İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Yıkanabilinen Kavye Ve Mouse

- - - - -

  • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

#1
Esesli

Esesli

    KD ™ Kadim Dost

  • Yetkili
  • 5.814 İleti
  • Gender:Male
  • Location:EsEsli
  • Interests:sinema bilgisayar seyahat
Yıkanabilinen Kavye Ve Mouse

Resmi ekleyen

ABD merkezli sağlık ürünleri firması Seal Shield tarafından geliştirilen 'Silver Surf' adlı klavye ve mouse, bulaşık makinesinde yıkanabiliyor.

Doktorlar ve sağlık uzmanlarınca ofislerdeki en kirli araçlar arasında gösterilen klavye ve mouse'un, bulaşıcı hastalıkların yayılmasında önemli etkenler arasında yeraldığını vurgulayan şirket yetkilileri, yeni ürünleri sayesinde bilgisayar başında çalışan kişilerin hijyenlerini maksimum ölçüde sağlayabileceğini söylüyor.

Herhangi bir kablo bağlantısı bulunmayan klavye ve mouse, bulaşık makinesinde ya da sıcak suda yıkandığında kuruması için bir süre bekletiliyor.

Cihazların kesinlikle elektronik aksamlarına su geçirmediğini kaydeden şirket yetkilileri, yıkanabilir televizyon kumandası da ürettiklerini belirtiyor.
0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı