İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Yeni Konu Başlatamıyorum

- - - - -

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 4 yanıt gönderildi

nazlı bebek

nazlı bebek

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 3 İleti
arkadaşlar yeni konu açacam açmasınada nasıl açacam yeni konu aç veya mesaj yolla diye birşey yok konuların altında ilgilelere duyurulur şöyle her konunun altında cevap ver yada yeni konu aç yazısı ekleseler çok iyi olacak bende rahatça istediğim şeyleri yazar yardım alabilirim üyelerden demi ama

Woodpecker

Woodpecker

Ağaçkakan Woody

• Yetkili
  • 5.957 İleti
Tüm üyelerimiz yeni konu açabilir.Her bölümde Yeni Konu butonu bulunuyor zaten.

Hale

Hale

Hayat nefeslerle sınırlı, sevgilerle sonsuzdur.

• Yönetici
  • 49.690 İleti
  • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Dili, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü.
Yeni konu başlatmışsın işte nazlı bebek, bence sorun yok yani. :blind:

Woodpecker'ın da söylediği gibi tüm üyelerimiz yeni konu açabilir, konu açmak istediğin bölümü tıkla orada Resmi ekleyen butonuna bas, yeni konu sayfan açılacak, konunu sayfana yaz, sayfanın altına doğru in, orada yeni konuyu tıkla, bitti konunu açmış olacaksın. :sema:

nazlı bebek

nazlı bebek

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 3 İleti
Teşekkürler arkadaşlar bazen konularda yeni konu yazısı göremiyordum diye yardım istedim sizlerden ilgilendiğiniz için sağolun

Hale

Hale

Hayat nefeslerle sınırlı, sevgilerle sonsuzdur.

• Yönetici
  • 49.690 İleti
  • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Dili, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü.

Teşekkürler arkadaşlar bazen konularda yeni konu yazısı göremiyordum diye yardım istedim sizlerden ilgilendiğiniz için sağolun

Rica ederiz nazlı bebek, yardıma her zaman açığız. :blind:

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı