İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Seninleyim Bu Gece De | Osman Sayhan

- - - - -

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 1 yanıt gönderildi

Esesli

Esesli

KD ™ Kadim Dost

• Yetkili
  • 5.814 İleti
  • Interests:sinema bilgisayar seyahat

Seninleyim Bu Gece De

Seninleyim bu gece de... Uzun sürecek bir gece işte!.. Gözlerini düşünüyorum saatlerdir. Derin mi derin, deniz mi deniz... Düşüncelerim dalgalanıyor kıyılarına; yığılıyor gözlerinin... Bu gece bir gül kopardım sana... Yaşam olmayan dağlardan getiremedim, veremedim çiçeğimi... Oysa bir görsen; ellerim kan, yüreğim kan...

Tanrı varsa eğer bu gece öldürsün beni!.. Çünkü sen varsın, seninle yaşamak var! Tanrı varsa eğer; sen varsın!.. Böyle bir gecede ölmek var... Bu gece, tanrı terketti bizi, yalnız kaldık. Ümitsiz, çaresiz, tanrısız... Herkes bir tanrı, sen tanrıdan daha bir tanrı... Bu gece mum çaldım zenginlerden, öyle güzel ki; daha parlak diğer mumlardan... Sana vermek için çaldım. Belki beni daha çok seversin diye, başka ışıkta beni anarsın diye... Çünkü daha ne geceler olacak; karanlık mı karanlık...

Seninleyim bu gece de... Sıcacık uyuyorsun. Görüyorum. Bebeksin; bebeklerden de bebek... Sana bebeğim demekte haksız değilmişim!.. Benim üzerime kar yağıyor, üşüyorum. Yine de seni sarıyorum, seni ısıtıyorum. Sıcacık gülümsüyorsun bana... Sen bilmeden ben ağlıyorum.

Bu gece yalnızlığa verme beni, rahatsız et, uyutma!.. Tek isteğim ceylan gözlerine bakmak. Tamam gitmek istiyorsan git ama gözlerini bana bırak!!! Bu gece; duvarı sensin odamın, masası sensin. Kalem, kağıt, ölüm, herşey... Bu gece şiirler sensin... İçkiler ve gözyaşları gibi dünya sensin bu gece... Denizler sensin bu gece... Bu gece yok mu bu gece; her geceden daha çok benimsin!!!

Osman Sayhan

Konu Hale tarafından 07 Ocak 2016 Perşembe - 20:07 tarih ve saatinde düzenlenmiştir
Konu İçeriği Düzenlenmiştir.

Hale

Hale

Hayat nefeslerle sınırlı, sevgilerle sonsuzdur.

• Yönetici
  • 49.690 İleti
  • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Dili, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü.
Konu İçeriği Düzenlenmiştir.

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı