İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

A. Talat Arca | Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) UŞAK Belediye Başkan Adayı

- - - - -

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

Woodpecker

Woodpecker

Ağaçkakan Woody

• Yetkili
  • 5.957 İleti
Resmi ekleyen

1954 Yılında Uşak’ın Aybey Mahallesi’nde doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Uşak’ta tamamladı. Ankara DMMA'da yüksek öğrenimini tamamlayarak 1977 yılında Makina Mühendisi oldu. Bir süre Ankara’da özel sektörde atölye şefi olarak çalıştı. 1980 yılında askerlik hizmetini tamamladıktan sonra Uşak’a yerleşip aile fertleriyle birlikte iş hayatına atıldı. Uşak’ta Makina Mühendisleri Odası’nın 25 yıldır başkanlık ve sekreterlik görevlerini değişik zamanlarda üstlendi. Değişik zamanlarda Uşak’ta Cumhuriyet Halk Partisi’nde İl Yönetim Kurulu Üyelikleri ve birincisi 2000-2003, ikincisi 2007-2008 yılları arasında olmak üzere iki dönem İl Başkanlığı görevinde bulundu. Halen serbest olarak Isıtma-Doğalgaz-Yalıtım vb. konularda proje ve taahhüt işleri yapmaktadır.

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı