İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

M. Volkan Canalioğlu | Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) TRABZON Belediye Başkan Adayı

- - - - -

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

Woodpecker

Woodpecker

Ağaçkakan Woody

• Yetkili
  • 5.957 İleti
Resmi ekleyen

Trabzon'un Hızırbey (Sotka) mahallesinde 1950 yılında, belediyeci bir ailenin çocuğu olarak dünyaya geldi. Sırası ile Kaledibi İlkokulu, Karma Ortaokulu ve Trabzon Lisesi'ni bitirdikten sonra, 1971 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Fatih Eğitim Enstitüsü Sosyal Bilimler bölümünden mezun oldu. 1972 yılında öğretmenlik yaşantısına başladı. 1975 yılında öğretmen olarak görev yaparken, vatani görevini yapmak üzere askere gitti. Isparta'da yedek subay olarak askerliğini tamamladıktan sonra, yine öğretmenlik mesleğine döndü. Öğretmenlik görevi sırasında Trabzon Karma Ortaokulu, Endüstri Meslek Lisesi ve Erzurum Şair Nafi Ortaokulu ile Mustafa Necati Ortaokullarında öğretmenlik ve müdür yardımcılığı görevinde bulundu. Akçaabat Derecik İlköğretim Okulu'nda müdürlük görevi yaparken, 1983 yılında Trabzon Milli Eğitim Müdür Yardımcılığı, 1985 yılında ise Trabzon Kültür ve Turizm Müdürlüğü görevine müdür olarak atandı. 1989 yılında Kültür ve Turizm Bakanlıklarının ayrılması ile, Trabzon Turizm İl Müdürlüğü görevini üstlendi. 2003 yılında iki bakanlığın birleşmesi ile Trabzon Kültür ve Turizm Müdürlüğü teşkilatını yeniden oluşturmak için, il valisi tarafından müdür vekili olarak görevlendirildi. Yaklaşık 20 yıl süren Trabzon'daki bürokratlık süresi içinde üç ayrı vali döneminde, vali yardımcılığı görevinde bulundu.

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı