İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Adobe Audition 1.5 | Müzikten Sesi Ayıran Karaoke Porgramı [Resimli Anlatım]

* * * * - 4 Oy Kullanılmış

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 199 yanıt gönderildi

murat

murat

KD ™ Arkadaş

• Kadim Dost
  • 122 İleti
ben bi bakayım güzelmiymiş
kuru kuru güzel demem

pant

pant

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 1 İleti

SÜPERRRRRR

xzcccccccccczxcccccccccccccccxzc

lvntrdn

lvntrdn

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 1 İleti
teşekkürler

pancize

pancize

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 1 İleti
Teskkurlerrrrrrrrrrrr

amed

amed

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 3 İleti
ilk başta emeğinize sağlık arkadaşlar
ama benim bir problemim var
Arkadaşlar bende bu resim sadece bir defa çıktı ondan sonra hiç çıkmadı ve ben yine sesi müzikten ayıramıyorum ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim Tşk ler
Resmi ekleyen

Erkan

Erkan

Sanki Çok Önemli Kararlar Alacak Gibiyim Ama, Du Bakalım ?

• Yönetici
  • 5.701 İleti
Çıkan uyarı mesajı, "bu yaptığınız işlem ses kalitesinde azalmaya neden olacaktır. gerçek kalitede ses istiyorsanız lütfen orjinal dosyanın bir yedeğini saklayın" diyerek sizi uyarıyor. Aslında hiç işlevi olmayan bir mesaj. Sadece insanların firmaya şikayet mesajları iletmemesi için yazılmış.

Eğer uyarı mesajında alttaki ufak kutucuğu işaretlerseniz, ki "bu uyarıyı bir daha gösterme" diyor kendisi, bir daha sesi müzikten ayırma işlemi yaparken bu uyarı bir daha almazsınız.

Daha önce de söylediğim gibi, resimde gösterdiğiniz bölümün ayırma işleminde bir işlevi yok. Muhtemelen yukarıda bahsettiğim "bu uyarıyı bir daha gösterme" şıkkını işaretlediğiniz için ilk sefer bir daha hata mesajı çıkmadı.

Eğer diğer resimlerde gözüken adımları doğru şekilde yaparsanız, sesi müzikten doğru şekilde ayıracaktır ;)

amed

amed

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 3 İleti
ya oldumu bir cevap acaba

amed

amed

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 3 İleti

Çıkan uyarı mesajı, "bu yaptığınız işlem ses kalitesinde azalmaya neden olacaktır. gerçek kalitede ses istiyorsanız lütfen orjinal dosyanın bir yedeğini saklayın" diyerek sizi uyarıyor. Aslında hiç işlevi olmayan bir mesaj. Sadece insanların firmaya şikayet mesajları iletmemesi için yazılmış.

Eğer uyarı mesajında alttaki ufak kutucuğu işaretlerseniz, ki "bu uyarıyı bir daha gösterme" diyor kendisi, bir daha sesi müzikten ayırma işlemi yaparken bu uyarı bir daha almazsınız.

Daha önce de söylediğim gibi, resimde gösterdiğiniz bölümün ayırma işleminde bir işlevi yok. Muhtemelen yukarıda bahsettiğim "bu uyarıyı bir daha gösterme" şıkkını işaretlediğiniz için ilk sefer bir daha hata mesajı çıkmadı.

Eğer diğer resimlerde gözüken adımları doğru şekilde yaparsanız, sesi müzikten doğru şekilde ayıracaktır ;)

öncelikle tşk ederim ama şöyle anlatım yapayım arkadaşım ben sana ben bu programın 2.0 sürümünü kurdum ilkbaşta senin dediklerini onda denedim oda demo idi ilk denememde gayet güzel bir şekilde başarılı oldu altta ses olsada net olmasada yani en azından MD ye benzer bir şekilde idi ama 2. bir parçayı ayırmaya kalktığımda olmadı yani ayırıyor gibi görünüyor sonradan ayırdığım parçayı çalmaya başladığımda solist okuyor yani Md olayına girmiyor normal olarak çalıyor sonra 1.5 versiyonunu indirdim onuda ilk denememde aynı işlemleri yaptım resimlerdeki gibi ama olmadı ben 2.0 rı sildim baştan yükledim ama yine aynı problemi yaşadım şimdi 1.5 versiyounun yükledim aynen resimlerdeki gibi yapıyorum ama bir türlü ayrılmıyor Entrumanlar yani müzik sesten ayrılmıyor kesinlikle GoldWawe isimli programla ayırıyorum Garanti ama onunla çok uğraşıyorum bu seferde o sebeden bu yöntem daha basit ama bende olmuyor hikmetse şimdi beni aydınlatırsan sana minnettar kalırım tşk ler şimdiden

alikaratas88

alikaratas88

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 1 İleti
Abi Bune Yaw

Öüzüği Sesten Ayıran Program Diyosunuz Müzikten ses Ayrılmıyo ki......

Siz Sadece Videodan Sesi Ayırıyorsunuz... :(

deliyusuplar

deliyusuplar

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 3 İleti
BU PROĞRAM MÜZÜĞİ SESTEN AYIRIYORMU :blink:

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı