İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Cihan Açıkgöz | AK Parti TUNCELİ Belediye Başkan Adayı

- - - - -

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

Woodpecker

Woodpecker

Ağaçkakan Woody

• Yetkili
  • 5.957 İleti
Resmi ekleyen

İlk öğrenimini Tunceli'de, liseyi Kayseri ve Malatya'da tamamladı. 1996 yılında İnönü Üniversitesi İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat bölümünden mezun oldu. Aynı üniversitede Eğitim Fakültesi'nden formasyon dersleri alarak diploma aldı. 1997 Tunceli de bir şirket kurarak ticari hayatına başladı. Un üretimi ve gıda dağıtım işiyle uğraşmaktadır. 2005 yılında Tunceli Ticaret Ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanlığı'na seçildi. 2005 yılında TOBB'de Avrupa Birliği Uyum Komisyonu'na seçildi. Tunceli'de Valilik İnsan Hakları Komisyonu, İl İstihdam Kurulu Komisyonu, Cumhuriyet Savcılığı Denetimli Serbestlik Komisyonu ve İl Milli Eğitim Komisyonları'nda görev yapmaktadır. Ayrıca Tunceli Organize Sanayi Bölgesi müteşebbis heyetinde Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı olarak komisyon üyesidir. Evli ve iki çocuk babası Cihan Açıkgöz İngilizce bilmektedir.

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı