İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

ATV | Unutulmaz

- - - - -

 • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 8 yanıt gönderildi

#1
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti


Resmi ekleyen

Yapımcı: Ahmet Bayram
Yönetmen: Ersoy Güler
Oyuncular: Serhan Yavaş, Özlem Yılmaz, Sinem Öztufan, Deniz Gökçer, Fikret Hakan

'Unutulmaz' dizisi iki kız kardeşin birbirlerinden habersiz aynı adama duydukları aşkı ve bu aşk üçgeninin doğuracağı acıları anlatıyor. Harun zengin bir iş adamının oğludur. Şirketinde çalışan Melda adlı bir kızla romantik bir ilişki yaşamaktadır. Fakat Harun bir gün tesadüf eseri tanıştığı Eda adlı başka bir kızla da birlikte olmaya başlar... Romantik birkaç haftanın ardından kızı terk eder. Zira Harun'un babası, oğlunun Melda ile evlenmesini istemektedir. Harun zaten ilgi duyduğu Melda ile evlenmeye karar verir. Hep birlikte Melda'yı istemeye giderler. Fakat görücü evinde hiç beklemedikleri bir sürprizle karşılaşırlar. Harun'un aynı anda birlikte olduğu Melda ve Eda kardeştir. Şok geçiren Harun ve Eda her şeye rağmen birbirlerini tanımazlıktan gelerek skandalın önüne geçmeyi başarırlar. Eda ablasının mutluluğu için acısını içine gömer. Fakat Harun'dan hamile olduğu anlaşılınca işler karışır.#2
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
Bölüm 10 / Yeni Bölüm
2 Eylül Çarşamba 20:00'de


Harun yaptığı sürpriz evlenme teklifine nasıl bir karşılık alacaktır? Eda, Harun?un soğuk ve mesafeli tavrı karşısında ne yapacaktır? Mesude?nin tek dileği, oğlu Tolga?nın Eda ile evlenmesidir. Tolga ise annesinin gözünün önünde eriyip gitmesine dayanamamaktadır. Feyyaz, tersanedeki patlama olayını kendi yöntemleri ile çözmeye karar verir. Seval, Tolga ile Eda?nın arasını bozmak için kurnaz bir oyun oynar. Bu oyun gerçekleri ortaya çıkaracak mıdır?


#3
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
Bölüm 11 / Yeni Bölüm
9 Eylül Çarşamba 20:00'de


Harun, Eda’dan uzak durmak için çaba sarf ederek Melda’yla evliliğe doğru ilerlerken yaşanacak “o” olaydan sonra ne yapacak? Söyleyebileceğimiz tek şey, her şey daha da karışacak...

Peki ya Eda? Eniştesine aşık olmasına rağmen onu kendinden uzak tutmak için çabalarken ve Tolga’yla evlenmeye karar vermişken “o” olay onun hayatında neleri alt üst edecek? Belki de o güne kadar, içinde saklamaya çalıştığı sırlar su yüzüne çıkacak.

Melda ise hayatında ilk defa kararsız kaldı... Harun’un onu aldattığını unutup onunla evlenmeli mi yoksa ondan ayrılmalı mı? Yaşanacak “o” olay sayesinde bu karasızlıktan kurtulabilecek mi?

Eda’nın çevresindeki çember giderek daralıyor. Sevdiği ve güvendiği insanlar yavaş yavaş ona ihanet ediyor. Önce Seval, şimdi? Eda için artık her şey daha da zor.

Tolga, annesini yaşatmak için her şeyi yapıyor... Ama parası yok... Annesinin hayatını kurtarmak için nelerden vazgeçer insan?

Diğer tarafta Arslanlı ailesinin düşmanı Harun’u ve sevdiklerini takibe devam ediyor. Bu düşman kim ve yeni planı ne? Bakalım bu kez tehlike çanları kimin için çalıyor?

Harun, Eda ve Melda hayatlarının dönüm noktasında... İçlerinden biri bir karar verecek ve her şey değişecek ama değişmeyen tek şey; birileri kaybedecek!

Peki ya siz, hiç hayatınızın en zor anında, hayatınızın en zor kararını vermek zorunda kaldınız mı? Öyle bir karar ki; ne karar verirseniz verin kaybedersiniz!


#4
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
Bölüm 12 / Yeni Bölüm
16 Eylül Çarşamba 20:50'de


Arslanlı ailesi nasıl bir tehdit altında? Bomba basit bir uyarı mı? Yoksa bir intikam planının parçası mı? Hiç kimsenin düşünmediği…

Tolga’nın zorlu sınavı... Harun’la tüm yaşadıklarına rağmen yardımını kabul edip annesini ameliyat ettirecek mi? Yoksa zor yolu seçip para aramaya devam mı edecek? Kaybettiği her saat onu korktuğu sona biraz daha yaklaştırıyor.

İki aşk arasında kalan Kerem için işler olduğundan da karışık bir hal alıyor. Çünkü hiç bir şey göründüğü gibi değil...

Ferda’nın yaşadığı zor günler bitmek bilmiyor. Tüm aile Ferda için bir kez daha gözyaşı döküyor.

Harun ve Eda yan yana geldikleri her an şüpheleri üzerlerine çekmeye devam ediyorlar. Bu sefer birileri gerçeği öğrenmeye adım adım yaklaşıyor.

Melda arkasından çevrilen dolapların yavaş yavaş farkına varıyor. Görmezden gelmek yerine üzerine gidiyor. Melda için zor günler asıl şimdi başlıyor...

Eda babasıyla arasını düzeltmeye çalışırken her şey daha da kötüye gidiyor. Tolga’nın yaptığı sürpriz herkes için unutulmaz olayların başlangıcı oluyor.

Harun sevdiği kadını bu kez Tolga’nın kollarında görüyor. İşte o an aşk insana en imkansız olanı bile yaptırıyor. Arkada bıraktıklarının ne olduğuna bile bakmadan Harun öyle bir şey yapıyor ki...

Elindekinin değerini bilmemek, sarılıp sıkı sıkı tutmamak ya da tutamamak yok olmasına neden olur. Harun ve Eda aşklarını, birbirlerini, hayatlarını, her şeyi kaybetmekle sınanıyorlar. “Unutulmaz” bu kez aşkın en yakan en yok eden tarafıyla geliyor!


#5
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
Bölüm 14 / Yeni Bölüm
30 Eylül Çarşamba 20:00'deHarun hasta haliyle Eda’yı görmeye gelmiştir. Yarası tam iyileşmediği için fenalaşır ve hastanede acil müdahale yapılır. Eda Harun’u o haliyle görür, perişan olur. Bütün bu olanların sorumlusu olarak kendini görmektedir.

Annesinin ölümüyle sarsılan Tolga için hayat artık anlamını yitirmiştir. Onu hayata bağlayan tek şey, Eda’nın varlığıdır.

Eda’yı evden kovan Cemil, yaptığına pişman olmuş mudur? Ailesini bir arada tutmaya çalışan Türkan, Cemil’e Eda’yı affetmesi konusunda baskı yapacak mıdır?

Mesude’nin öldüğünü öğrenen Feyyaz’ı bekleyen ilginç gelişme nedir? Saadet bu konuda ne yapmayı düşünmektedir?

Harun ile Melda’nın nişanı ise birbirinden enteresan sürprizlere sahne olacaktır. Harun’un Eda ile ilgili öğrendiği büyük sır nedir? Tolga ve Eda’yı ne gibi bir tehlike beklemektedir?


#6
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
Bölüm 15 / Yeni Bölüm
7 Ekim Çarşamba 20:00'de


En büyük acılar, en sevdiklerimizden gelir… Kız kardeşimizin ihaneti, sevdiğimiz kadının yalanları, evlilik hayalleri kurduğunuz adamın sizden gizledikleri… Bir yalan başka bir yalanla gizlenirken; acılar kaçınılmazdır!

Harun Eda’nın bebeğinin babası olduğundan o kadar emindir ki karşılaştığı gerçekle bir o kadar sarsılacaktır. Eda’nın bu gerçeği saklamak için bulduğu yalan ne?

Melda “Hakkı” ismini duyduğu anda içindeki şüpheye yenik düşer. Kız kardeşi ve sevdiği adam… Düşünmenin bile insanı delirttiği bu gerçek Melda’ya inanılmaz şeyler yaptırıyor. O güne kadar fark etmediği her şey, tüm parçalar bir araya geliyor. Eda’nın ve Harun’un o gece teknede neden birlikte olduklarını şimdi anlıyor. Ve artık yüzleşme zamanı! Melda kimsenin cesaret edemeyeceği o büyük soruyu kardeşine soruyor! “Harun’un sevgilisi sen misin?”

Eda’nın bebeği ve Tolga’nın kaderini yan yana getiren şey ne? Tolga, annesinin yazdığı mektupla büyük bir gerçeği öğrenir. Tam her şeyini kaybetmişken en çok özlemini duyduğu şeye sahip olabilecektir. Tek bir isim hayatını değiştirecekken Tolga hangi yolu seçecektir?

Harun ilk kez bebeğinin kalp atışlarını duyarken dışarıda onlar için hazırlanan oyundan habersizdir. Gizli düşman bu kez oyununu acımasız oynar!

Arslanlı ailesi gece yarısı beklenmedik bir silah sesiyle şok olur. Saadet yılların acısına son vermenin yolunu nihayet bulmuştur. Bu yol onu evinden ve sevdiklerinden ayıracaktır.


#7
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
Bölüm 16 / Yeni Bölüm
21 Ekim Çarşamba 21:50'de


Harun’un kalbinde şimdi mevsim kış… Nefret Eda’nın aşkıyla yanan kalbini buza çevirmiş… Tüm bunları hissederken, o yine de Eda’nın yanında… Melda, Eda’ya gazete haberinin hesabını sorarken Harun bu kez gerçeği söyleyebilecek mi?

İki aşık birbirine hem çok yakın hem çok uzak… Bir yanda Melda’nın kuşkuları onları köşeye sıkıştırırken, diğer yanda aşkları engel tanımadan büyüyor... Harun haberi yapan gazetecinin peşinde. Düşmanını bu kez öğrenebilecek mi?
Melda işin peşini bırakmak niyetinde değil… Kızkardeşi ve sevdiği adamın arasındakileri öğrenmek için şimdi bir başkasının karşısında hesap soruyor… Harun düşmanının bildiği başka bir sırla daha sarsılacak. Düşman sandığından daha da yakın!

Eda için hayat gittikçe daha da zorlaşıyor… İş bulmak ve okuluna devam etmek zorunda. Evinden uzakta şimdi yapayalnız… En çok özlediği insan ona kollarını açacak mı? Güvenerek Seval’e söylediği sırrının ona nelere mal olacağının farkında değil… Tolga bulaştığı pis işten kurtulmanın bedelini ağır ödüyor…

Saadet kendi sürgününde… Bir klinikte her geçen gün biraz daha unuttuğu hatıralarıyla baş başa… Cemil ödeyemediği borçların baskısı altında… Diğer yanda çocuklarının mutsuzluğu… Her şeye rağmen mücadeleye devam ediyor. Kerem romantik bir sürprizin peşindeyken hayatının en büyük hatasını yapıyor! Değer verdiği iki insandan birini kaybedecek… Gözde mi, yoksa Burcu mu?

Melda içindeki şüphelerden kurtulmanın yolunu, Harun ve Eda’yı onlar için çok özel bir yerde yan yana getirmekte buluyor. Harun artık yalanlara son vermek isterken onu bu kararından kim vazgeçirecek?


#8
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
Bölüm 17 / Yeni Bölüm
28 Ekim Çarşamba 22:20'de


Harun’un kalbinde şimdi mevsim kış… Nefret Eda’nın aşkıyla yanan kalbini buza çevirmiş… Tüm bunları hissederken, o yine de Eda’nın yanında… Melda, Eda’ya gazete haberinin hesabını sorarken Harun bu kez gerçeği söyleyebilecek mi?

İki aşık birbirine hem çok yakın hem çok uzak… Bir yanda Melda’nın kuşkuları onları köşeye sıkıştırırken, diğer yanda aşkları engel tanımadan büyüyor... Harun haberi yapan gazetecinin peşinde. Düşmanını bu kez öğrenebilecek mi?
Melda işin peşini bırakmak niyetinde değil… Kızkardeşi ve sevdiği adamın arasındakileri öğrenmek için şimdi bir başkasının karşısında hesap soruyor… Harun düşmanının bildiği başka bir sırla daha sarsılacak. Düşman sandığından daha da yakın!

Eda için hayat gittikçe daha da zorlaşıyor… İş bulmak ve okuluna devam etmek zorunda. Evinden uzakta şimdi yapayalnız… En çok özlediği insan ona kollarını açacak mı? Güvenerek Seval’e söylediği sırrının ona nelere mal olacağının farkında değil… Tolga bulaştığı pis işten kurtulmanın bedelini ağır ödüyor…

Saadet kendi sürgününde… Bir klinikte her geçen gün biraz daha unuttuğu hatıralarıyla baş başa… Cemil ödeyemediği borçların baskısı altında… Diğer yanda çocuklarının mutsuzluğu… Her şeye rağmen mücadeleye devam ediyor. Kerem romantik bir sürprizin peşindeyken hayatının en büyük hatasını yapıyor! Değer verdiği iki insandan birini kaybedecek… Gözde mi, yoksa Burcu mu?

Melda içindeki şüphelerden kurtulmanın yolunu, Harun ve Eda’yı onlar için çok özel bir yerde yan yana getirmekte buluyor. Harun artık yalanlara son vermek isterken onu bu kararından kim vazgeçirecek?


#9
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
Bölüm 18 / Yeni Bölüm
4 Kasım Çarşamba 22:10'da


Melda’nın Eda ve Harun’u Ağva’da bir araya getirip onları gizli kamerada izleme oyunu hiç beklemediği bir şekilde son bulur… Onlara haksızlık ettiğini düşünürken asıl gerçeklerden habersizdir… Harun ise tüm bu yalanları tek bir şey için sürdürür… Hem de sahip olduğu en değerli şeyi feda etme pahasına…

Feyyaz Tolga’nın verdiği mektuplarda ondan saklanan büyük sırrı öğrenir… Bir oğlu vardır… Üstelik ondan nefret etmektedir. Şimdi en zor kararını verecektir… Diğer tarafta başka bir baba, ailesi için çabalarken bambaşka bir derdin içine saplanır. Cemil yardım etmek için karıştığı bir kavgada hak etmediği bir suçlamayla karşı karşıya kalıyor. Üstelik borç aldığı tefeciler evinin kapısında.

Melda Harun ve Eda’nın gittiği hafta sonu tatili her şeyi su yüzüne çıkarır. Unutulmak istenen hatıralar, unutmak için çabalanan acılar, adatmalar ama en önemlisi aşk… Melda kendi kurduğu oyunun kurbanı olmak üzere… Yüzleşmek için yan yana getirdiği kardeşi ve nişanlısının giderek birbirine yaklaştıklarını fark edemez bile… Melda gibi kuşkularının esiri olan Tolga da katılır bu tatile… Harun ve Tolga bir kez daha karşı karşıya gelir… Onları yumruk yumruğa getirecek kavganın nedeni ne?

Kerem’in kalbi gibi kafası da karışık… Hangi tarafı seçecek? Burcu mu Gözde mi? Burcu’nun hazırladığı oyun Gözde’yi zor duruma düşürüyor. İnternete düşen görüntülerde ne var? Işıl annesinin eve dönmesi için babasını bile karşısına alıyor. Diğer tarafta bir kadının yaşayabileceği en ağır olayla karşı karşıya… Burak’ı öfkelendiren karar ne?

Bir itiraf belkide iki aşığı tekrar yan yana getirecek… Eda bebeği hakkında yalan söylemekten vazgeçecek mi? Harun kendi bebeği olduğunu bilmeden neyi kabulleniyor? Her şeyin başladığı yer neyin bitişine tanıklık edecek? Melda kardeşi ve sevdiği adamı öpüşürken gördüğünde ne yapacak? Aşk mı unutulmayacak yoksa ihanet mi!

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı