İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

3 Tıklamayla Facebook Hesabını Kapatma

- - - - -

  • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

#1
Esesli

Esesli

    KD ™ Kadim Dost

  • Yetkili
  • 5.814 İleti
  • Gender:Male
  • Location:EsEsli
  • Interests:sinema bilgisayar seyahat


3 Tıklamayla Facebook Hesabını Kapatma

Resmi ekleyen

Günümüzün en revaçta olan sitelerinin başında gelmektedir facebook. Özellikle Msn Messenger programıyla beraber çok popüler hale gelen anlık sohbet ve ileti yazılımları, bütün dünyada olduğu gibi ülkemizdede gençliğimizin bir numaralı ilgi odağı oldu. Facebook sitesi işte bu noktada devreye girerek, bu anlık mesajlaşma yazılımlarının büyük bir eksikliğini gidererek, mazide kalmış arkadaşlarımızı bulmamızı, resim ve videolarımızı paylaşmamızı sağlar. Bu şekliyle anlatıldığında herşeyiyle çok güzel olduğu sanılabilir, ama bazende facebook’ta bulunan üyeliğimiz istemediğimiz sonuçları doğurabilir. İşte bu noktada yapmamız gereken şey, facebook üyeliğimizi dondurmak. Bunu yapmak için aşağıdaki işlem basamaklarını takip etmeniz yeterlidir;

1) Öncelikle hesabımızla oturum açıyoruz. Facebook ekranının sağ üst tarafında bulunan Ayarlar‘ı seçiyoruz aşağıdaki resimde gösterildiği gibi.

Resmi ekleyen

2) Açılan sayfada ağaşıdaki resimde de gözüktüğü gibi 2 numara ile gösterilen sayfanın en altında bulunan Hesabı Dondur yazısının hemen karşısında bulunan Dondur‘a tıklıyoruz.
Resmi ekleyen

3) 2 numaralı işlemi yaptıktan sonra karşınıza aşağıdaki sayfa gelecek. Buradan da ilk önce 3 numara ile gösterilen seçeneklerden birini seçiyoruz. Daha sonra size Facebook sitesinden e-mail gelmemesi için 4 numara ile gösterilen seçeneği işaretliyoruz. En sonunda da yapmamız gereken tek şey 5 numara ile gösterilen “Hesabımı Dondur” butona tıklamak. Ve artık sizin için facebook bitmiş oluyor. Hayırlı olsun. :))))

Resmi ekleyen

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı