İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

?

- - - - -

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 1 yanıt gönderildi

romsi

romsi

KD ™ Yakın Arkadaş

• Kadim Dost
  • 455 İleti
"sumer dini ve dinlerin karsilastirilmasi" baslikli son iletimin neden silindigini merak ettim...

Galiba sakincali bulundu...Evet baska dusunceleri ,fikirleri kabullenemeyenler yasam caplarini genisletemezler...Ok kabul site sahibisin veya yoneticisin...dolayisi ile bu sitede bizim dusuncelerimizden baska dusunceler yer alamaz diyorsaniz lutfen kendinizide kandirip demokrat, her fikre acigiz ayaklarini birakin...isterdim ki o yaziya dusuncelerinizi yazin..ama beceremediniz..Her konuyu tartismak biraz cesaret isidir...cesareti olmayanlarda asla gerceklerle yuzlesemezler ve kucuk dunyalarinda yasamaya devam ederler...

Yazik cok yazik...Ataturk'u her firsatta savundugunu ima edenler " fikri hur vicdani hur" soylemini yutmus olmuyorlar mi.

Hale

Hale

Hayat nefeslerle sınırlı, sevgilerle sonsuzdur.

• Yönetici
  • 49.690 İleti
  • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Dili, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü.
Sevgili Romsi, açmış olduğunuz konuyu ben bugün okudum, silinecek herhangi bir durum da görmedim açıkçası.

Bugün sitede teknik bir sorun vardı, açılan birçok konu geri dönüşümü olmaksızın bu teknik sorun yüzünden silindi, silinen konulardan biri de sizin açmış olduğunuz konu oldu.

Oluşan bu teknik sorun yüzünden konunuzun silinmiş olmasından dolayı üzgünüm.

Yazmış olduklarınızı site yönetimi ve sahibi olarak kabul etmiyorum, kaldı ki siz bizim ne kadar dürüst, her fikire açık ve ne kadar cesur olduğumuzu çok iyi bilenlerden birisiniz. Saygı çerçevesinde bir ilişkimiz olmuştur, fikirlerinize saygı duymuşumdur. Ama bu yazdıklarınız, düşünmeden, araştırmadan yorum yapmanız düşündürücü ve üzücü oldu.

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı