İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Murat Zeren | Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) NİĞDE Belediye Başkan Adayı

- - - - -

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

Woodpecker

Woodpecker

Ağaçkakan Woody

• Yetkili
  • 5.957 İleti
1965 Yılında Niğde'de doğdu. İlkokulu 23 Nisan Havacılar İlkokulu'nda, ortaokulu Niğde Cumhuriyet Ortaokulu'nda tamamladı. 1979-82 yılları arsında Niğde Lisesi'ni bitirdi. 1985-87 yılları arasında Askerlik Hizmetini tamamladı. Çocukluktan itibaren iş ve toplum hayatında ilk öğretmeni Niğde'de iki defa belediye başkanlığı yapan rahmetli babası Feridun Zeren olmuştur. 1987 yılında atıldığı ticaret hayatına inşaat malzemeleri ortaklığı yaparak başladı. 1995-96 yılları arasında Niğde Fırıncılar Odası Yönetim Kurulu Üyeliği'ne Seçildi. 1997 yılında Niğde Yeni Sanayi Sitesinde maya bayiliği açtı. 2003-2004 yılları arasında Milliyetçi Hareket Partisi Niğde İl Yönetim Kurulu Üyeliği ve 28 Mart 2004-14 mayıs 2007'de Niğde Belediyesi Meclis Üyeliği'nde aktif olarak görev aldı. 20 Mart 2005'te Niğde Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi 1200 üyenin yazılı isteği ile olağanüstü olarak toplantıya çağırılarak, toplantıda hazır bulunan yaklaşık 2500 üyenin bütün oylarını alarak başkanlığa seçildi. 26 Mayıs 2007'de Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Ankara Bölge Birliği Yönetim Kurulu Üyeliğine getirilen Murat Zeren, 14 Mayıs 2007'de Niğde Belediye Başkanı seçildi. Zeren evli ve bir çocuk babasıdır.

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı