İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Gizli Numara Aramalarına Son | Turkcell'in Yeni Ücretsiz Hizmeti

- - - - -

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 9 yanıt gönderildi

Hale

Hale

Hayat nefeslerle sınırlı, sevgilerle sonsuzdur.

• Yönetici
  • 49.689 İleti
  • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Dili, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü.
GİZLİ numaralardan kurtulmanın yolu

Görünmeyen numaralardan sıkıldı iseniz ve bunların sizi aramasına engel olmak istiyorsanız bir çözüm yolu var. GİZLİ numara sizi arayamıyor, üstelik karşıya bir de sesli mesaj gidiyor.

Bu hizmeti şimdilik sadece Turkcell veriyor.

Turkcell, bu konuda şu açıklamayı yaptı:

Gizli numaradan gelen aramaları kabul etmek istemeyen müşterilerimiz ücretsiz olan bu servis aracılığıyla gizli numaralardan gelen çağrıları rahatlıkla engelleyebilecekler.

Servisin kullanılması durumunda gelen arama telefon çalmadan otomatik olarak geri çevrilecektir.

Arayan kişi "Aradığınız kişi gizli numaradan çağrı kabul etmemektedir. Numaranızı görünür yaparak kendisine ulaşabilirsiniz" anonsunu duyacaktır.

Gizli numaradan arama kısıtlama servisini;

Aktif hale getirmek için *253# ;
İptal etmek için #253# yazıp YES tuşuna basmak yeterli.

Kurtulduk artık numarasını gizleyipte arayan telefon sapıklarından.

Diğer hat sahipleri için
Gizli Numaradan Aranmayı Engelleyen Sistem İçin Kayıt Olma Adımları
tıklayın

Erkan

Erkan

Sanki Çok Önemli Kararlar Alacak Gibiyim Ama, Du Bakalım ?

• Yönetici
  • 5.701 İleti
Benim hiç gizli numaradan arayan sapığım olmadı :pöf: :)

Gerçekten sinir bozucu bişey bu gizli numara olayı. Aslında isteyen kişinin istediği gibi numarasını gizlemesine de bi sınır getirebilir.

Yakında Avea ve Vodafone da geçer bu uygulamaya umarım ;)

Bilgilendirme için teşekkürler hale'cik :hale:

Hale

Hale

• Yönetici
  • 49.689 İleti
  • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Dili, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü.

Benim hiç gizli numaradan arayan sapığım olmadı :pöf: :)

Gerçekten sinir bozucu bişey bu gizli numara olayı. Aslında isteyen kişinin istediği gibi numarasını gizlemesine de bi sınır getirebilir.

Yakında Avea ve Vodafone da geçer bu uygulamaya umarım ;)

Bilgilendirme için teşekkürler hale'cik :hale:

Rica ederim benim bir tanecik teknik adminim. :erkan:

Valla benim öyle sapıklarım var, çoğu zaman telefonu kapama ihtiyacı bile hissediyorum. :dntknw:

Sen de bilirsin hani bazen aradığında telefonum kapalı oluyor ya ondan, ;) uygulamayı hemen yaptım bile.

Teşekkürler Turkcell'e, inşallah diğer gsm operatörleride bu uygulamaya geçer. :blind:

Ferhat

Ferhat

F3RHAT.Com - Kişisel Blog

• Yetkili
  • 1.142 İleti
  • Interests:Basketbol - Rap - Internet
cidden bu uygulama harika olmuş :)
inşallah bizim gibi avea kullanıcılarına da bi çare bulur sevgili avea yöneticileri :)

Hale

Hale

• Yönetici
  • 49.689 İleti

cidden bu uygulama harika olmuş :)
inşallah bizim gibi avea kullanıcılarına da bi çare bulur sevgili avea yöneticileri :)

İnşallah Ferhat'cığım, ben rahatlayacağımı düşünüyorum, caydırıcı bir uygulama.
Turkcell zamanla gizli numara olan tüm abonelerinin numaralarını görünür hale getirecekmiş,
bu da güzel bir uygulama olacak. İsmin rehberde kayıtlı değil gizli ama aradığında numaran görünecek,
mesela benim numaram şu anda böyle.

Sema

Sema

Ne Mutlu Türküm Diyene!!

• Yönetici
  • 5.470 İleti
  • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü, Ülke Gündemi, Siyaset ve Köşe Yazıları...
Gerçekten çok güzel bir uygulama, zaten neden gizli ararlarki hiç anlamam :blink: Hale paylaşım için teşekkürler :2)

Hale

Hale

• Yönetici
  • 49.689 İleti

Gerçekten çok güzel bir uygulama, zaten neden gizli ararlarki hiç anlamam :blink: Hale paylaşım için teşekkürler :2)

Rica ederim canım benim. :sema:

Neden olacak ki arkadaşım sapıklık işte başka birşey değil. :dntknw:

cemilezeynep

cemilezeynep

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 1 İleti
TEŞEKKÜRLERR TAM LAZIM OLAN BİŞEYDİ :lol:

tunCHEr

tunCHEr

Yalnızlık Paylaşılınca Yalnızlık Olmuyor...

• Özel Dost
  • 1.094 İleti
benim hiç gizli numaradan arayan sapığım yok niye kimse beni gizli numaradan aramıyor amca ben yetim ben garip ben öksüz vay :umnik2:

Hale

Hale

• Yönetici
  • 49.689 İleti

benim hiç gizli numaradan arayan sapığım yok niye kimse beni gizli numaradan aramıyor amca ben yetim ben garip ben öksüz vay :umnik2:

Valla ben ilk günden beri kullanıyorum tunCHEr,
ne kadar rahatladım bilemezsin, kurtuldum tüm sapıklardan. :papatya:

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı