İşlettiği dükkanın kapılarına tekrar ve tekrar yazılan yazılar, Melinda’nın kendisini ifşa etmeye çalışan biri olduğunu düşünmesine sebep olur. Diğer yandan bir hayaletin öte tarafa geçmesine yardımcı olurken, Grandview’un karanlık yüzüyle tanışacaktır.

Woodpecker

Woodpecker

Ağaçkakan Woody

• Yetkili
  • 5.957 İleti
F059 / Horror Show - 25.02.2009

Filmlerine diğer gençlerin korkularıyla yüzleşmelerini konu eden üniversiteli bir öğrenci, son filmini çekerken ölür. Melinda ve Delia’yla çalışmaya başlayan Kylie adındaki yeni kız ise bu gencin hayaleti tarafından rahatsız edilmektedir. Hayaletin isteği Kylie’nin yarım kalan filmini bitirmesidir.

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı