İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

"Oscar'a Giden Yol" NTV'den Geçer | "Oscar Heykelciğini Kim Kucaklayacak ?" Sohbetleri 21 Şubat Saat 20:10'da NTV'de

- - - - -

  • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

#1
Erkan

Erkan

    Sanki Çok Önemli Kararlar Alacak Gibiyim Ama, Du Bakalım ?

  • Yönetici
  • 5.702 İleti
  • Gender:Male


Resmi ekleyen

Hollywood’un yaşayacağı o ışıltılı saatler hızla yaklaşırken Sandy Kenyon ve Dana Fleming, tören öncesinde öne çıkan adaylar ile yaptıkları çok özel röportajları izleyenlerle paylaşacak. Birbirinden ünlü bir çok ismi ağırlayacak; ayrıca Brad Pitt’in muhteşem dönüşümüne tanıklık ederek; etkileyici sahnelere ışık tutacak. Bu akşam NTV’de yayınlanacak “Oscar’a Giden Yol” adlı program “Oscar’ı kim, nasıl alır” sorusuna cevap arayacak.

Sandy Kenyon ve Dana Fleming’e eşlik edecek adaylar arasında Kate Winslet, Brad Pitt, Angelina Jolie, Josh Brolin, Meryl Streep, Frank Langella, Anne Hathaway, Mickey Rourke, Penélope Cruz, Marisa Tomei, Richard Jenkins, Philip Seymour Hoffman, Viola Davis, Michael Shannon ve Taraji P. Henson bulunuyor.

“Oscar’a Giden Yol”
Yayın Günü: 21 Şubat
Yayın Saati : 20.10


0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı