İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Topbaş: Milli İrade Sandığa Yansıdı | İBB Başkanı Kadir Topbaş'dan İlk Yorum

- - - - -

  • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

#1
Woodpecker

Woodpecker

    Ağaçkakan Woody

  • Yetkili
  • 5.957 İleti


AK Parti İl Başkanlığı'nda basın açıklaması yapan Kadir Topbaş, siyasi partilerin demokrasinin vazgeçilmez unsurları olduğunu hatırlattı.

Topbaş, her siyasi partinin halktan yetki almak adına bu sorumluluğu talep ettiğini ifade ederek, ''Milli irade sandığa yansıdı'' diye konuştu.

Partisinin her kademesinde görev yapan, bu sabah çok erken saatlerde sandık başlarına kadar giden, halen seçim kurullarında çalışmaları takip edenlere teşekkür eden Topbaş, diğer siyasi partilerin mensuplarına da gösterdikleri fedakarlık, demokrasiye karşı sorumluluktan dolayı teşekkür etti.

KAZANAN MİLLET OLDU
''Burada kazanan millet olmuştur, Türkiye olmuştur'' diyen Topbaş, bütün siyasi partilerin, her bir adayın, kente ve ülkeye bir şeyler katmak adına yetki istediğini vurguladı.

Topbaş, AK Parti'nin, Türkiye'de genelde ve İstanbul'da da başarısını ortaya koyduğunu belirtti.

Bu sonucun, Türkiye için bir güzellik getirdiğini ifade eden Topbaş, ''Özellikle kendi açımdan baktığımda bu şehir bana belediye başkanlığı gibi çok onurlu bir görevi yükledi. 5 yıl gece gündüz demeden, bütün öz benliğimle bu onurlu görevi taşıyarak hizmet etmeye çalıştım. Geriye baktığım zaman gerçekten bu kente çok şeylerin verilmiş olduğunu, bir mimar gözüyle görmekteyim'' dedi.

Kadir Topbaş, bunu takdir eden, sandık başına giden her vatandaşa teşekkür ederek, şunları kaydetti:

''Oy vermiş olsun, olmasın, bizi desteklemiş olsun veya olmasın herkese teşekkür ediyorum. Böyle bir onuru, bir görevi tekrar üstlenmek üzere adım attığımda, bu sonuçları haliyle vatandaşımızın takdirine bırakmış idik. İstanbul siyasi hayatında ilk kez, ikinci kez belediye başkanı olma onurunu yaşıyorum. Türkiye'yi taşıyan, dünyaya karşı sorumlu olan böyle bir kentte ikinci kez ve bir rekor diye tabir edilen belediye başkanı olma konusunda son gelen değerlendirmelere baktığımızda bunu onurla görüyorum. Tüm yurttaşlarıma şükranlarımı ifade ediyorum''


0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı