İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Zekai Kahyaoğlu | Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) KOCAELİ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı

- - - - -

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

Woodpecker

Woodpecker

Ağaçkakan Woody

• Yetkili
  • 5.957 İleti
Resmi ekleyen

1957 Sakarya’da doğdu. İlköğretimini tamamlayan Kahyaoğlu orta öğrenimini İzmit İnkılâp Ortaokulu’nda ve İzmit Mimar Sinan Lisesi’nde öğrenimini ise tamamladı. Kocaeli Eğitim Enstitüsü’nde okul ikincisi olarak başlayan yüksek okul hayatı 30 Haziran 1980 yılında Kütahya Eğitim Enstitüsü’nde son buldu. 1981 yılında öğretmenlik yaparken birçok illerde görev yaptı. 1994 yılında yurt dışında eğitim aldı. 1999 yılında depremin ardından Köseköy, Gültepe, Hızır Reis, Kılıçarslan ve İnkılâp İlköğretim Okulları’nda öğretmenlik yaptı. 200 yılında Türk Eğitim Sen Başkanlığı ve Kamu Sen İl temsilciliği görevini yürüttü. Bu görevine devam ederken istifa edip 2002 yılında MHP’den 6. sıra milletvekilliğine aday oldu. 2007 yılında tekrar milletvekilliğine aday oldu ve öğretmenliğine son verdi.

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı