İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Suat Önal | AK Parti OSMANİYE Belediye Başkan Adayı

- - - - -

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

Woodpecker

Woodpecker

Ağaçkakan Woody

• Yetkili
  • 5.957 İleti
Resmi ekleyen

1961 yılında Toprakkale-Osmaniye de doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini Osmaniye'de tamamladı. 1982 yılında Çukurova Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi Makina Mühendisliği Bölümü'nden mezun oldu. 1983 yılında Levazım ve Maliye Okulunu 176. dönem Yd. Sb. adayı olarak derece ile bitirdi ve vatani görevini kendi isteği ile Adana'da Lv.Tğm. olarak tamamladı. 1985 - 1989 yıları arasında Diyarbakır ve Nevşehir Köy Hizmetlerinde Makina Mühendisi olarak çalıştı. 1987-1988 öğretim yılında Ankara'da Devlet Lisan Okulu'na devam ederek İngilizce kursunu tamamladı. 1989-1990 yıllarında 9 ay süre ile İngiltere'nin Bradford şehrinde YÖK Dünya Bankası Endüstriyel Eğitim Projesi kapsamında eğitim gördü. 1993 yılında Erciyes Üniversitesi'nde lisansüstü eğitimini tamamlayarak Makina Yüksek Mühendisi ünvanını aldı. 1989 yılında Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesini de bitirdi. 1989-2008 yılları arası Osmaniye Meslek Yüksekokulunda 8 yılı Müdür Yardımcılığı olmak üzere 19 yıl Öğretim Görevlisi olarak çalıştı. Spora özel ilgisi nedeni ile 12 yıl TFF Osmaniye İl Hakem Kurulu Başkanlığını yürüttü ve 10 yıldır Türkiye Profesyonel Ligleri'nde gözlemci olarak görev yapmaktadır.

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı