İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

"Yaprak Dökümü" Dizisi Bir Sezon Daha Devam Edecek

- - - - -

  • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

#1
Woodpecker

Woodpecker

    Ağaçkakan Woody

  • Yetkili
  • 5.957 İleti


Resmi ekleyen


Çarşamba günlerinin vazgeçilmezi olan "Yaprak Dökümü"nün bu sezon bitirilmesi planlanıyordu ama yapımcısı bundan vazgeçti. Gazete Habertürk'ün TV eleştirmeni Memet Güler, bugünkü yazısında bu konuyu yazdı...

"Yaprak Dökümü’nün ekranda fırtınalar kopardığı ilk yayın yılının sonlarıydı. Dizinin yapımcı şirketi Ay Yapım’dan Mithat Topaç’la konuştum. “Bitiriyoruz Memet, diziyi bu sezon sona erdiriyoruz” dedi. Yaprak Dökümü, o zamanlar da reytinglerde birinciydi. Seyirciyle-sizlerle, köşemden çeşitli anketler yapıyor, nabızlarını(zı) yokluyordum. Yaprak Dökümü’nün fanatik-kemik bir izleyici kitlesi oldu ğunu, en çok da o anketlerden anlıyordum. “Yapmayın” dedim; “Bitirmeyin bu kadar iyi giden bir işi. Devam edin...

Düşündüler taşındılar, bir sezon daha uzatma kararı aldılar. Çok da iyi yaptılar. Bir ekran fenomenine, bir yıl daha ekranda kalma şansı tanıdılar. Yaprak Dökümü, ekran macerasında, şu sıralarda üçüncü yılını tamamlıyor. Son günlerde, televizyonla ilgili her köşede yine Yaprak Dökümü’nün finaliyle ilgili tartışmalar-haberler var. Kısa bir süre öncesine kadar, ben de bu sezonun sonunda diziyi noktalayacaklarını sanıyordum.

Ay Yapım’dan gelen bir telefonla, durumun böyle olmadığını anladım. Evet efendim, Yaprak Dökümü, önümüzdeki sezonda yine ekranda olmaya devam edecek. Yani hayranları, bir sezon daha Yaprak Dökümü’nü izleyebilecek. Haberin heyecanıyla hemen sizlerle paylaşayım dedim. Bizim Ekran’ın takipçileri bilirler; ben de fanatik bir Yaprak Dökümü seyircisiyim."


0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı