İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Şikayet Mesajı Gönderildi. Konu: Türkan Saylan Sonsuzluğa uğurlandı, Başı dik ve onurlu

- - - - -

• Bu konu kapalı Konu Kapalı
Bu konuya 1 yanıt gönderildi

dolunay06

dolunay06

KD ™ Yeni Tanıdık

• Dost
  • 7 İleti
dolunay06 aşağıdaki mesajda kurallara aykırı bir durum olduğunu düşünüyor.
------------------------------------------------
Şikayet edilen mesajı içeren konu: Türkan Saylan Sonsuzluğa uğurlandı, Başı dik ve onurlu
Şikayetle İlgili 'dolunay06' Kullanıcısının Yazdığı Not:

merhaba
içeriğini gönderdiğim metinde benim kişiliğime saygısızlık yapıldığını düşünüyorum ve romisi benim değil sizin uyarmanızı istiyorum.
birilerinin düşüncesini benimsemek zorunda olduğumu düşünmüyorum fikrimi söylemekse burda hataysa eğer samimiyetten kimsenin bahsetmemesi lazım burda
gereğini yapmanızı diliyorum.
şimdiden teşekkürler...
Şikayet Edilen Mesajın Sahibi: romsi
Şikayet Konusu Mesajın Metni:

Dolunay06;

Su onca mazlum kimmis soyle de ogrenelim bir...
Yoksa tarikatlarin tuzagindan kurtarilan binlerce insan mi...Yada senin gibi kara cahil ,agzinda siddet akan, kan emici, insanliktan nasibini almamis, bagnaz kisilerin yasam alanlari mi daraliyor da boyle soyluyorsun..

Gerci sana cok gormuyorum..Dini butun bir insan , kizi taciz etmemistir, bu kesinlikle komplo diyerek SAPIK YAZAR'larin savunuldugu bir toplumda yasiyoruz....Sen onlarin yaninda SEYTAN gibi kalirsin...bilirsin seytan da bir melektir...

Bak ovdum seni...En azindan mahluk falan demedim...Saka bir yanada ,allah askina soylermisin bu beyninin beslendigi kaynaklar neler cok merak ettim...tam bir bilimsel calisam konusu...Haberleri izliyorsundur, hani insan evriminin kayip halkasi bulundu falan diye.. Bu kayip halka sen misin yoksa...

Hale

Hale

Hayat nefeslerle sınırlı, sevgilerle sonsuzdur.

• Yönetici
  • 49.690 İleti
  • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Dili, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü.
Merhabalar

Dün akşam her iki konuya da bir uyarı yazısı yazmıştım, yorumlarımızın hakaret boyutuna girmemesi doğrultusunda. Ama ne yazık ki bu uyarı yazıma rağmen gördüm ki yorumlarda bir değişiklik olmamış, yorumlar ağırlaşmıştır.

Uyarı yazısnı yazmamdaki amaç, bu noktaya gelineceğini görmem ve her iki konuya da başka üyeler tarafından hakaret içeren yorumlar yapılmış olmasıdır, o yorumlar silinmiş, üyelerinde üyeliklerine son verilmiş olmasıdır.

Dolunay, şikayet mesajını gönderirken bir düşünmek gerekirdi, ben ne yaptım da bu tepkiyi aldım diye.

Ölmüş bir insanın arkasından bu kadar ağır konuşulması, sanırım siz de takdir edersiniz ki dinimiz açısından da kabul edilir bir yanı yok bunun, yapılmaması gereken bir şeydi.

Bu insan ne yapmış olursa olsun, Allah katında bu insanın yerinin ne olduğunu hiç birimiz bilemeyiz, rahmet dilemek istemeyebilirsiniz ama bu şekilde de yorum yapılmaması gerekir, hiç cevap yazmasaydınız, kaldı ki size ilk cevap veren benim, benim yorumum da bu doğrultuda olmuştur.

Türkan Hanım’ın yaptıklarını siz tasvip etmeyebilirsiniz ama gerçekler ortada. Türkan Hanım Türkiye’yi Lepra denilen illet hastalıktan kurtarmış, kırsalımıza gidip oradaki gençlerimizi hayata döndermiştir, onlara bizim burada yaşadığımız hakkımız diye savunduğumuz okuma hakkını yeniden vermeye çalışmıştır. Bazı nedenlerden dolayı okuyamayan kız çocuklarımıza devletin de yardımını alarak ve birçok hayırsever vatandaşımızın sayesinde okuma imkanı sağlamıştır, yaptıkları ortada.

Ben söylenenlere tepki olarak yorumluyorum, şikayet edilecek herhangi bir şey görmüyorum, karşılıklı fikir alış verişi yapılmaya çalışılmıştır. siz fikirlerinizi söylediniz, karşı fikirde olan romsi de kendi fikirlerini söylemiştir. Bu tartışmaya girerken size gelecek bu tür cevapların olabileceğini baştan kestirmeniz gerekmektedir.

Şikayet konusu kilitlenmiştir, diğer konular kilitlenmemiştir, tartışmalar daha da ağırlaşırsa sitemiz kuralları gereğince hakaret içeren bir mesaj olur ise mesaj silinecek hakaret eden üyenin de üyeliği iptal edilecektir.

Saygılar

Kadim Dostlar ™ Yönetimi

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı