İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Ölmediğim Hergün | Ölmediğim Her Gün Daha Da Güçleneceğim...!

- - - - -

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 1 yanıt gönderildi

Esesli

Esesli

KD ™ Kadim Dost

• Yetkili
  • 5.814 İleti
  • Interests:sinema bilgisayar seyahat

Ölmediğim Her Gün...

Evin soğuk duvarları üstüme üstüme geliyor... Dört duvar arasında kalmışçasına bunun ezikliğini yaşıyorum içimde.. Damarlarımda akan kanın acını hissediyorum iliklerimde.. Ruhum ölürken aynanın karşısına geçip izliyorum onu sadece... Ruhumun can çekişmelerini izlemek günden güne artan sancıları hissetmek daha da güçlendiriyor beni..

Evet acıdan ölmeyen güçlenirmiş.. Güçleniyorum gün geçtikçe ve acı çektikçe.. Değişen benliğimde kaybettiğim iyiye dair her şeyden vazgeçerek. Güçlü bulduğum dallara tutunuyorum.. Bazense sadece dalsız budaksız bir ağaç gibi kendi köklerime asılıyorum.. Tek yapmaya çalıştığımsa güçlü olmak oluyor.. Acının nefesimi kesene kadar uğraşacağını biliyorum..

Aramızda çetin bir savaş var her yapıştığında boğazıma direniyorum.. Alay ediyor benle acı kaçamazsın benden nereye gitsen bulurum seni diyor sanki... Sanki damarlarımdan girip gözlerimden fışkırıyor aynaya her baktığımda.. Ölmediğim her bir gün bir duygumu çalıyor benden..

Dün sevinci almıştı.. Bugün sevgiyi..

Yarınsa umudu alacakmış benden.. Hüngür hüngür ağlatacakmış yine beni.. Dişlerimi sıktırıp gözlerimi kızartacakmış acıdan.. Aynada gördüğüm beni tanınmaz hale getirecekmiş.. Aldırmıyorum sana acı..

Çek git... Öldüremeyeceksin beni.. Ve ben ölmediğim her gün daha da güçleneceğim...!!

Konu Hale tarafından 07 Ocak 2016 Perşembe - 20:25 tarih ve saatinde düzenlenmiştir
Konu İçeriği Düzenlenmiştir.

Hale

Hale

Hayat nefeslerle sınırlı, sevgilerle sonsuzdur.

• Yönetici
  • 49.690 İleti
  • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Dili, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü.
Konu İçeriği Düzenlenmiştir.

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı