İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

CNBC-e | Big Shots - ( Her Salı Saat: 20.00 )

- - - - -

  • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

#1
Woodpecker

Woodpecker

    Ağaçkakan Woody

  • Yetkili
  • 5.957 İleti


Resmi ekleyen

New York'un rekabet ve entrika dolu iş ortamında hırslı ama bir o kadar da özel ve sosyal yaşamlarında sorunlu dört üst düzey yöneticinin dostluğunu anlatan “Big Shots” her Salı 20.00’de CNBC-e’de.

Zaman zaman iş konularını tartıştıkları, zaman zaman en özel sırlarını paylaştıkları, zaman zamansa yaşamın iniş çıkışlarında ayakta kalmaları için birbirlerine destek oldukları, dostluk çerçevesinde neredeyse her şeylerini paylaşan dört işadamından biri olan James Walker, manevi ve ahlaki konularda hassas ve özenli bir yöneticidir. Ancak çalıştığı AmeriMart Sanayileri adlı şirkette yaşanan sorunlar ve karısı hakkında öğreneceği sarsıcı gerçekler bir anda tüm profesyonel hayatının alt üst olmasına sebep olur.

Alfa Kriz Yönetimi şirketinin üst düzey yöneticiliğini yapan Brody Johns içinse evin reisi olmak ve eşini memnun etmek çok daha zorlu bir iş. Evdeki tüm performansının karısı için düzenleyeceği doğumgünü partisinin başarısı üzerinden değerlendirileceğini bilen Johns için bu dostluk en güvenli ve huzurlu kaçış ortamı.

Çok büyük bir ilaç firmasının sevimli ancak her daim gergin patronu Karl Mixworthy ise özel hayatında iki kişiyi birden idare etmek zorunda kalır; terapi seansları sayesinde kendisini yeniden arzulayacağını umut eden sevgi dolu karısı ile onun her türlü boş zamanını kendi tekeline almaya çalışan kurnaz ve baştan çıkarıcı metresi...

Bu dört arkadaştan en çekici ve seksi olanı ise piyasada lider konumdaki Reveal Kozmetik Ürünleri’nin yönetim kurulu başkanlığını yapan yakışıklı dul Duncan Collinsworth'tur. Ancak özel hayatıyla ilgili ortaya çıkacak, içinde doğruluk payı da olan utanç verici dedikodu tüm hayatını ve imajını alt üst olmanın eşiğine iter.

1. BÖLÜM: BRODY’E SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ PARTİSİ
Duncan ve Lisbeth boşanmış olmalarına rağmen hala aynı yatağı paylaşmaktadır ve Lisbeth’in başka bir erkekle randevusu olması Duncan’ın hala onu kıskanmasına sebep olur. James ise karısı Stacey’nin patronuyla ilişkisi olduğunu öğrenince adeta yıkılır. Diğer yandan Brody eşinin isteği üzerine ona bir doğumgünü partisi düzenleyecektir. Bu arada Karl ve eşi Wendy çaresizce evlilik danışmanına gitmektedir. Oysa ki Wendy aslında aralarında üçüncü bir kişi olduğundan haberdar değildir.

KİM KİMDİR?
Michael Vartan: James Walker
Dylan Mcdermott: Duncan Collinsworth
Christopher Titus: Brody Johns
Joshua Malina: Karl Mixworthy0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı