İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

ATV | Es Es Dizisi Bölüm Özetleri

- - - - -

 • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 3 yanıt gönderildi

#1
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti


Bölüm 4 / Yeni Bölüm
12 Eylül Cumartesi 20:00'de


Hiç beklemediği bir anda Tercan’ı karşısında gören Uras çok şaşırır. İki kardeş sıkı bir kavgaya girişirler. Tercan’ın nerde olduğunu öğrenen Azmi, malı Eskişehir’de başka bir kirli çeteye götürmesini söyler. Çeteyle temasa geçen Tercan, biraz zaman ister, önce çantayı ele geçirmesi gerekmektedir.

Akademisyenliğinin elinden alınmaması için, Kenan’dan özür dilemek zorunda bırakılan Işık ise, Kenan’ın sürpriz davranışı karşısında şaşkındır. Kenan kirli planını işletmekte ve Işık’ı yıllar önce kendisine yaptığı gibi kovdurmakta kararlıdır.

Gürel’in yaptığı kaçamak ona pahalıya mal olmuştur. Hem itibarını hem de İrem’i kaybeden Gürel, Uras’a bunu pahalıya ödetecektir. Çok üzgün olan İrem, Uras’ın sıcak ilgisine ve desteğine karşılık verir.

Dilşa, Uras’a güvenip başındaki büyük derdi anlatır. İrem’i tekrar kazanmaya çalışan Gürel, Uras’a dövüş teklifi yapar. Ama haince bir plan hazırlamıştır.

Her şeyden habersiz çantanın peşinde olan Tercan’ı ise biraz para kazanmak için girdiği kirli işte bir sürpriz beklemektedir.#2
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
Bölüm 6 / Yeni Bölüm
26 Eylül Cumartesi 20:00'de


Uras, annesini Azmi’den kurtarıp Eskişehir’e getirmiş, yeniden bir aile olmanın mutluluğunu yaşarken, Tercan oldukça sıkıntılıdır. Uyuşturucuyu hala teslim etmemiştir. Şahin’in işin ucunu bırakmaya niyeti yoktur. Tercan’ı çağırtan Şahin ona kardeşiyle beraber kendisi için çalışmayı teklif eder. Gürel, İrem’i tekrar kazanmak için güzel bir sürpriz hazırlar ama planı ters teper. Uras, ilk dersine girer, artık her şey geride kalmış yeni bir hayata başlamıştır. Işık’ın ona üniversitede bulduğu işe başlar ancak ikisi de Kenan’ın hain planlarından habersizdirler. Azad, Dilşa’nın Uras’ın evinde saklandığını öğrenir ve onu kaçırır. Tercan ve Uras, Dilşa’yı kurtarmak üzere harekete geçerler. Tercan hayati bir karar vermiştir. Fakat bu kararı bile onları beladan uzak tutmaya yetmeyecek, büyük bir felaketle sonuçlanacaktır.


#3
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
Bölüm 7 / Yeni Bölüm
10 Ekim Cumartesi 20:00'de


Şahin’in adamlarının sıkıştırması sonucu Uras’ın kullandığı araba takla atar. Hastaneye koşan Işık ve Rüya, İrem’in durumunun kritik olduğunu öğrenirler. Işık perişandır, Rüya ise haklı çıkmanın öfkesiyle Işık’ın üzerine gider. Kızını Işık’ın elinden almak için bir fırsat geçmiştir eline.
Kendini toplayan Uras’ın ilk isteği İrem’i görmek olur. Fakat acı içinde kızının hayata dönmesini bekleyen Işık’ın tepkisi ile karşılaşır. Işık’ın güvenini kaybettiğini düşünen Uras, tüm bu yaşananların sorumlusu olarak Tercan’ı suçlar.
Dilşa ise, Uras’ın sırt çantasında uyuşturucuyu bulur ve Selmin’e söyler. Bu arada olayı araştıran polis, bağlantıları takip ederek Şahin’in izini bulmuştur. Uras ve Tercan’ın çeteyle bağlantılı olduğunu düşünen polis, ikisini de yakalamak için harekete geçer. Selmin’in, oğullarını bu beladan kurtarmak için, uyuşturucuyu sahibine teslim etmekten başka çaresi yoktur. Fakat olaylar umduğu gibi gelişmeyecektir.


#4
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
Bölüm 10 / Yeni Bölüm
31 Ekim Cumartesi 20:00'deUras, Tercan ve Azmi’yi gece klubünde haraç almak için birbirine girmişken görür. Ölümüne düelloya girişirler. Kozlarını bıçak oyunu ile paylaşacaklardır ve Azmi, Tercan’ı alt etmek için her türlü kalleşliği yapacaktır. Peki, Uras, Tercan’a yardım edecek midir?

Selmin tartıştığı ve bağırdığı Işık hoca’dan özür dilemeyi düşünür. Bu amaçla üniversiteye gider. Işık’tan şimdiye kadar hiç kimseden duymadığı güzel sözler işitir. Selmin ve Işık arasında dostane ilişkiler gelişirken, oğlunun uyuşturucuya başlama nedenini öğrenen Rüya, bu ağırlığı taşıyamaz ve büyük bir delilik yapar. Rüya ve Işık ilişkisinin hiç tahmin edilemeyen bir yöne akmasına sebep olacaktır bu hareket.

Haraç toplama konusunda madara olan Azmi, Solmaz biraderleri alt etmek için Menekşe’ye ortaklık teklif eder. Menekşe bu isteği reddeder ama hiç ummadık biri Azmi’nin teklifini kabul eder. Kimdir bu yeni müttefik?

Selmin, Tercan ve Dilşa arasındaki ilişkiden rahatsızdır. Dilşa evli bir kadındır ve Tercan’ın başını daha büyük derde sokabilir. Bu sıkıntısını Dilşa’yla paylaşır. Dilşa, Tercan’la konuşur ve Azad olayını çözünceye kadar kendisinden uzak durmasını ister. Ama Tercan’ın beklemeye tahammülü yoktur. O sinirle Azad’ı kaldığı otelde kıstırır ve bir kez daha karakolluk olur..

Tercan ve Azad’ın kavgası Azmi’nin de kulağına gider... Solmaz kardeşlerden kurtulmak için büyük bir fırsattır bu. Uras ve Tercan’ın başını derde sokacak hain bir plan yapar..

Bütün bu olanlardan habersiz, İrem ve Uras en sonunda hayal ettikleri gibi romantik bir gece geçireceklerdir. Ne Işık’ın arabasının farları, ne de Tercan, yaşadıkları geceyi bozamayacaktır. Selmin’den gelen ani telefonu hesaba katmazsak. Tercan’ın başı yine derttedir ve Uras’ın onu kurtarmaya çalışacaktır. Acaba bu sefer kurtarabilecek midir?

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı